Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Labrador

Labrador

labrador i chłopiec
12.09.2020 02:00 Labrador podchodzi do chłopca z zespołem Downa. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście

Labrador postanowił zaprzyjaźnić się z dzieckiem sąsiadów. Wiedział jednak, że to nie będzie proste zadanie. Chłopiec o imieniu Hernan urodził się z zespołem Downa. Nie chciał się przytulać i nie lubił fizycznego kontaktu - czy to z człowiekiem, czy z psem. Suczka postanowiła jednak, że zrobi wszystko, by dziecko chciało się z nim bawić. Opracowała genialną metodę - to wideo wzrusza do łez.

labrador
17.08.2020 23:30 Myśleli, że znaleźli szczeniaki labradora. Prawda okazała się ogromnym zaskoczeniem, nie wierzyli

Labrador to jedna z najpopularniejszych ras w Polsce. Ludzie, którzy znaleźli maleńkie szczeniaczki w kanalizacji, byli pewnie, że są to właśnie małe labradory. Prawda okazała się wstrząsem. Labrador to powszechnie znana rasa psa, która obecnie ceniona jest przede wszystkim za łagodny charakter, cierpliwość w stosunku do dzieci, żywiołowość i pogodę ducha. Hodowcy tej rasy doskonale wiedzą, że choć dorosłe psy są duże i masywne, szczeniaki wyglądem przypominają raczej małego szczurka, a nie pieska.

23.07.2020 13:00 Labrador czekał cały tydzień na pana przed szpitalem. Nie wiedział, że już nigdy nie wróci

Labrador czekał cały tydzień na swojego właściciela. Wierny czworonóg spędził 7 dni przed szpitalem z nadzieją, że niebawem zjawi się jego opiekun. Niestety, psiak się nie doczekał. Jednak jego historia pokazuje, że psy to nasi najwierniejsi przyjaciele. Każdy labrador cechuje się przede wszystkim spokojem i lojalnością. Są bardzo przyjacielskie wobec ludzi, a przede wszystkim dzieci. Przypadek Toto jest przykładem na to, jak wielką miłością potrafią obdarować te psy człowieka.

kobieta
20.07.2020 13:40 Pies po 5 latach spotkał się z rodziną. Nagrano reakcję labradora, ciężko się nie wzruszyć

Labrador mieszkał w stanie Indiana z kochającą rodziną. Niestety, pewnego dnia zaginął. Rodzina nie wiedziała, czy pies został porwany, miał wypadek, a może zgubił się i nie potrafi wrócić do domu. Poszukiwania trwały miesiącami, niestety czworonóg zapadł się jak kamień w wodę. Labrador spotkał się ze swoją rodziną po pięciu latach rozłąki. Pewnego dnia zwierzak wyszedł z domu i już do niego nie wrócił. Jednak po czasie ponownie zjawił się u swoich najbliższych. Pierwsze spotkanie rodziny z czworonogiem było pełne emocji, wszystko zostało nagrane.

Labrador
20.07.2020 10:50 Labrador postanowił przygarnąć bezpańskiego kotka. Teraz nie opuszcza go nawet na moment

Labrador postanowił przygarnąć pod swoje skrzydła małego, bezdomnego kotka. Od kiego go spotkał, nie opuszcza go nawet na moment. Ten uroczy duet rozczuli nawet największego twardziela. Musicie ich zobaczyć. Mówi się, że koty i psy to odwieczni wrogowie. Jak widać, to jedynie kolejny powielany stereotyp. Te zwierzaki udowadniają, że przyjaźń jest poza wszelkimi podziałami. Odkąd dorosły labrador spotkał na swojej drodze bezpańskiego kota, ta dwójka jest nierozłączna.

kotek
17.07.2020 23:22 Wielki labrador zobaczył dwudniowego kotka. Właścicielka chwyciła za aparat

Kotek był bezbronny i miał zaledwie dwa dni. Podczas spaceru pomiaukiwanie zwróciło uwagę pewnego labradora. To, jak zareagował wielki pies, zdumiało jego właścicielkę. Kobieta musiała wszystko uwiecznić.Okazuje się, że pies może zaprzyjaźnić się z kotem. Ten maleńki kotek został odkryty przez właścicielkę labradora na farmie, w trakcie ich wspólnego spaceru. Była pewna, że ktoś niedługo wróci po maleństwo. Tak się jednak nie stało. Kobieta wzięła więc sprawy w swoje ręce.

Szczeniaki
10.07.2020 22:12 Byli przekonani, że uratowali szczeniaki labradora. Gdy weterynarz zdradził im prawdę, odebrało im mowę

Ratownicy dostali informację, że w jednym z kanałów burzowych zaklinowały się szczeniaczki. Pomimo usilnych prób samodzielnie nie dałyby rady się stamtąd wydostać. Strażnicy natychmiast udali się na miejsce i przystąpili do akcji ratunkowej. Mieli pełną świadomość, że w tej sytuacji każda sekunda jest na wagę złota. W grę wchodziło życie malutkich i bezbronnych piesków.Labrador to charakterystyczna rasa, którą rozpoznają nawet osoby nieinteresujące się psami. Ratownicy, którzy uratowali kilka czarnych szczeniaków, byli pewni, że w ich aucie znajdują się właśnie szczenięta labradora. Gdy specjalista zdradził im, co to za zwierzęta, dosłownie zaniemówili. Prawda okazała się zupełnie inna!

Labrador
28.04.2020 17:05 Labrador w komiczny sposób reaguje, gdy jego właściciel ignoruje go. Pies nie daje za wygraną

Labrador to pies, jakich mało, a w Internecie krąży masa zabawnych lub wzruszających filmików z udziałem tej rasy. Ten przebija je wszystkie! Internauci pokochali tego niecierpliwego, biszkoptowego psiaka.Labrador to zwierzak, który z natury jest obdarzony wesołym usposobieniem. Ten pies nie należy jednak do cierpliwych. Nagranie, o którym mowa jest przekomiczne, a widzowie je pokochali. Wideo zamieszczone na platformie YouTube bije rekordy oglądalności, ale nie tylko ze względu na psa… Musicie je zobaczyć.

labrador
18.04.2020 10:51 Labrador był ignorowany przez właściciela. Pies miał dość, w końcu zareagował w jedyny skuteczny sposób

Labrador był bardzo zły, że jego pan udaje, że go nie widzi. Zwracał na siebie uwagę, jak tylko mógł, ale wkrótce jego cierpliwość się wyczerpała. Zareagował więc w jedyny sposób, który mógł zadziałać!Labrador był ignorowany przez właściciela i bardzo mu się to nie spodobało. Sytuacja trwała za długo i pies postanowił zareagować w taki sposób, by jego pan w końcu zwrócił na niego uwagę. Filmik z jego reakcją podbija Internet.

Pies przyzwyczaił się do szalonych spacerów
14.04.2020 02:00 Kobieta wyprowadza psa w szalonych strojach. Labrador "napisał" posta

Każdy ma inny sposób radzenia sobie z trudami kwarantanny w czasie epidemii koronawirusa. Clare Meardon z Kornwalii na Wyspach Brytyjskich wybrała nietypowy sposób na dodanie kolorytu temu smutnemu czasowi. Tancerka zdecydowała się uczynić z każdego spaceru z labradorem istny spektakl! Przebiera się w wyszukane i prowokacyjne stroje, podobne ubrania zakłada również swojemu labradorowi. Cały ten teatr jest nagrywany przez jej męża. Specyficzne teledyski podbijają sieć, a labrador Hendrix "napisał" nawet posta w sieci, w którym wyraził, co o tym wszystkim sądzi.

