labrador kradnie ze stołu
Źródło: youtube.com/Narrative Cards

Ukryta kamera przyłapała psa na gorącym uczynku. Labrador sprytny jak tajny agent

13 Grudnia 2020

Labrador Ellie został przyłapany na gorącym uczynku Właściciele chcieli sprawdzić, czy zgodnie z ich podejrzeniami pies podkrada jedzenie z kuchni. Okazało się, że w istocie to suczka jest winna. Jednak podeszła do swojej misji jak prawdziwa profesjonalistka!

Nasi pupile potrafią być bardzo kreatywni, jeśli chodzi o zdobywanie jedzenia. Ta suczka postanowiła zabrać resztki z blatu w wyjątkowo sprytny sposób.. Nie wiedziała jednak, że jest obserwowana przez czujne oko ukrytej kamery zostawionej w kuchni przez jej opiekunów.

Labrador kradnie jedzenie

Podejrzliwi właściciele postanowili z ukrycia zobaczyć, w jaki sposób ich labrador podkrada jedzenie z kuchni, jednak z pewnością nie spodziewali się tak przemyślanej operacji.

Ellie, urocza suczka została przyłapana na gorącym uczynku. Zdeterminowana, by zdobyć resztki, zrobiła wszystko, by nie zostawić po sobie bałaganu.

Na nagraniu z ukrytej kamery widzimy labradora zaglądającego na kuchenny blat. Na drodze do szczęścia znajdował się jednak spory garnek, który znacznie utrudniał dostanie się do przysmaku.

Zachowania, które doprowadzają twojego psa do szału. Nawet nie wiesz, czym możesz denerwować pupilaZachowania, które doprowadzają twojego psa do szału. Nawet nie wiesz, czym możesz denerwować pupilaCzytaj dalej

Jednak labrador postanowił sobie z tym poradzić i delikatnie przesuwa go, kawałek po kawałku tak, by dostać się do stojącego głębiej talerza, przykrytego innym naczyniem. Psina jest niezwykle delikatna i kilka razy upewnia się, że nic nie spada na podłogę!

Po długiej walce z garnkiem Ellie w końcu udaje się dostać do upragnionego przysmaku i delikatnie ściąga talerz z blatu na ziemię. Na chwilę znika z kadru - prawdopodobnie by spałaszować wszystko, co właśnie udało jej się ukraść - jednak po chwili wraca, by upewnić się, że wszystko jest w jak najlepszym porządku!

Sprytny labrador

W komentarzach pełno jest zachwytów nad sprytem psa, który choć wie, że nie powinien kraść, nie mógł oprzeć się pokusie, jednak rabunku dokonał najdelikatniej, jak potrafił.

- Uwielbiam to, jak chwyciła garnek i odsunęła go, żeby nie spadł. To było genialne! Za to zasługuje na wszystko, co zostało na talerzu.

- Labradory są jedną z najmądrzejszych ras i możesz zobaczyć ich poziom inteligencji po tym, jak ostrożny był ten pies, aby nie zrzucić garnka z blatu.

- Spodziewałem się, że pod koniec nagrania odłoży miskę z powrotem na blat. Najzabawniejszy był moment, kiedy ustawiał patelnię, żeby nie spadła. To myślący pies! Mam dwóch własnych ninja od kradzieży jedzenia, którzy zakradają się po nie w środku nocy i rany, jacy oni są sprytni!

- Wyobraźcie sobie, jak inny byłby świat, gdyby psy miały przeciwstawne kciuki.

Spryt zwierząt nagrany ukrytą kamerą nie po raz pierwszy nas zadziwia - niedawno pisaliśmy o psie, który został przyłapany w pokoju dziecka.

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Zwierząt:

źródło: youtube.com

Następny artykuł