Czarny labrador na śniegu
Źródło: YouTube/Rumble Viral

Czarny labrador zobaczył śnieg i nie mógł się powstrzymać. Właściciele popłakali się ze śmiechu, jest wideo

26 Grudnia 2020

Właściciele labradora postanowili nagrać przezabawną reakcję ich psa na widok śniegu. Filmik, który udostępnili później na YouTube, zwala z nóg. Reakcja psa jest przekomiczna, psiak od razu wymyślił, jak wykorzystać ośnieżoną ziemię do zabawy!

Czarny labrador o imieniu Rafi po raz pierwszy zobaczył na własne oczy śnieg. Na nagraniu, które jego właściciele udostępnili na YouTube widzimy, jak pies świetnie się bawi w zimowej aurze. Wręcz sprawia wrażenie, jakby został stworzony do zabaw na białym pagórku!

Labrador zakochany w śniegu

Właściciele psa nie zastanawiali się długo, czy nagrać filmik z labradorem bawiącym się na dworze zimową porą. Gdy tylko pies zobaczył po raz pierwszy na oczy śnieg, od razu się w nim zakochał! A pagórek obsypany białym puchem okazał się być spełnieniem jego najskrytszego marzenia o psiej zjeżdżalni.

Labrador Rafi szybko odkrył, jak wykorzystać zaśnieżone wzgórze. Tarzając się w śniegu, doszedł do wniosku, że można też na nim... zjeżdżać. Kładł się więc na boku i odpychając się czterema łapami bez ładu i składu, radośnie ześlizgiwał się w dół pagórka!

- To jest chyba najlepszy czas w życiu tego psa! To jest genialne! - skomentowała trafnie jedna z osób, które obejrzały nagranie.

Przezabawny filmik szybko podbił serca internautów. Temu labradorowi niestraszny lód i chłód, grunt to dobra zabawa. Czasami chyba także ludziom przydałoby się umieć tak dobrze wykorzystywać krótkie chwile, które są nam dane od losu.

Dlaczego pies chce spać z właścicielem? Znamy 5 ważnych psich powodówDlaczego pies chce spać z właścicielem? Znamy 5 ważnych psich powodówCzytaj dalej

Zabawa dla wszystkich

Mimo zmęczenia i zadyszki Rafi nieustannie wbiegał z powrotem na wzgórze i zjeżdżał z niego na swoim boku. Rozentuzjazmowany labrador czuje się dodatkowo zmotywowany do zabawy, patrząc na reakcję właścicieli, którzy prawie płaczą ze śmiechu!

- Ten komiczny sposób, w jaki tata i dzieci śmieją się z tej sytuacji sprawia, że oglądanie ślizgającego się psa jest jeszcze śmieszniejsze - napisał kolejny użytkownik.

- Po prostu przezabawne! Rafi bardzo dobrze się bawił. Myślę, że bardzo cieszyło go to, że jego ludzie uważali to za tak zabawne - napisał inny internauta.

Zarówno pies, jak i dzieciaki miały uciechę z obserwowania tak świetnie bawiącego się psa w czasie zimowej pory. Ciekawe, jaką kolejną, śnieżną zabawę odkryje labrador Rafi?

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

Źródło: YouTube/Rumble Viral

Następny artykuł