kobieta
09.04.2020 17:37 Labrador i noworodek. Pokazano reakcję psa na płacz maleństwa, nikt nie mógł uwierzyć

Labrador to bardzo popularna i piękna rasa psa, przede wszystkim dlatego, że cechuje się inteligencją, entuzjazmem i przyjaznym charakterem. Dla par, które spodziewają się dziecka, a mają wątpliwości co do zakupu zwierzaka, opisane wideo być może okaże się wystarczająco przekonującym argumentem!Labrador to wyjątkowo łagodna rasa, szczególnie lubiąca dzieci. Rodzice noworodka pokazali, jak reaguje pies, gdy ich maleństwo zaczyna płakać. Nikt się nie spodziewał takiej reakcji zwierzaka! Wideo zaskoczyło wszystkich.

psy
23.03.2020 21:02 Nagrano, jak psy reagują na włamywaczy. Odwaga najmniejszego z nich rozkłada na łopatki

ZOBACZ ZDJĘCIA I FILM: fot. youtube/Inside Edition Moment napadu miał miejsce w domu. fot. youtube/Inside Edition Okazało się, że nie wszystkie zwierzęta stanęły na wysokości zadania i nie obroniły swoich właścicieli. Labrador i pitbull byli przerażeni włamywaczami. Czworonogi uciekły z pokoju, pozostawiając właściciela samego z całą sytuacją. Co innego, malutki chihuahua i kundelek. Psy działając w parze, przepędziły nieznajomego i uratowały opiekunkę, Ellen!Kilkuminutowy program z psami obejrzano ponad 26 mln razy w serwisie YouTube. Internauci jednogłośnie stwierdzili, że najmniejszy pies był najodważniejszy i niczego się nie bał. Waleczny chihuahua z Nowego Jorku skradł serca widzów. Z pewnością Ellen czuje się bezpiecznie przy dwóch takich obrońcach. Waleczny chihuahua – Podoba mi się to, że psy pracowały razem, aby przepędzić włamywacza – powiedziała Ellen na koniec. Opiekunowie i ich czworonogi wzięli udział w programie Inside Edition. Psy nie wiedziały, że przechodzą test, ponieważ udawany napad miał miejsce w ich domu. Właściciele krzyczeli i próbowali bronić się przed zamaskowanym rabusiem. Reakcja czworonogów zaskoczyła też udawanego włamywacza. Psy zostały sprawdzone przez swoich opiekunów pod kątem waleczności. Zwierzęta wzięły udział w eksperymencie, którego celem było dowiedzenie się, czy czworonogi obronią właścicieli przed niebezpieczeństwem. Nie wszystkie psy zdały pozytywnie test. Niektóre zwierzęta uciekły na widok rabusia! W teście wzięło udział kilka psów, w tym m.in. labrador, pitbull i chihuahua. Do tej pory zwierzęta sprawiały wrażenie odważnych zwierząt. Moment niebezpieczeństwa zweryfikował bohaterstwo czworonogów. Wyniki eksperymentu zaskoczyły właściciel, ponieważ wygląd psa nie poszedł w parze ze śmiałością. Który pies przepędził włamywacza? Psy w sytuacji napadu Nie wszystkie czworonogi obroniły swoich właścicieli.

labrador
21.03.2020 21:02 Niezwykłe kartki na klatce pomogły psu znaleźć dom. Labrador czekał na niego 7 lat

Labrador o imieniu Ginger przez ponad 7 lat czekał na swój nowy dom. Pies mieszkał w ciasnej klatce w schronisku. Nikt nie chciał go adoptować. Dopiero niezwykłe i proste kartki odmieniły jego los. Co na nich napisano? Labradory to bardzo przyjacielskie czworonogi, które uwielbiane są przez rodziny z dziećmi. Ludzie kochają psy tej rasy, ponieważ zwierzęta nie są agresywne czy wrogie. Niestety, nawet i najbardziej koleżeńskie labradory mogą nie mieć szczęścia w życiu i wychowywać się w schronisku. Tak było np. w przypadku Ginger.

