Swiatzwierzat.pl
labrador z przyjaciółmi

facebook.com/kyle.krier.5

Jego labrador nocą uciekł z domu. Kiedy w końcu go znalazł, pies nie był sam, wszystko uwieczniono na nagraniu

15 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Zuza Siwek

Udostępnij:

Labrador Laury i Kyle'a Krierów z Kansas kocha przygody. Niestety, właścicieli często kosztuje to wiele nerwów. Gdy pewnego dnia pies o imieniu Bo wyszedł się załatwić i przez bardzo długi czas nie wracał, zrozpaczone małżeństwo zaczęło posz

Labrador Bo wymknął się załatwić w nocy i ku przerażeniu właścicieli, postanowił długo nie wracać. Gdy zorientowali się, że ich psa nigdzie nie ma, wyruszyli na poszukiwania. Na szczęście już następnego dnia otrzymali telefon, który wskazywał na miejsce pobytu Bo. Kiedy Kyle dotarł w pobliże, nie mógł uwierzyć własnym oczom, a wszystko uwiecznił na nagraniu.

Labrador nie uciekł sam

Psa nie było przez całą noc, więc gdy zmartwieni właściciele otrzymali telefon, natychmiast wyruszyli na miejsce. Jak twierdzi Laura, szukali Bo non stop i bardzo im ulżyło na wieść o tym, gdzie może przebywać.

Labrador został zauważony 6 mil, czyli ponad 9,5 km od domu. Musiał naprawdę dać się porwać przygodzie, skoro w tak krótkim czasie zawędrował tak daleko od znanych sobie miejsc. 

Kyle natychmiast wyruszył na miejsce i rzeczywiście, labrador był w pobliżu zgłoszonego miejsca. Nie był jednak sam!

- Mój czarny labrador uciekł zeszłej nocy, nie było go całą noc i popatrzcie, z kim go znalazłam - podpisała Laura wideo ze znalezienia psa, które zostało obejrzane na Facebooku ponad 10 milionów razy.

Nagranie ze znalezienia psa

Na nagraniu widać, jak przez pola biegnie nie jeden, a trzy zwierzaki, z daleka trudno jednak rozpoznać jakie. Dopiero gdy się zbliżają, widzimy, że oprócz Bo do mężczyzny zbliżają się też drugi, jasny labrador, a także... koza.

Najwyraźniej Bo ma bardzo charyzmatyczny charakter, skoro w ciągu kilka godzin znalazł sobie aż dwójkę oddanych przyjaciół! Koza Libby i pies Ozzy to zwierzęta sąsiadów Krierów - być może więc wspólnie zaplanowały sobie wycieczkę.

Trójka uciekinierów zdawała się mieć doskonały humor i nie przeszkadzało im, że ktoś postanowił ukrócić ich ekscytującą przygodę. Zarówno psy jak i koza z ochotą wpakowali się do ciężarówki Kyle'a i wrócili bezpiecznie do domu.

- Trudno powiedzieć, czy to Bo, czy Libby i Ozzy byli inicjatorami tej przygody. Niemniej jednak udało im się wspólnie uciec. Na pewno są dobrymi kumplami - powiedziała dla The Dodo właścicielka kozy i drugiego psa.

Właściciele wszystkich trzech zwierzaków z pewnością będą teraz mieć oko na żądnych przygód łobuzów. Na pewno nie spodziewali się także, że aż tyle osób dowie się o wyczynach ich podopiecznych! Nagranie na koncie Laury ma ponad 10 milionów odsłon, a komentarzy i reakcji wciąż przybywa.

Zobacz wideo:

[EMBED-3361]

Podobne artykuły

piwo dla psów

Psy

Pełne witamin piwo dla psów? Włosi twierdzą, że czworonogi je uwielbiają

Czytaj więcej >
pies w upał

Psy

Jak zdrowo i efektywnie schłodzić psa w czasie upałów? Ekspertka udziela genialnych porad

Czytaj więcej >
tragedia

Psy

Tragiczne zdarzenie na Wiśle, utonął ukochany psiak. Czy można było temu zapobiec?

Czytaj więcej >
pies na boisku

Psy

Nie tylko kibice szaleją. Pies przerywa ważny mecz, co na to piłkarze?

Czytaj więcej >
Policja

Psy

Szaleńczy pościg za piratem drogowym. Porzucił psa w aucie i rzucił się do pieszej ucieczki

Czytaj więcej >
Dexter

Psy

Wyprawił psu niezapomniany pogrzeb. Ale to list pożegnalny wywołał największe emocje

Czytaj więcej >