Swiatzwierzat.pl
Szczeniak na rękach narzeczonej

youtube/Shelby Turner

Podarował dziewczynie słodkiego szczeniaka. Jego identyfikator zawierał ukrytą wiadomość

26 Marca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Shelby Turner otrzymała wymarzony prezent. Ukochany podarował jej uroczego szczeniaczka rasy labrador, o którym od dawna marzyła. Tuląc go do piersi, Shelby nie mogła uwierzyć, że odtąd maleńki czworonóg zamieszka pod ich wspólnym dachem. Ale to wciąż nie

Zaręczyny są momentem kluczowym dla dwóch zakochanych osób. To szczególny moment, dlatego warto zadbać o to, aby miał odpowiednią oprawę, co pozwoli parze zapamiętać ten moment na wiele następnych lat. Dlatego właśnie wielu osobom zależy na tym, by oświadczyć się w oryginalny sposób.

Szczeniak z romantycznym przesłaniem

Pewien chłopak wpadł na nietypowy pomysł, jak wyznać swojej partnerce dozgonną miłość. Przyjechał pod jej dom w towarzystwie szczeniaczka labradora o czekoladowym futerku i włączył nagrywanie w telefonie. Warto dodać, że na szyi psiaka znajdowała się różowa obróżka z plakietką. Sami zobaczcie, jak ją zaskoczył! 

W pierwszych sekundach wideo widzimy, że kierowca w szarej koszulce wysiada z pojazdu, przechodzi dookoła ciężarówki i wyjmuje malutkiego czworonoga od strony pasażera. Chwilę później w kadrze pojawia się jego dziewczyna, która omal nie roztopiła się na widok rozczulającego stworzonka. Tuż za nią idą pozostali członkowie jej rodziny. 

Shelby bierze szczenię na ręce i wtula twarz w jego futerko. Jest tak bardzo szczęśliwa i podekscytowana, że pozostaje jej tylko cicho szlochać i głaskać maleństwo. Emocje dosłownie sięgnęły zenitu. Wcale nas to nie dziwi, na jej miejscu chyba każdy byłby wzruszony. 

Dziewczyna nie wiedziała jednak, że szczeniak ma dołączoną tajną wiadomość do obroży. Chłopak w szarej koszulce kilkakrotnie namawia ją, by przeczytała napis na adresówce, aż w końcu blondynka mu ulega i spogląda na identyfikator labradora. To, co tam przeczytała, dopiero było niespodzianką!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Na plakietce wcale nie znajdowało się imię psinki, lecz jedno z najważniejszych życiowych pytań - "Wyjdziesz za mnie?". Oczywiście do obróżki przyczepiony był też pierścionek zaręczynowy! Mina dziewczyny zdradza wszystkie emocje. Jest w kompletnym szoku, a jej policzki momentalnie robią się mokre od łez, gdy chłopak klęka przed nią i czeka na odpowiedź.

Na szczęście z ust Shelby padło wymarzone "tak". Odtąd zawsze kiedy tylko spojrzy na czekoladowego labradora, przypomni sobie ten pamiętny dzień w swoim życiu. 

Zwierzęta to (nie) prezenty

Istnieje tysiące różnych sposób na wyznanie uczuć ukochanej osobie. Jedni otwarcie wyrażają miłość, podczas gdy inni planują romantyczne niespodzianki. Warto jednak pamiętać, że prezent w postaci zwierzęcia nie zawsze jest dobrym pomysłem. W podarowaniu chłopakowi czy dziewczynie żywego stworzenia nie ma niczego złego, dopóki nikt przez nietrafiony prezent nie cierpi.

Trzymamy kciuki, że w przypadku Shelby i jej chłopaka nowy członek rodziny na stałe zagości w ich wspólnym życiu i będzie miał iście królewskie traktowanie! Koniecznie obejrzyjcie poniższe wideo, aby zobaczyć, jak wypadły te niespodziewane zaręczyny!

Zobacz nagranie:

Podobne artykuły

facebook/Samuel Flores

Psy

Pies strzegł swojego umierającego przyjaciela. Pozostał u jego boku do ostatniej chwili

Czytaj więcej >
robaki u psa

Psy

Zabezpiecz swojego psa (i siebie) przed robakami!

Czytaj więcej >
Pies porzucony w worku

Psy

Wrzucił psa do worka i obciążył gruzem. Seryjny oprawca zwierząt pilnie poszukiwany

Czytaj więcej >
Potrącony pies

Psy

Kierowca śmiertelnie potrącił psa i uciekł z miejsca zdarzenia. Czy odpowie za swoje czyny?

Czytaj więcej >
diesel śmierć

Psy

Diesel zachorował na raka. Właściciel towarzyszył mu do ostatniej chwili

Czytaj więcej >
piesek

Psy

Zabawy psa z dzieckiem. Maluch nie może przestać się śmiać

Czytaj więcej >