pudel
12.03.2020 19:31 Pudel i labrador mają dzieci. Ich szczeniaki są bardzo duże i niezwykle piękne

Pudel to piękny pies, który może być krzyżowany z innymi rasami. Nie wszyscy hodowcy są z tego zadowoleni, ale szczeniaki pudla i np. labradora cieszą się wielką popularnością. Psy z takiej mieszanki są bardzo urocze i słodkie. Okazuje się, że mają nawet własną nazwę. Rasa labradoodle powstała wskutek połączenia pudla i labradora. Szczeniaki z tej mieszanki po raz pierwszy zaczęły pojawiać się ok. 30 lat temu. Choć nowa rasa nie jest uznawana przez hodowców, to właściciele z chęcią krzyżują czworonogi ze sobą.

kobieta
08.02.2020 11:29 Labrador nie może powstrzymać złości na widok kota. Nagranie stało się hitem sieci

Labrador nie potrafił powstrzymać złości patrząc na czarnego kota. Wideo z udziałem tej dwójki to prawdziwy hit! Ciężko się dziwić – reakcja psa na kota jest naprawdę zabawna. Przypomina zachowanie zwierząt z kreskówek! Psiaki rasy labrador uznawane są za jedne z najbardziej posłusznych i łagodnych istot. To właśnie dlatego tak chętnie wybierają je rodziny wielodzietne. Długie godziny spędzony na zabawach i psotach z domownikami nie są dla nich żadnym problemem, a łagodne usposobienie zapewnia pełne bezpieczeństwo. Niewiele osób wie, ale ze wszystkich sił chronią również swoją prywatność. Ten zwierzak jest tego najlepszym przykładem!

Szczeniaki
27.01.2020 21:03 Byli przekonani, że uratowali szczeniaczki labradora. Gdy weterynarz zdradził im prawdę, odebrało im mowę

Szczeniaki, które ocalili miejscowi ratownicy, zostały niezwłocznie przewiezione do kliniki weterynaryjnej. Gdy specjalista zdradził im, co to za zwierzęta, dosłownie zaniemówili. Przekonani byli, że w ich aucie znajdują się czarne labradory. Prawda okazała się zupełnie inna. Ratownicy dostali informację, że w jednym z kanałów burzowych zaklinowały się szczeniaczki. Pomimo usilnych prób samodzielnie nie dałyby rady się stamtąd wydostać. Strażnicy natychmiast udali się na miejsce i przystąpili do akcji ratunkowej. Mieli pełną świadomość, że w tej sytuacji każda sekunda jest na wagę złota. W grę wchodziło życie malutkich i bezbronnych piesków.

Szczeniaki
18.01.2020 11:30 Szczeniaki trzymane w klatka dla królików pod Warszawą. Pseudohodowla sprzedawała „rasowe” pieski

Szczeniaki upychane były w ciasnych klatkach dla królików pod Warszawą. Co więcej, były one pozbawione dostępu do wody czy światła. Rasowe szczenięta z pseudohodowli potraktowane zostały w najgorszy możliwy sposób. Gdyby nie trzeźwa reakcja wolontariuszy OTOZ Animals ich dalsze życie stanęłoby pod ogromnym znakiem zapytania. Na ten moment sprawą zajmuje się policja. Rasowe szczeniaki, które przeznaczone były na sprzedaż przetrzymywane były w skandalicznych warunkach. W chwili ich odnalezienia zwierzaki trzymane były w ciasnych klatkach z przepiórkami. Informacja na temat pseudohodowli otrzymana została od osoby, która jakiś czas temu zakupiła tam psa.

labrador
13.01.2020 22:48 Labrador trafił do weterynarza w ciężkim stanie. Rentgen wykazał, że pies ma w brzuchu dziwny przedmiot

