Swiatzwierzat.pl
youtube

youtube/ BuzzFeed News

Kobieta zatrzymała na chwilę auto. Nagle obcy pies wskoczył do środka

21 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Krupska

Udostępnij:

Michelle Logan zmierzała w kierunku pracy, jednak deszczowa pogoda zmusiła ją do zatrzymania samochodu. Kobieta musiała wysiąść na chwilę z auta w celu poprawienia wycieraczki, kiedy nagle obcy pies wskoczył do środka. Michelle była zaskoczona widokiem zwierzaka, który nie miał zamiaru wysiąść. Kobieta postanowiła poszukać mu domu.

- Nie jestem zła, ale muszę jechać do pracy. Więc piesku poszukajmy Twojego domu - powiedziała Michelle do zwierzaka.

Pies chciał zostać w aucie

Zwierzak nie wyglądał na porzuconego czy zaniedbanego. Był czysty, choć nieco przemoczony z uwagi na padający deszcz. Pies znalazł schronienie w samochodzie, w którym było sucho i ciepło. Za nic nie wybierał się na zimny dwór. Można powiedzieć, że udało mu się złapać taksówkę do domu.

Kobieta nie wiedziała, co ma zrobić ze zwierzakiem. Już była spóźniona do pracy, a pies w ogóle jej nie pomagał. Nagle w oddali zauważyła labradora o jasnym umaszczeniu. Był to ten sam pies, którego chwilę wcześniej widziała razem z psem, który siedział u niej w aucie.

Michelle postanowiła odwieźć psa do jego przyjaciela. Miała nadzieję, że gospodarstwo, które widzi z oddali należy właśnie do tej zguby. Jej przypuszczenia okazały się słuszne, ponieważ kiedy podjechała pod posesję i otworzyła drzwi, zwierzak uciekł z samochodu. Szczęśliwy i zadowolony z siebie, w końcu nie musiał iść tak długiej drogi do domu.

interwencja

Przywiązana do budy stała w kałuży krwi. Suczka zmarła w drodze do lekarza, jej dzieci też

CZYTAJ DALEJ


Powrót do gospodarstwa

Kobieta nagrała całe zdarzenie i umieściła je na TikToku. Czarny labrador z miejsca stał się gwiazdą. Internauci stwierdzili, że pies po prostu szukał podwózki do domu. Wszyscy jednak zastanawiali się, czy aby na pewno do niego dotarł? Kobieta następnego dnia postanowiła sprawdzić, co stało się z nowym przyjacielem. Udała się w to miejsce, gdzie zostawiła psa.

Michelle udało się spotkać z domownikami. Ci przyznali się, że jest to ich pies, ucieszyli się, że jest gwiazdą w sieci. Czarny labrador o imieniu Cole jest po prostu bardzo przyjacielskim psem. Najwidoczniej nie chciał wracać w deszczu do domu.

Logan zaprzyjaźniła się z dziewczyną właściciela, do którego należy pies. Kobieta często wysyła jej zdjęcia Cole'a informując, co u niego słychać.

Zobacz wideo:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
Pies

Psy

Tragicznie zaniedbany pies odebrany interwencyjnie. Karygodne, co go spotkało

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >