Swiatzwierzat.pl > Dziecko

Dziecko

kot
30.03.2023 11:23 Dziewczynka zaczęła głośno płakać. Reakcja kota przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania

Zwierzęta domowe często są traktowane przez domowników jako pełnoprawni członkowie rodziny. Okazują im wiele miłości oraz otaczają opieką tak, jak w przypadku własnych dzieci. Mówi się o nich jako o najlepszych przyjaciołach człowieka. Pewien kot idealnie potwierdza tę tezę. Mruczek nie pozostał obojętny na płacz małej dziewczynki.Jedna z mam, posługująca się na TikToku nickiem “chelsbest”, zamieściła w sieci filmik pokazujący, jak kot zachował się wobec jej płaczącej i niepocieszonej córki. Czy mruczki faktycznie traktują człowieka jako maszynkę do uzupełniania miski i niespecjalnie przejmują się jego samopoczuciem? Nagranie przeczy temu stereotypowi.

None
24.03.2023 14:33 Mama myślała, że się rozpłynie, widząc co kot robi z jej córeczką. Od razu chwyciła za telefon

Czarno-biały kot potrafi nieźle zaskoczyć swoją rodzinę. Kiedy kilkuletnia córka zawołała mamę do sypialni, kobieta wprost nie mogła uwierzyć w to, co widzi na własne oczy. Nie spodziewała się, że mruczek sprawdzi się w roli masażysty. Od razu chwyciła za telefon i nagrała całą sytuację. Mimo że to psy uchodzą za najbardziej towarzyskie zwierzęta domowe, a koty z reguły wolą podążać własnymi ścieżkami, ten mruczek udowodnił, że zdarzają się wyjątki od reguły. Trudno uwierzyć w to, jak potraktował kilkuletnią dziewczynkę. 

None
14.03.2023 17:35 Uratował 2-letnią córkę przed jadowitym wężem. Sam przyjął atak, "Lepiej ja niż ona"

Jake Coombe pozwolił się ugryźć przez jednego z najbardziej śmiercionośnych gadów w imię miłości do 2-letniej córeczki. Gad niepostrzeżenie wślizgnął się do pomieszczenia, w którym bawiło się dziecko. Nie zastanawiając się ani chwili dłużej, ojciec odepchnął dziewczynkę i sam przyjął atak.Wąż podpełzający do bawiącego się w najlepsze, niczego nieświadomego dziecka - czy można sobie wyobrazić bardziej przerażającą zajście w domowym zaciszu? Jak udowadnia historia mieszkańca Adelaide, w Australii taki obrót sytuacji jest jak najbardziej możliwy.

None
11.03.2023 09:49 Dziecko zbliżyło się do auta i chciało biec za tatą. Na wysokości zadania stanął pies

W sieci pojawiło się nagranie, na którym doskonale widać, jak zareagował pies, kiedy dziecko zbytnio zbliżyło się do ruszającego samochodu. Wszystko zarejestrowała kamera monitoringu zamontowana na podwórku. Gdy chłopczyk znalazł się w niebezpieczeństwie, czworonóg podążył za swoim instynktem.Sytuacja, która miała miejsce w Chinach jest kolejnym dowodem na to, że niektóre psy są w stanie zrobić naprawdę wiele dla swoich najbliższych, a zwłaszcza dzieci, które postrzegają jako najsłabszych członków stada. Ten dzielny czworonóg dba o synka swoich właścicieli dokładnie tak, jakby opiekował się własnym potomkiem. 

Chorzowskie zoo
09.03.2023 17:11 Tak rodzice "pilnowali" dzieci w zoo. Nagranie niesie się po sieci, "Żółwie najadły się sporo strachu"

Chorzowskie zoo udostępniło na Facebooku nagranie ukazujące skandaliczną sytuację z udziałem gości. Dzieci zrobiły sobie zjeżdżalnię z siatki osłaniającej wybieg żółwi, a ich niebezpiecznym zabawom przyglądali się dorośli. Głupota zwiedzających mogła doprowadzić do tragedii. Ogrody zoologiczne odwiedza bardzo dużo osób, w różnych grupach wiekowych, jednak wszystkich łączy to, iż chcą czuć się w nich bezpiecznie. Z tego względu w mediach społecznościowych udostępniono materiał filmowy przedstawiający nieodpowiedzialne zachowanie odwiedzających. Wpis nawiązujący do niebezpiecznej sytuacji z lipca okazał się dobrą okazją do powtórki z regulaminu obiektu. 

None
09.03.2023 12:02 Kilkulatka znęcała się nad lwem morskim za zgodą matki. Zareagowała dopiero ratowniczka

W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać jak kilkuletnia dziewczynka rzuca piaskiem i kamieniami w lwa morskiego śpiącego na plaży. Całej sytuacji z obojętnością przyglądała się jej matka, natomiast zgody na znęcanie się nad zwierzęciem nie wyraziła ratowniczka. Reakcję kobiety zachwalają internauci.Wydawałoby się, że prędzej czy później w życiu każdego rodzica przychodzi ten czas, gdy należy uwrażliwić pociechę na kwestie szacunku wobec zwierząt. Sytuacja, jaka rozegrała się na plaży La Jolla Cove w San Diego w Kalifornii, ukazuje odmienny stan rzeczy. Udokumentowane zdarzenia nigdy nie powinny mieć miejsca w cywilizowanym kraju. 

None
06.03.2023 13:18 U 14-miesięcznego chłopca zdiagnozowano białaczkę. W walce z chorobą nieocenione wsparcie dał mu kot

Istnieje powiedzenie, że choroba nie wybiera, a na własnej skórze dowiedział się o tym 14-miesięczny chłopiec, u którego zdiagnozowano białaczkę. Kiedy o stanie zdrowia syna dowiedzieli się jego rodzice, pomyśleli, że w walce z niesprzyjającym losem pomoże mu koci przyjaciel.Axel to chłopiec, który niedługo po swoich pierwszych urodzinach zachorował na agresywną odmianę białaczki. Podłamani, a zarazem przerażeni przyszłością dziecka rodzice doszli do wniosku, że w tak trudnym okresie dla ich syna zrobią wszystko, alby nie czuł się samotny. W ten sposób zapadła decyzja o adopcji kota o imieniu Bingo, który od razu rozkochał w sobie wszystkich dookoła.

dziecko i szczeniak
15.02.2023 14:38 Dziecko pierwszy raz spotyka szczeniaczka. Reakcja psa, gdy chłopiec podchodzi, jest niesamowita

Kilkuletni chłopiec zauważył szczeniaka leżącego na trawie i postanowił się z nim przywitać. Scenę rozgrywającą się w parku w Nowym Jorku uwieczniła jedna z odpoczywających tam osób. Ich interakcja przypadła do gustu internautom z całego świata, a do tej pory filmik doczekał się aż 3,4 miliona wyświetleń.Kanał ViralHog na Youtube to prawdziwa kopalnia filmików skierowanych do miłośników zwierząt. Tym razem udostępniono na nim nagranie z Central Parku w Nowym Jorku, na którym widać, jak świetnie dogadują się kilkuletni chłopiec i jego nowo poznany psi przyjaciel. Nić porozumienia znaleźli już od pierwszego spojrzenia.

Tragedia w Komorowie. Kolejne dziecko pogryzione przez psa, nie żyje 8-latek
10.02.2023 11:29 Tragedia w Komorowie. Kolejne dziecko pogryzione przez psa, nie żyje 8-latek

Do strasznej tragedii doszło 9 lutego br., we wsi Komorów w powiecie rawskim. Na podwórku pies zaatakował 8-letnie dziecko. Niestety po długiej akcji reanimacyjnej prowadzonej przez policję i straż, chłopca nie udało się uratować. Trwa dochodzenie mające na celu wyjaśnienie okoliczności sprawy.W czwartkowe popołudnie ok. godziny 16 pies zaatakował dziecko będące na podwórku bez nadzoru dorosłych. Zarówno rodzice, jak i dalsza rodzina chłopca przebywali wówczas w domu. Nie byli świadomi, że tuż za rogiem właśnie rozgrywa się najgorszy z możliwych scenariuszy.

Dziewczynka nie może przestać przytulać rottweilera. Internauci zaniepokojeni, to już przesada
02.02.2023 15:08 Dziewczynka nie może przestać przytulać rottweilera. Internauci zaniepokojeni, to już przesada?

Vanessa Fernandes sfilmowała swoją córeczkę podczas czułości z psem. Wideo udostępnione w sieci, na którym widać rottweilera i przytulające go dziecko wyraźnie zaniepokoiło internautów. Większość z nich uważa, że choć to niewątpliwie uroczy widok, takie zachowanie może nieść za sobą przykre konsekwencje.Każdy rozważny rodzic i opiekun psa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko powinno mieć kontakt ze zwierzakiem tylko pod nadzorem osoby dorosłej. Choć niektóre zwierzęta domowe są bardzo wyrozumiałe, nie zawsze mają ochotę na czułości i próby zabawy ze strony najmłodszych. Bywa, że dziecko nie jest w stanie zrozumieć znaków ostrzegawczych świadczących o przekraczaniu granic.

Nastolatkowie ratują kota
01.02.2023 10:23 Nie wiedzieli, że są filmowani. Dwóch nastolatków uratowało kota potrąconego na drodze

Dwóch chłopców zauważyło kotkę leżącą przy jednej z ulic w Rokietnicy (woj. wielkopolskie). Zwierzę najprawdopodobniej zostało potrącone przez samochód i wyraźnie cierpiało. Nie czekając na przyjazd służb, nastolatkowie wzięli sprawy w swoje ręce. Nie mieli pojęcia, że osoba mieszkająca po przeciwnej stronie ulicy zaczęła ich nagrywać. Podczas gdy w sieci nie brakuje zabawnych scenek rodzajowych, recenzji, tutoriali i poradników czy relacji z podróży, można tam również znaleźć filmy, które przywracają wiarę w ludzkość. O jednym z takich materiałów zrobiło się głośno w polskich mediach. Mowa o niecodziennym zdarzeniu w Wielkopolsce z udziałem dwóch nastolatków, które zdobyło już ponad 2,5 miliona wyświetleń.

Stwór wynurzył się z wody, trzymając zwłoki 4-latka w szczęce. Paraliżujące sceny w Indonezji, ludzi
29.01.2023 17:10 Stwór wynurzył się z wody, trzymając zwłoki 4-latka w szczęce. Paraliżujące sceny w Indonezji, ludzie nie dowierzali

Cały świat obiegła wieść o zaskakujących wydarzeniach, które rozegrały się w Indonezji. W połowie stycznia zaginął tam czteroletni Muhammad Ziyad Wijaya, który bawił się nad brzegiem rzeki Mahakam. Mimo poszukiwań, które trwały nieustannie od dwóch dni, nie udało się go odnaleźć. Po upływie tego czasu, jego zwłoki ekipie ratowniczej przyniósł w paszczy krokodyl.Trudno uwierzyć w to, co stało się na wschód od wyspy Borneo we Wschodnim Kalimantanie. Czteroletni chłopiec zniknął bez śladu znad brzegu rzeki. Choć ratownicy nie poddawali się w poszukiwaniach, nie udało im się dotrzeć do żadnych śladów. Nie spodziewali się, że do odnalezienia jego ciała może przyczynić się krokodyl.

Chwile grozy w zoo, kilkulatek chciał nakarmić żyrafę. Ten film to przestroga dla wszystkich rodziców
29.01.2023 10:31 Chłopiec chciał nakarmić żyrafę. Zwierzę nie zamierzało puścić. Rodzice dostali srogą nauczkę

Jeden z użytkowników TikToka udostępnił nagranie, na którym doskonale widać, co stało się, gdy kilkuletni chłopiec w towarzystwie rodziców chciał nakarmić żyrafę znajdującą się na wybiegu. Wystarczyłaby chwila nieuwagi, by ich rodzinna wycieczka do zoo zakończyła się tragedią.W zoo, podobnie jak we wszystkich placówkach przeznaczonych dla odwiedzających, występuje szereg reguł, których nie bez powodu nie należy łamać. Na własnej skórze przekonał się o tym chłopiec, którzy postanowili nakarmić żyrafę. Wszyscy przeżyli prawdziwe zaskoczenie, gdy dziecko poszybowało w powietrze. Internauci, widząc nagranie, są w szoku.

Rodzice starali się uspokoić płaczące dziecko, lecz bez skutku. Czarny kot pokazał im, jak się to ro
24.01.2023 17:45 Rodzice starali się uspokoić płaczące dziecko, lecz bez skutku. Czarny kot pokazał im, jak się to robi

Jakie są kocie supermoce? Okazuje się, że zwierzęta też mogą mieć ukryte talenty, których człowiek może tylko pozazdrościć. Wystarczy przyjrzeć się temu czarnemu kotu, który bez najmniejszego problemu uspokaja płaczące dziecko. Na pewno wielu rodziców chciałoby poznać sekret, w jaki sposób mu się to udaje.Wszyscy rodzice doskonale zdają sobie sprawę, że bywają dni, w których ich dzieci są szczególnie grymaśne. Zwłaszcza wtedy przydaje się dodatkowa pomoc, która pomoże odwrócić uwagę malucha od ciągłego płaczu i niezadowolenia. Jednak mało kto wpadłby na pomysł, że w roli niańki świetnie może sprawdzić się kot.

Zdjęcie ilustracyjne
17.01.2023 14:35 Dziecko sąsiadów oblało jej kota wodą. Nie mogła tego tak zostawić, zemsta była słodka

Właścicielka kota nie miała litości dla dziecka z sąsiedztwa, które dla zabawy oblało zwierzę wodą. Kobieta postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i samodzielnie wymierzyć mu nauczkę. Opisane metody wychowawcze wywołały oburzenie wśród internautów, a w szczególności osób, które same mają dzieci. Nie każdy polubi naszego zwierzaka, tak samo jak my, niemniej jednak pewne zachowania ze strony sąsiadów oraz nieznajomych wobec należących do nas psów czy kotów mogą wywoływać odruchy obronne. Przekonała się o tym Shannon z Edynburgu, kiedy 13-letnie dziecko z sąsiedztwa oblało jej podopiecznego wodą bez żadnego uzasadnionego powodu.

Joanna Opozda kontra kocia kawiarnia
13.01.2023 14:42 Kocia kawiarnia tłumaczy się z wyproszenia Joanny Opozdy. Teraz aktorka publikuje sprostowanie

W pierwszym tygodniu stycznia Joanna Opozda przebywała w Krakowie razem ze swoim synkiem Vincentem, a wycieczkę relacjonowała na swoim InstaStory. W jedym z nagrań przekazała, że nie została wpuszczona do kociej kawiarni "Kociarnia". Lokal odniósł się do zarzutów celebrytki. Okazuje się, że aktorka zapomniała o najważniejszym - dobrobycie zwierząt oraz bezpieczeństwie własnego dziecka. Kocia Kawiarnia, mieszcząca się przy ulicy Lubicz 1 w Krakowie, zasłynęła w ostatnich dniach w ogólnopolskich mediach tym, że odmówiła wstępu do środka aktorce Joannie Opoździe wraz z synkiem. Chociaż celebrytce bardzo zależało na tym, by dziecko zapoznało się z tamtejszymi mruczkami, pracownicy pozostawali nieugięci. Zaistniała sytuacja dała początek internetowej burzy.

Niemowlę macha stópkami w powietrzu. Koci złodziejaszek został przyłapany na gorącym uczynku
10.01.2023 12:43 Niemowlę macha stópkami w powietrzu. Koci złodziejaszek został przyłapany na gorącym uczynku

Kociak złodziejaszek został przyłapany na gorącym uczynku przez rodziców niemowlaka, który leżał na dywanie i uroczo machał stópkami. Zwierzakowi wyraźnie spodobała się jedna z części jego garderoby. Wystarczyła sekunda, by spryciarz dostał to, czego chciał.Choć mówi się, że to lisy słyną z przebiegłości, ten kociak zdecydowanie udowodnił, że mógłby konkurować z niejednym z nich. Wymyślił, że świetną zabawką będzie skarpetka niemowlaka. Jego złodziejski czyn został zarejestrowany na nagraniu wideo.