Labrador, który połknął nietypowy przedmiot, trafił do weterynarza. Pies źle się czuł, a jego właściciel nie potrafił ustalić dlaczego. Wesoły zazwyczaj zwierzak był osłabiony i obolały. Okazało się, że w jego przewodzie pokarmowym znajduje się nietypowy przedmiot. Labrador to bardzo energiczna rasa. Jeśli nie dostarczamy takim psom ich dziennej dawki ruchu, są narażone na nadwagę. Mogą też stać się hiperaktywne. Są świetnymi pomocnikami człowieka, często pracując jako psy ratownicze, wykorzystywane w terapii chorych, są też wykorzystywane w grupach poszukiwawczych.

kobieta
06.01.2020 17:56 Labrador nie może pohamować złości na widok kota. Nagranie stało się hitem sieci

Labrador nie potrafił ukryć swojego niezadowolenia wywołanego obecnością czarnego kota. Kiedy filmik z udziałem tej dwójki trafił do sieci, w mgnieniu oka stał się viralem. Reakcja czworonoga dosłownie powala na kolana! Czy słodki zwierzak może zamienić się prawdziwą bestię? Jak najbardziej. Z tym że efekty są naprawdę komiczne! Psiaki rasy labrador uznawane są za jedne z najbardziej posłusznych i łagodnych istot. To właśnie dlatego tak chętnie wybierają je rodziny wielodzietne. Długie godziny spędzony na zabawach i psotach z domownikami nie są dla nich żadnym problemem, a łagodne usposobienie zapewnia pełne bezpieczeństwo. Niewiele osób wie, ale ze wszystkich sił chronią również swoją prywatność. Ten zwierzak jest tego najlepszym przykładem!

suczka labrador
05.01.2020 10:11 Suczka labradora urodziła największy miot w historii. Takiej ilości szczeniaków nie spodziewał się nawet weterynarz

Suczka labradora zadziwiła znawców rasy, gdy urodziła największy miot w historii. Wciąż nie dowierzają w to, ile szczeniaczków przyszło na świat. Dumna mama piesków urodziła rekordową liczbę szczeniaków. Suczka labradora niesamowicie zaskoczyła swoich właścicieli, gdy urodziła całą masę szczeniaczków. Okazało się, że liczba była rekordowa! Był to jeden z największych miotów w historii.

kobieta
23.12.2019 19:15 Zabawki dla psa, które mogą być zagrożeniem dla jego życia. Przekonali się o tym właściciele labradora

Labrador był w tragicznym stanie. Kiedy właściciele po powrocie do domu przyjrzeli się, jak wygląda jego język, zamarli. Konieczna była natychmiastowa akcja ratunkowa i poważny zabieg. Okazało się, że całej tragedii winna była popularna zabawka, którą dajemy naszym pupilom. Labrador był w tragicznym stanie. Kiedy właściciele po powrocie do domu przyjrzeli się, jak wygląda jego język, zamarli. Konieczna była natychmiastowa akcja ratunkowa i poważny zabieg. Okazało się, że całej tragedii winna była popularna zabawka, którą dajemy naszym pupilom. Labrador Poppy był radosnym psiakiem o przyjaznym usposobieniu. Kochał zabawę, a właściciele kupowali mu przeróżne zabawki. Niestety, jedna z nich okazała się śmiertelnym zagrożeniem. Wciąż nie zdajemy sobie sprawy, że w sklepach jest mnóstwo tego typu produktów, których nigdy nie powinnyśmy kupować.

