Swiatzwierzat.pl
Szczeniak na rękach narzeczonej

youtube/Shelby Turner

Podarował dziewczynie słodkiego szczeniaka. Jego identyfikator zawierał ukrytą wiadomość

26 Marca 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Shelby Turner otrzymała wymarzony prezent. Ukochany podarował jej uroczego szczeniaczka rasy labrador, o którym od dawna marzyła. Tuląc go do piersi, Shelby nie mogła uwierzyć, że odtąd maleńki czworonóg zamieszka pod ich wspólnym dachem. Ale to wciąż nie

Zaręczyny są momentem kluczowym dla dwóch zakochanych osób. To szczególny moment, dlatego warto zadbać o to, aby miał odpowiednią oprawę, co pozwoli parze zapamiętać ten moment na wiele następnych lat. Dlatego właśnie wielu osobom zależy na tym, by oświadczyć się w oryginalny sposób.

Szczeniak z romantycznym przesłaniem

Pewien chłopak wpadł na nietypowy pomysł, jak wyznać swojej partnerce dozgonną miłość. Przyjechał pod jej dom w towarzystwie szczeniaczka labradora o czekoladowym futerku i włączył nagrywanie w telefonie. Warto dodać, że na szyi psiaka znajdowała się różowa obróżka z plakietką. Sami zobaczcie, jak ją zaskoczył! 

W pierwszych sekundach wideo widzimy, że kierowca w szarej koszulce wysiada z pojazdu, przechodzi dookoła ciężarówki i wyjmuje malutkiego czworonoga od strony pasażera. Chwilę później w kadrze pojawia się jego dziewczyna, która omal nie roztopiła się na widok rozczulającego stworzonka. Tuż za nią idą pozostali członkowie jej rodziny. 

Shelby bierze szczenię na ręce i wtula twarz w jego futerko. Jest tak bardzo szczęśliwa i podekscytowana, że pozostaje jej tylko cicho szlochać i głaskać maleństwo. Emocje dosłownie sięgnęły zenitu. Wcale nas to nie dziwi, na jej miejscu chyba każdy byłby wzruszony. 

Dziewczyna nie wiedziała jednak, że szczeniak ma dołączoną tajną wiadomość do obroży. Chłopak w szarej koszulce kilkakrotnie namawia ją, by przeczytała napis na adresówce, aż w końcu blondynka mu ulega i spogląda na identyfikator labradora. To, co tam przeczytała, dopiero było niespodzianką!

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD MATERIAŁEM WIDEO:

Na plakietce wcale nie znajdowało się imię psinki, lecz jedno z najważniejszych życiowych pytań - "Wyjdziesz za mnie?". Oczywiście do obróżki przyczepiony był też pierścionek zaręczynowy! Mina dziewczyny zdradza wszystkie emocje. Jest w kompletnym szoku, a jej policzki momentalnie robią się mokre od łez, gdy chłopak klęka przed nią i czeka na odpowiedź.

Na szczęście z ust Shelby padło wymarzone "tak". Odtąd zawsze kiedy tylko spojrzy na czekoladowego labradora, przypomni sobie ten pamiętny dzień w swoim życiu. 

Zwierzęta to (nie) prezenty

Istnieje tysiące różnych sposób na wyznanie uczuć ukochanej osobie. Jedni otwarcie wyrażają miłość, podczas gdy inni planują romantyczne niespodzianki. Warto jednak pamiętać, że prezent w postaci zwierzęcia nie zawsze jest dobrym pomysłem. W podarowaniu chłopakowi czy dziewczynie żywego stworzenia nie ma niczego złego, dopóki nikt przez nietrafiony prezent nie cierpi.

Trzymamy kciuki, że w przypadku Shelby i jej chłopaka nowy członek rodziny na stałe zagości w ich wspólnym życiu i będzie miał iście królewskie traktowanie! Koniecznie obejrzyjcie poniższe wideo, aby zobaczyć, jak wypadły te niespodziewane zaręczyny!

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Tagi:

Ewa MatysiakAutor

Wydawczyni i redaktorka prowadząca w SwiatZwierzat.pl. Absolwentka Japonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie rocznego wyjazdu stypendialnego prowadziła badania nad relacją człowiek-pies oraz rolą domowych pupili w japońskiej kulturze. W życiu prywatnym niestrudzona podróżniczka poszukująca szczęścia w licznych pasjach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Podobne artykuły

Europa bez futer, fot. screen z kampanii społecznej organizacji Otwarte Klatki

Pozostałe

Europa bez futer? To możliwe! Rusza zbiórka podpisów pod petycją

Czytaj więcej >

Pozostałe

Zwierzak panicznie boi się burzy i piorunów - jak go uspokoić?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Dlaczego komary latają w pobliżu naszych uszu?

Czytaj więcej >

Pozostałe

Wakacje ze zwierzętami? Internauci podzieleni, padają zaskakujące argumenty

Czytaj więcej >

Pozostałe

Co wabi kleszcze? Jeden przedmiot przyciąga je jak magnes

Czytaj więcej >

Pozostałe

Pierwszy przypadek małpiej ospy w Europie. Czy mamy powody do obaw?

Czytaj więcej >