Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Labrador

Labrador

Pies
21.04.2021 02:00 Kobieta zatrzymała na chwilę auto. Nagle obcy pies wskoczył do środka

Michelle Logan zmierzała w kierunku pracy, jednak deszczowa pogoda zmusiła ją do zatrzymania samochodu. Kobieta musiała wysiąść na chwilę z auta w celu poprawienia wycieraczki, kiedy nagle obcy pies wskoczył do środka. Michelle była zaskoczona widokiem zwierzaka, który nie miał zamiaru wysiąść. Kobieta postanowiła poszukać mu domu.- Nie jestem zła, ale muszę jechać do pracy. Więc piesku poszukajmy Twojego domu - powiedziała Michelle do zwierzaka.

Przepraszający pies
18.04.2021 02:00 Labrador poważnie nabroił w kuchni. Sposób, w jaki błaga o przebaczenie, przekonałby każdego

Każdy właściciel choć raz zdenerwował się na swojego pupila po tym, jak ten coś przeskrobał. Czarny labrador nie jest w tej kwestii odosobnionym przypadkiem. Psiak wykorzystał nieobecność swojej opiekunki i nabałaganił w kuchni. Gdy jego pani pyta, czyja to sprawka, reakcja psa jest rozbrajająca!Psy instynktownie wiedzą, jak najlepiej podejść swoich właścicieli, gdy mają coś na sumieniu. Zazwyczaj stosują metodę o stuprocentowej skuteczności, jaką jest robienie maślanych oczek. Spojrzenie, jakie serwują czworonożni pupile, sprawia, że w ciągu kilku sekund serce nawet największego twardziela potrafi się roztopić!

Szczeniak na rękach narzeczonej
26.03.2021 01:00 Podarował dziewczynie słodkiego szczeniaka. Jego identyfikator zawierał ukrytą wiadomość

Zaręczyny są momentem kluczowym dla dwóch zakochanych osób. To szczególny moment, dlatego warto zadbać o to, aby miał odpowiednią oprawę, co pozwoli parze zapamiętać ten moment na wiele następnych lat. Dlatego właśnie wielu osobom zależy na tym, by oświadczyć się w oryginalny sposób.

Kika
25.03.2021 01:00 Niewidomy rozpłakał się z bezsilności w pociągu. Bezduszni pasażerowie upokorzyli jego psa przewodnika

37-letni wówczas mieszkaniec stolicy Anglii zachorował na keratoconus - dolegliwość zwaną także jako stożek rogówki. Jest to degeneracyjna, niezapalna choroba rogówki oka, która może prowadzić do znacznego zaburzenia lub całkowitej utraty wzroku. Patel zdawał sobie sprawę z tego, że wraz z pogorszeniem stanu jego zdrowia, wykonywanie codziennych czynności stanie się trudniejsze, niż dotychczas. Nie przewidział jednak, że doświadczy sytuacji w metrze, która nigdy nie powinna mieć miejsca.

Labrador
22.03.2021 01:00 Labrador stracił życie po zjedzeniu trującego produktu spożywczego. Wielu z nas trzyma go w kuchni

Labrador należący do Ute Dausch był jej najlepszym przyjacielem i codziennym powodem do radości. Zwierzak uwielbiał wszelkiego rodzaju zabawy i figle, jednak zwykle wychodził z nich bez szwanku. Kobieta jednak starała się zawsze mieć na niego oko i być w pogotowiu na wypadek, gdyby jego szalone pomysły zaczęły wymykać się spod kontroli. Niestety, całodobowe pilnowanie psiaka okazało się być niemożliwe.

labrador misza
04.03.2021 01:00 Legionowo. Półroczna labradorka otrzymała etat w Ratuszu. Jakie są jej zadania?

Opiekunem Miszy jest urzędniczka Iwona Wymazał, która jest także wolontariuszką Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych Labrador Pies Przewodnik. Wychowuje psy, które po ukończeniu szkolenia trafią do osób niewidomych czy słabowidzących.

