pies płynie do lodki
Źródło: YouTube/rumbleviral

Heroiczny wyczyn labradora. Uratował dwóch psich przyjaciół, uwięzionych w łódce

8 Stycznia 2021

Psy wielokrotnie udowodniły, że można im powierzyć własne życie. Czworonogi są gotowe wskoczyć za tobą w ogień, napaść na atakującego czy wyciągnąć na brzeg wody. Kiedy pewien czarny labrador zauważył, że dwaj jego psi przyjaciele znaleźli się w tarapatach, od razu rzucił się na pomoc.

Na kanale Rumble Viral na YouTubie można obejrzeć filmik z bohaterskiej akcji czworonoga. Czarny labrador uratował swoich przyjaciół, co nie było takie proste. Kajak z dwoma psami w środku odpłynął od brzegu. Zwierzęta znalazły się w pułapce.

Labrador uratował przyjaciół

Kiedy czarny labrador zobaczył, że psy są w niebezpieczeństwie, rzucił się na pomoc. Pies wskoczył do wody, po czym zaczął płynąć w stronę łódki. Psy szczekały, prosząc przyjaciela o wsparcie. Widząc, że pies zbliża się do nich, jeden z nich wyrzucił mu nawet linę, aby ułatwić mu zadanie!

Czarny labrador podpłynął do łódki i chwycił linę do pyska. Czworonóg ciągnął ją z swoją stronę, płynąc do brzegu. Opiekun zwierzęcia stał na lądzie i nagrywał całą sytuację. Nie wiadomo, czy była to zaplanowana akcja mająca pokazać wyjątkowe umiejętności zwierzęcia, czy przypadek, gdzie np. właściciel nie potrafił pływać i musiał o pomoc prosić o psa.

Nagranie kończy się w momencie, kiedy pies dopływa z kajakiem do brzegu. Czworonogowi udało się uratować towarzyszy, bezpiecznie doprowadzając ich na suchy ląd.

Gorzów Wielkopolski. Właścicielka owczarków, które zagryzły dwa psy przeprosiła. Zrobiła też niezwykłą rzecz dla 10-latkiGorzów Wielkopolski. Właścicielka owczarków, które zagryzły dwa psy przeprosiła. Zrobiła też niezwykłą rzecz dla 10-latkiCzytaj dalej

Labrador bohaterem

Wideo z youtubie obejrzano ponad 430 tys. razy. Nie jest to oryginał. Ten mógł zdobyć znacznie więc wizyt i polubień! Internauci zachwycili się siłą czworonoga, który nie bał się zaryzykować własnym życiem. Zwierzę mogło utopić się czy zostać wciągnięte pod łódkę. Pies nie poddał się. Ocalił przyjaciół.

- Wspaniałe!
- Mój czarny labrador Wilson, który już zmarł też był wspaniałym pływakiem i atletą (...) Labradory są najlepsze.
- Pies jest bohaterem - czytamy w komentarzach.

Zobaczcie wideo i koniecznie dajcie znam znać, czy się zgadzacie z tymi stwierdzeniami!

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przed redakcję Świata Zwierząt:

Następny artykuł