Labrador i kot
Źródło: facebook/dailymail

Kociak okazuje miłość labradorowi. Pies wcale nie jest pod wrażeniem, jego reakcja jest obłędna

7 Grudnia 2020

Kotek o czarnym futerku chciał udowodnić swojemu przyjacielowi, że darzy go gorącym uczuciem. W tym celu postanowił zadbać o fryzurę labradora i starannie uczesać ją języczkiem. Psiak wcale nie był zadowolony z tego faktu. Właściciele nagrali przezabawne zachowanie ich pupila.

Panuje powszechne przekonanie, jakoby koty i psy nie pałały do siebie sympatią. Ze względu na odmienne sposoby komunikacji bardzo często dochodzi między nimi do nieporozumień, które z kolei mogą prowadzić do zaciętych sporów. Jednakże nie oznacza to, że przedstawiciel jednego gatunku nie może się zakochać w swoim "rywalu".

Wierny labrador siedział dzień i noc przy łóżku właściciela. Niestety, nie wiedział, że czeka na niego na próżnoWierny labrador siedział dzień i noc przy łóżku właściciela. Niestety, nie wiedział, że czeka na niego na próżnoCzytaj dalej

Kotek, który uwielbia pieszczoty

Niektóre zwierzaki, jak i zresztą ludzie, są z natury bardziej wylewne, niż ich bracia i siostry. Uwielbiają pieszczoty i chętnie inicjują kontakt fizyczny ze swoimi właścicielami i innymi członkami rodziny.

Zobacz także: Magda Gessler oferuje seniorom posiłki za bezcen. Cena szokuje

Większość opiekunów z pewnością marzy o tym, aby ich podopieczny sam się prosił o głaskanie i przytulanie, a nie trzeba go było podstępem zwabiać, gdy najdzie nas ochota na chwilę bliskości.

Choć koty zazwyczaj uchodzą za zwierzęta, które chodzą własnymi drogami, a na ich zaufanie trzeba sobie zasłużyć, zdarzają się pewne ewenementy. Istnieją oczywiście mruczki, którym nie nudzą się wielogodzinne zabawy i psoty razem z domownikami. Co ciekawsze, mogą nawet zabiegać o uwagę i czułości ze strony innych zwierzaków, z którymi wspólnie mieszkają pod jednym dachem.

Zobacz także: Niedawno apelowała, żebyśmy o siebie dbali, niestety nie żyje. Walczyła do końca

Przykładem pupila, który jest wyjątkowo mocno spragniony miłości swojego przyrodniego rodzeństwa, jest pewien czarny kot mieszkający w New Jersey. Ten uroczy futrzak zrobi dosłownie wszystko, aby przekonać do siebie labradora - nawet jeśli będzie musiał przy tym zaryzykować. Dowodem jest przezabawne wideo prezentujące nietypowe zaloty kocurka, które niespecjalnie spodobały się psiakowi.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Mruczek podlizuje się labradorowi

Pewnego dnia właściciele udokumentowali przezabawny spór, jaki wywiązał się między ich zwierzakami. Na wideo widzimy, że labrador leży spokojnie na dywanie, trzymając pod pyskiem czapkę Świętego Mikołaja. Czworonóg oddawał się relaksowi, gdy niespodziewanie zbliżył się do niego nieproszony gość.

Kociak o czarnym futerku zaczyna bez uprzedzenia lizać psa po uszach i ocierać się o niego głową. Obserwując reakcję czarnego kocurka uchwyconego na nagraniu, możemy mieć pewność, że to prawdziwy amant i łamacz niewieścich serc. Słodki zwierzak z przyjemnością garnie się do swojego przyjaciela - labradora o biszkoptowym umaszczeniu, nie przejmując się tym, że ten wcale nie ma ochoty na układanie fryzury.

W ten sposób chciał zachęcić przyjaciela do wspólnej zabawy i wzajemnego iskania. Niestety, nie przewidział, że jego towarzyszowi takie zachowanie nie przypadnie do gustu. Reakcja labradora bawi do łez. Pies z ogromnym grymasem na twarzy wygina swój pyszczek i komicznie warczy, chcąc odpędzić kociaka!

Cóż, w końcu każdy wie, że miłość wcale nie jest prosta. Czytając komentarze, jakie znalazły się pod zamieszczonym w sieci nagraniem, łatwo zauważyć, że internauci, tak jak my, także zakochali się w tych słodkich zalotnikach.

Żyć jak pies z kotem… Jeśli tak zawsze ma być zawsze, to ja w to wchodzę! – napisał jeden z użytkowników.

Nie pamietam kiedy coś rozbawiło mnie to tego stopnia, boski – skomentował inny.

Haha! Jestem zakochana! Chcę ich mieć pod swoim dachem- spuentowała ostatnia komentująca.

Zobacz wideo:

Dramat w Śląskim. Usiłował zabić żonę nożem. Myślał, że nikt go nie złapie, wpadł przez psa policyjnegoDramat w Śląskim. Usiłował zabić żonę nożem. Myślał, że nikt go nie złapie, wpadł przez psa policyjnegoCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach:

źródło: lelum.pl

Następny artykuł