Pożegnanie
24.01.2021 01:00 Staruszek żegna się z umierającym labradorem. Ten film to istny wyciskacz łez

Ostatnie pożegnanie z ukochanym zwierzęciem nikomu nie przychodzi łatwo. Większość właścicieli zwierząt na co dzień nie dopuszcza do siebie myśli, że pewnego dnia czworonożny przyjaciel będzie musiał przejść na drugą stronę Tęczowego Mostu, jednak śmierć pupila jest niestety nieodłącznym elementem życia - finałem niezapomnianej przygody oraz zwieńczeniem niezastąpionej przyjaźni.

labrador patrzy w ściane
17.01.2021 01:00 Wystraszony labrador całymi dniami chował się w kącie. Nie bez powodu bał się odwrócić

Labrador, który nie chciał nawet spojrzeć na człowieka przykuł uwagę Tammy Graves z Karoliny Północnej, która w ramach wolontariatu pomagała przewozić bezpańskie zwierzęta do schronisk i na wizyty weterynaryjne. Choć w swojej pracy często spotykała się z krzywdą i cierpieniem zwierząt, nigdy nie widziała psa pogrążonego w tak głębokiej depresji. Postanowiła nagłośnić jego historię na Facebooku.

labrador leży na ziemi
10.01.2021 01:00 Labrador zaczął dziwnie się zachowywać. Właścicielka odkryła powód i nie mogła uwierzyć

Pewnego popołudnia Viviana Davila i jej pies Hiro relaksowali się razem w ogrodzie, gdy labrador poderwał się z miejsca. Zdziwiona właścicielka pomyślała, że pewnie coś usłyszał i zaczęła obserwować, co robi. Po chwili odkryła, że jej psiak chciał kogoś uratować.

pies płynie do lodki
08.01.2021 01:00 Heroiczny wyczyn labradora. Uratował dwóch psich przyjaciół, uwięzionych w łódce

Na kanale Rumble Viral na YouTubie można obejrzeć filmik z bohaterskiej akcji czworonoga. Czarny labrador uratował swoich przyjaciół, co nie było takie proste. Kajak z dwoma psami w środku odpłynął od brzegu. Zwierzęta znalazły się w pułapce.

Pies golden retriever
04.01.2021 01:00 Łatwe do ułożenia rasy psów. Z nimi nie będziesz mieć problemów

Wśród psów istnieją rasy, które są nadzwyczaj posłuszne i nietrudno je wyszkolić. Są pojętne i chętnie współpracują z człowiekiem. Nie trzeba mieć przy nich dużo doświadczenia, by nauczyć je określonych komend. Choć jak wiadomo, nie mając żadnej wiedzy, dobrej ręki i znajomości sposobów szkoleń, to nawet najmądrzejszego psa niczego się nie nauczy. Zawsze najważniejsza jest dobra współpraca i zrozumienie obu stron. Które rasy będzie wyszkolić najłatwiej?

Piesek
02.01.2021 01:00 Nastolatek adoptuje szczeniaka z 6 łapami. Nikt poza nim nie chciał dać mu szansy

Szczeniak w typie rasy labrador przyszedł na świat w hodowli psów. Jego właściciele od samego początku byli pewni, że zwierzak o ciemnym umaszczeniu nie przyniesie im zysku. Ich przekonanie wynikało z faktu, że maluch urodził się z dodatkową parą łap, dlatego w oczach potencjalnych kupców, którzy marzyli o "normalnym" pupilu, nie będzie miał żadnych szans na znalezienie nowego domu.

Labrador przy dziecku
02.01.2021 01:00 Niespokojny labrador wbiega do pokoju rodziców w środku nocy. Próbuje ich ostrzec, zanim będzie za późno

Labrador o ciemnym umaszczeniu nazywany Jedi został okrzyknięty bohaterem. Gdyby nie to, że w środku nocy podniósł alarm, rodzinę Luke'a Nuttalla spotkałaby niewyobrażalna tragedia. O jego heroicznym czynie wkrótce usłyszał cały świat. Wiele osób nie mogło uwierzyć w to, jakim sposobem czworonóg uratował swojemu młodemu właścicielowi życie.

peis
01.01.2021 01:00 Pomagał podczas powodzi, nagle dostrzegł psa. Niebywałe, co zrobił

W 2015 roku przez wybrzeże Karoliny Południowej w regionie Conway przeszły ulewne deszcze, powodując poważne powodzie. Ponad milion mieszkańców w jednej chwili straciło wszystko, zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów. Jednym z poszkodowanych był Alex Scroggins, który wraz z rodziną musiał się ewakuować. Podczas pomagania matce i siostrze w zebraniu najpotrzebniejszych rzeczy, dostrzegł pozostawionego w zalanym domu psa. Mężczyzna nie odwrócił się od niego, oferując pomoc.

Labrador i dziewczynka
29.12.2020 01:00 Niewidomy labrador zamieszkał z małą dziewczynką. Ich przyjaźń chwyta za serce

Labrador cierpiący wskutek niemal całkowitego zaburzenia widzenia przeżył w swoim życiu tragedię, której żadne zwierzę domowe nie chciałoby doświadczyć na własnej skórze. Choć wcześniej pies nazwany Marley znajdował się pod opieką, jak się początkowo zdawało, kochającego właściciela, w chwili przeprowadzki jego życie wywróciło się do góry nogami. Niespodziewanie stracił on nie tylko dach nad głową, ale i całą swoją rodzinę.

labrador wyciąga psa z rzeki
27.12.2020 01:00 Labrador rzucił się na pomoc swojemu przyjacielowi. Nagrano niezwykłą akcję ratunkową

Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Kiedy tylko labrador zobaczył, że jego kumpel odpływa wraz z nurtem rzeki, postanowił pomóc. I choć drugi pies wcale nie był w niebezpieczeństwie, pierwszy zwierzak doskonale sobie poradził w uratowaniu go z opresji!

Czarny labrador na śniegu
26.12.2020 01:00 Czarny labrador zobaczył śnieg i nie mógł się powstrzymać. Właściciele popłakali się ze śmiechu, jest wideo

Czarny labrador o imieniu Rafi po raz pierwszy zobaczył na własne oczy śnieg. Na nagraniu, które jego właściciele udostępnili na YouTube widzimy, jak pies świetnie się bawi w zimowej aurze. Wręcz sprawia wrażenie, jakby został stworzony do zabaw na białym pagórku!

Labrador i jego pan
23.12.2020 01:00 Labrador wraca do domu po skomplikowanej operacji. Ponowne spotkanie z panem chwyta za serce

Labrador, u którego zdiagnozowano guz nowotworowy pod prawym uchem, został poddany operacji w klinice weterynaryjnej. Zabieg był na tyle skomplikowany, że personel czuł się zobligowany do tego, by poinformować właścicieli o ryzyku, jakie wiąże się z powierzeniem schorowanego pupila chirurgowi oraz przewidywaniach co do tego, czy operacja, aby na pewno zakończy się sukcesem.

labrador na koncercie
17.12.2020 01:00 Jedna z najlepszych orkiestr na świecie grała koncert. Nagle na scenę wkroczył labrador

Jakiś czas temu wideo sprzed kilku lat zaczęło ponownie okrążać sieć. Nagranie przedstawia wiedeńską orkiestrę kameralną, której występ postanowił zaszczycić niezwykły gość. Udało się uwiecznić moment, w którym na scenie, pośród muzyków pojawia się znikąd labrador, który najwyraźniej jest zafascynowany koncertem!

Ślepy labrador porzucony w lesie
15.12.2020 01:00 Pilnie potrzebny dom dla porzuconej w lesie labradorki. Pseudowłaściciel zostawił ją z okropnego powodu

Gdy wszyscy oczekujemy Świąt Bożego Narodzenia, nikt nie przypuszcza, że tuż przed nimi może dojść do tak okrutnego czynu. W lesie został porzucony na pastwę losu labrador. Przerażona suczka miała małe szanse na przeżycie, ponieważ była ślepa. Później okazało się, że jej stan jest znacznie gorszy, niż przypuszczano. Były "właściciel" jest poszukiwany, a suczka liczy na kochający dom.

labrador z przyjaciółmi
15.12.2020 01:00 Jego labrador nocą uciekł z domu. Kiedy w końcu go znalazł, pies nie był sam, wszystko uwieczniono na nagraniu

Labrador Bo wymknął się załatwić w nocy i ku przerażeniu właścicieli, postanowił długo nie wracać. Gdy zorientowali się, że ich psa nigdzie nie ma, wyruszyli na poszukiwania. Na szczęście już następnego dnia otrzymali telefon, który wskazywał na miejsce pobytu Bo. Kiedy Kyle dotarł w pobliże, nie mógł uwierzyć własnym oczom, a wszystko uwiecznił na nagraniu.

labrador kradnie ze stołu
13.12.2020 01:00 Ukryta kamera przyłapała psa na gorącym uczynku. Labrador sprytny jak tajny agent

Nasi pupile potrafią być bardzo kreatywni, jeśli chodzi o zdobywanie jedzenia. Ta suczka postanowiła zabrać resztki z blatu w wyjątkowo sprytny sposób.. Nie wiedziała jednak, że jest obserwowana przez czujne oko ukrytej kamery zostawionej w kuchni przez jej opiekunów.

