Swiatzwierzat.pl
youtube/rumble videos

youtube/rumble videos

Labrador poważnie nabroił w kuchni. Sposób, w jaki błaga o przebaczenie, przekonałby każdego

18 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Każdy właściciel choć raz zdenerwował się na swojego pupila po tym, jak ten coś przeskrobał. Czarny labrador nie jest w tej kwestii odosobnionym przypadkiem. Psiak wykorzystał nieobecność swojej opiekunki i nabałaganił w kuchni. Gdy jego pani pyta, czyja to sprawka, reakcja psa jest rozbrajająca!

Psy instynktownie wiedzą, jak najlepiej podejść swoich właścicieli, gdy mają coś na sumieniu. Zazwyczaj stosują metodę o stuprocentowej skuteczności, jaką jest robienie maślanych oczek. Spojrzenie, jakie serwują czworonożni pupile, sprawia, że w ciągu kilku sekund serce nawet największego twardziela potrafi się roztopić!

Niesforny labrador zrobił z kuchni chlew

Pewien piękny labrador o czarnym umaszczeniu zrobił z kuchni istne pobojowisko. Nic dziwnego, że kiedy jego właścicielka weszła przekroczyła próg, złapała się za głowę i spojrzała na swojego pupila z wyrzutem. Niegdyś sterylne pomieszczenia przypominało teraz wysypisko śmieci!

Na opublikowanym w sieci nagraniu widzimy, że rezolutny psiak dobrał się do brudnych naczyń oraz worków z odpadami, które rozwlókł po całej podłodze. Co mu przyszło do głowy, żeby tak narozrabiać?

Opiekunka nie puszczą mu tego płazem i jasno komunikuje mu, że nie powinien się tak zachowywać. Wygląda na bardzo rozzłoszczoną, kiedy grozi zwierzakowi palcem.

- Zrobiłeś ten bałagan, a ja muszę to posprzątać - powiedziała niegrzecznemu czworonogowi. - Chcę, żebyś tu usiadł i pomyślał o tym, co zrobiłeś.

Pogrzeb księcia Filipa

Rodzina królewska pożegnała księcia Filipa. Podczas uroczystości nie zabrakło jego ukochanych zwierząt

CZYTAJ DALEJ

Nikt tak pięknie nie przeprasza, jak ukochany pupil

Czarny labrador patrzy głęboko w obiektyw, jak gdyby prosił o wybawienie z nieprzyjemnej sytuacji. To jednak nie uchroni go przed reprymendą ze strony opiekunki.

Widać, że psiak faktycznie bardzo żałuje popełnionego "przestępstwa". Próbuje podnieść łapę, aby załagodzić gniew swojej pani, jednak wciąż się waha, czy przypadkiem jeszcze bardziej jej nie zirytuje.

Kobieta stara się zachować powagę i w końcu zauważa szczerość, z jaką przeprasza ją pupil. Z pewnością dotarło do niego, że nie można zachowywać się w taki sposób. Po chwili można dostrzec, że właścicielka ściska jego łapę na znak rozejmu i przyjmuje przeprosiny.

Jak można się oprzeć tym oczom pełnym łez? Chyba nikt nie potrafiłby się długo gniewać na swojego zwierzaka, gdy jego mimika wyraża tyle emocji. Poniżej znajduje się uroczy filmik z udziałem labradora. Końcówka całego zdarzenia jest naprawdę rozbrajająca!

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na redakcja@swiatzwierzat.pl. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami! 

Podobne artykuły

FB/DIOZ

Psy

Z ulicy trafił do domu alkoholiczki. Później sąsiad zrobił z niego żywą tarczę

Czytaj więcej >
Facebook/Clinica Veterinaria Anubis

Psy

Nietypowe narodziny szczeniąt. Potrzebna była liczna pomoc

Czytaj więcej >
Pies

Psy

Tragicznie zaniedbany pies odebrany interwencyjnie. Karygodne, co go spotkało

Czytaj więcej >
yt

Psy

Pies "dołączył" do sztafety. Nagranie bije rekordy popularności

Czytaj więcej >
twitter/KW_PSP_GDANSK

Psy

Tragiczny wypadek na Pomorzu. Strażacy uratowali psa, jego właściciel nie żyje

Czytaj więcej >
zrzutka/ufw8hk

Psy

Husky zjadł mięso nafaszerowaną gwoździami. Cudem przeżył, ale leczenie jest niezwykle kosztowne

Czytaj więcej >