labrador na koncercie
Źródło: youtube.com/ABC Action News

Jedna z najlepszych orkiestr na świecie grała koncert. Nagle na scenę wkroczył labrador

17 Grudnia 2020

Jedna z najznamienitszych kameralnych orkiestr na świecie zupełnym przypadkiem stała się znana także wśród ludzi, którzy na co dzień nie interesują się podobną muzyką. Wszystko za sprawą nagrania z koncertu, na który nagle wkroczył... labrador. Wideo zostało obejrzane już miliony razy!

Jakiś czas temu wideo sprzed kilku lat zaczęło ponownie okrążać sieć. Nagranie przedstawia wiedeńską orkiestrę kameralną, której występ postanowił zaszczycić niezwykły gość. Udało się uwiecznić moment, w którym na scenie, pośród muzyków pojawia się znikąd labrador, który najwyraźniej jest zafascynowany koncertem!

Labrador wpadł na koncert

Vienna Chamber Orchestra to jedna z najbardziej znanych orkiestr na świecie. Powstała w 1946 roku do dziś cieszy się olbrzymią renomą. Jednak jej członkowie raczej nie spodziewali się, że cały świat usłyszy o ich występie za sprawą... psa.

Tradycyjny koncert był nagrywany przez kogoś z publiczności. Na szczęście, bo udało mu się uwiecznić niezwykłego gościa na koncercie!

Orkiestra gra w najlepsze, gdy nagle na nagraniu z lewej strony pojawia się znikąd labrador. Wygląda na to, że nie przeszkadza mu tłum na widowni, ani na scenie, bo bardzo swobodnie zbliża się do grających muzyków.

Na widowni od razu słychać poruszenie, a sami muzycy stopniowo zaczynają zauważać psa na scenie. Publiczność nie mogła powstrzymać śmiechu i na widok labradora zaczęła klaskać!

Światowa gwiazda zaadoptowała sowę. Od lat ratuje zwierzęta, miała ich ponad 50Światowa gwiazda zaadoptowała sowę. Od lat ratuje zwierzęta, miała ich ponad 50Czytaj dalej

Również dyrygent zauważył nieoczekiwanego gościa, jednak wszyscy obecni na scenie zachowali profesjonalizm. Nie bez powodu nazywani są jedną z najlepszych orkiestr na świecie!

Piez przyszedł na koncert

Labrador na dłuższą chwilę zatrzymał się przy jednym ze skrzypków. Po chwili chyba jednak zdecydował, że muzyka mu odpowiada, ponieważ jak gdyby nigdy nic ułożył się przy jego nogach i tam pozostał, słuchając dalej koncertu.

Publiczność była zachwycona, a sami muzycy także zareagowali uśmiechami na obecność czworonoga. W końcu był bardzo grzeczny i uprzejmy - chciał tylko posłuchać koncertu i upewnił się, że zajmie najlepsze miejsce!

Wideo zyskało ponad 3,6 miliona wyświetleń, a komentarze internautów są pełne zachwytów nad nietypową sytuacją. Jeden z nich wysuwa nawet dość śmiałą teorię:

- Może ten pies w poprzednim życiu był Mozartem?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Zwierząt:

źródło: animalschannel.com

Następny artykuł