Moose
07.12.2020 01:00 Labrador siedział dzień i noc przy łóżku właściciela. Tylko on nie tracił nadziei

Pies w typie labradora udowodnił, że miłości i lojalności względem właściciela nie jest w stanie zachwiać nawet śmierć. Czworonóg, który przeżył w swoim życiu wiele straszliwych doświadczeń, myślał, że wreszcie odnalazł osobę, przy której zostanie do końca swoich dni. Jak się okazało, oczekiwania zwierzęcia były zupełnie inne, niż rzeczywistość.

Labrador i kot
07.12.2020 01:00 Kociak okazuje miłość labradorowi. Pies wcale nie jest pod wrażeniem, jego reakcja jest obłędna

Panuje powszechne przekonanie, jakoby koty i psy nie pałały do siebie sympatią. Ze względu na odmienne sposoby komunikacji bardzo często dochodzi między nimi do nieporozumień, które z kolei mogą prowadzić do zaciętych sporów. Jednakże nie oznacza to, że przedstawiciel jednego gatunku nie może się zakochać w swoim "rywalu".

pies na krze ratowany przez strażaka
04.12.2020 01:00 Straż pożarna ruszyła na pomoc psu. Czworonożny rozbitek godzinami dryfował na krze lodowej pośrodku jeziora

Straż pożarna została wezwana przez szeryfa, któremu brakowało sprzętu do przeprowadzenia ryzykownej operacji. Działania na rzekach są niebezpieczne, nawet gdy nie zalega na nich kra, a temperatura płynącej w niej wody nie wynosi zaledwie kilku stopni Celsjusza. Na szczęście w tym wypadku wszystko poszło zgodnie z planem. Czekoladowy labrador wrócił bezpiecznie na stały ląd.

wolontariusze i labrador
05.11.2020 01:00 Uratowany labrador starał się przekazać ważną wiadomość. Ratownicy zdębieli, kiedy dowiedzieli się prawdy

Labrador wiele przeszedł, mimo to wciąż zachowywał się jak zwierzak, który wychował się w kochającym domu, a nie miejscu, gdzie go odnaleziono. Zachowanie psiaka wyróżniało go na tle reszty zabiedzonych, zlęknionych i apatycznych zwierząt, które spędziły tam wiele czasu. Zdawało się, że pies, który na widok wolontariuszy Humane Society zareagował czystą radością, chce przekazać im coś ważnego.

Pies ucieszył się na widok pani
09.10.2020 02:00 Wysiadła z samochodu i zobaczyła nadbiegające psy. Zgotowały jej niezapomniane powitanie

Psy potrafią oszaleć z radości na widok swoich właścicieli, z którymi łączy ich nieoceniona więź. Niektóre czworonogi machają ogonem z prędkością śmigła helikoptera, drugie skaczą z ekscytacji prawie pod sufit, a jeszcze inne nie potrafią się powstrzymać i siusiają pod siebie z euforii. Wszystko dlatego, że związek psa z opiekunem przypomina relację dziecka i matki. Najmłodsi członkowie rodziny boją się porzucenia ze strony rodziców, dlatego cieszą się do granic możliwości, gdy zobaczą, że mama lub tata do nich wrócili. Naukowcy są zdania, że ponowne spotkanie z pupilem prowokuje wydzielanie dużych ilości oksytocyny, stąd tak wielki zachwyt u naszych podopiecznych, gdy tylko zobaczą nas na horyzoncie. Jednakże, niektóre zwierzaki nie zdają sobie sprawę, że w przypływie radości mogą niechcący wyrządzić swoim opiekunom krzywdę. Efekty potrafią być opłakane.

Właściciel pożegnał się ze swoją suczką
29.09.2020 02:00 Ciężko chora suczka wkrótce miała odejść. Właściciel podziękował jej za przyjaźń w przepiękny sposób

Suczka o imieniu Bella była długoletnią przyjaciółką Roberta Kuglera. Mężczyzna zaopiekował się labradorką, kiedy ta była jeszcze szczeniakiem, dlatego w ciągu dziewięciu wspólnie spędzonych lat bardzo zżył się ze swoim czworonogiem. Jednakże, pewnego dnia diagnoza, którą usłyszał z ust weterynarza wywróciła jego całe życie do góry nogami. Zwierzę zachorowało na raka i musiało mieć amputowaną jedną z łap. Wkrótce okazało się, że dni suczki są już policzone. Robert zrozumiał, że może zrobić tylko jedną rzecz zanim rozstanie się ze swoją towarzyszką.