Labrador
30.11.2019 16:32 Labrador został śmiertelnie postrzelony. Sąsiad strzelał do niego, bo „machał ogonem”

Labrador został potraktowany w niewyobrażalny i karygodny sposób przez jednego z nowych sąsiadów. Mężczyzna śmiertelnie postrzelił bezbronnego psiaka, ponieważ ten radośnie i ochoczo machał ogonkiem w jego stronę. Zrozpaczona właścicielka postanowiła opisać i nagłośnić całe zajście w sieci. Niektórzy ludzie doszczętnie pozbawieni są serca i uczuć. Czyn, którego dopuścił się pewien mężczyzna, nigdy nie powinien mieć miejsca. Czworonóg przeszedł przez niego prawdziwe katusze. Bezduszny sąsiad najprawdopodobniej zapomniał, że szczeniaki to radosne stworzenia, które swoim szczęściem i radością pragną dzielić się z innymi. Za swoje poczynania poniesie najwyższą karę.

suczka labrador
23.11.2019 20:02 Labrador będzie pomagał ofiarom molestowania. Został zaprzysiężony przez buro prokuratora

Labrador to rasa znana ze swojego wesołego i przyjaznego usposobienia. Nic dziwnego, że pies właśnie tej rasy został zaprzysiężony do biura prokuratora, aby pomagać ofiarom molestowania. Na razie świetnie się sprawdza w swojej roli, a Internet go pokochał. Labrador imieniem Hatty znalazł się w bardzo poważnej roli. Jako pies pomocnik będzie pomagać ofiarom molestowania, gdyż zgłoszenie napaści seksualnej może być bardzo bolesne. W przypadku dzieci i osób niepełnosprawnych rozwojowo opowiadanie ich historii może być szczególnie trudne, a labrador może okazać się potrzebnym wsparciem.

Labrador
23.10.2019 22:33 Labrador rzucił się na twarz 9-latki. Założono jej 230 szwów

Labrador rzucił się na 9-letnią dziewczynkę. Po ataku jej twarz była zmasakrowana, a dalsze życie stanęło pod ogromnym znakiem zapytania. Aż trudno uwierzyć, do czego zdolne są rozwścieczone czworonogi. Dodajmy jeszcze, że na ten moment na buzi znajduje się aż 230 szwów. Widok ten jest przerażający. W trakcie tragicznego zajścia dziewczynka bawiła się na swoim podwórku razem z braćmi i kuzynostwem. Labrador w tym czasie przebywał uwiązany na posesji sąsiadów. Kiedy udało mu się oswobodzić, wpadł w prawdziwy szał. Dziewczynka cudem uniknęła śmierci.

kobieta
12.10.2019 17:31 Została postrzelona przez własnego psa. Szczeniak nacisnął spust naładowanej broni

Kobieta została postrzelona przez własnego psa. Do tragicznego zdarzenia doszło przypadkiem, a mały labrador zdecydowanie nie chciał skrzywdzić swojej pani. Nikt nie chciał uwierzyć, że to piesek nacisnął spust – właścicielka szczeniaka wytłumaczyła, jak doszło do postrzelenia. To dopiero historia! Trzymanie naładowanej broni w dostępnym miejscu nie jest najrozsądniejszym z pomysłów. Niejednokrotnie zdarzały się wypadki, których sprawcy przypadkowo naciskali spust. Kobieta przekonała się, że niektóre incydenty mogą zdarzyć się bardzo przypadkowo. Jakim cudem piesek postrzelił swoją panią?

lablador
14.09.2019 14:20 Labrador spędził ostatni dzień życia w wyjątkowy sposób. Poruszająca fotorelacja

Labrador umierał, właścicielka wiedziała, że nie jest już mu w stanie pomóc, musiała podjąć jedną z najcięższych decyzji w jej życiu i pozwolić psu odejść, zanim jednak to zrobiła, postanowiła uczynić jego ostatni dzień, wyjątkowym. Coraz więcej właścicieli psów relacjonuje ostatni dzień z życia ich psa. Nie możemy się nie zgodzić, jest to wspaniały pomysł, aby upamiętnić życie swojego przyjaciela i niejako podziękować mu za wszystko, co dla nas robił. Labrador również swój ostatni dzień spędził cudownie.