Dziecko z zespołem downa zatrzasnęło się w pralce. Maszyna ruszyła, tragedii zapobiegł pies
29.12.2022 16:17 Dziecko z zespołem Downa zatrzasnęło się w suszarce bębnowej. Maszyna ruszyła, tragedii zapobiegł pies

Świat obiegły dramatyczne wieści o niepełnosprawnym intelektualnie dziecku, które zatrzasnęło się w suszarce bębnowej do ubrań i przypadkowo włączyło maszynę. W tym czasie mama odkurzała i nie miała pojęcia, co dzieje się z jej synkiem. Gdyby nie czujny pies, doszłoby do poważnej tragedii. Niewiele brakowało, żeby cała historia zakończyła się o wiele gorzej. Niedawny incydent w domu państwa Gedge-Duffy z Irlandii Północnej pokazuje, czym jest psia lojalność wobec ukochanych ludzi. Dzięki Teddy'emu 5-letniego Rileya udało się uratować z bębna suszarki bębnowej na ubrania, która włączyła się automatycznie po zatrzaśnięciu drzwiczek.

Porzucenie psa
17.12.2022 11:24 Rodzina przywiązała psa do ogrodzenia i odeszła. Wszystkiemu przyglądało się dziecko

Inowrocławskie służby opublikowały nagranie z monitoringu, na którym widać, jak dwóch dorosłych z małym dzieckiem porzuca psa. Dzięki człowiekowi dobrej woli, straży miejskiej udało się ustalić szczegóły porzucenia zwierzęcia. Okazało się, że kilka dni wcześniej kobieta chciała oddać czworonoga do schroniska. W ostateczności uciekła się do drastyczniejszych metod, by pozbyć się niechcianego pupila.Zagrożenie życia i trauma psychiczna to tylko niektóre z konsekwencji, na jakie skazujemy zwierzaka, porzucając go w lesie, pozostawiając w kartonie na ulicy czy nawet wyrzucając z samochodu prosto na jezdnię. W świetle polskiego prawa porzucenie zwierzęcia domowego może także mieć poważne konsekwencje dla osoby, która w podbramkowej sytuacji dopuściła się takiego przestępstwa - niezależnie od motywacji, sytuacji finansowej czy zwykłego "widzimisię".

kot religia
08.12.2022 17:17 Uczniowie mieli za zadanie narysować ulubione zwierzątko. Kot o osobliwym imieniu zrobił furorę w sieci

Lekcjom religii w najmłodszych klasach często towarzyszą zadania plastyczne. Tym razem uczniowie mieli stworzyć pracę plastyczną z wizerunkiem swojego ulubionego zwierzątka. Katechetka nie mogła spodziewać się, że rysunek jednego z uczniów zrobi taką furorę w sieci. I nie, wcale nie chodzi o zdolności artystyczne.Kot narysowany przez jednego z uczniów to prawdziwa perełka pośród pozostałych prac. Dziecko doskonale wywiązało się z powierzonego mu zadania, a nawet podpisało swój rysunek. Ponieważ praca trafiła do sieci, nie ma się co dziwić, że śmiechom internautów nie ma końca.

dziewczynka z kotem
08.12.2022 14:13 Tata przyłapał córkę z kotem podczas poważnej dyskusji. Ich dialog jest niesamowity

Tata przyłapał córkę podczas poważnej dyskusji z kotem. Duet zgranych przyjaciół świetnie dogadywał się we własnym języku, a ich konwersacja zasługiwała na uwiecznienie na filmie. Zdumionemu rodzicowi z wrażenia aż zabrakło słów. Nagranie obiegło Internet i ma już ponad 10 mln odtworzeń.Jedna z niepisanych zasad Internetu mówi, że bohaterami najpopularniejszych filmików w sieci są dzieci albo zwierzęta. W przypadku, gdy na nagraniu pojawiają się zarówno maluchy, jak i futrzaści milusińscy można mówić o murowanym sukcesie.

apel dzieci ze szkoły
06.12.2022 12:35 Uczniowie z podstawówki mają ważny apel. Wiedzą lepiej od dorosłych, jak dbać o zwierzęta

W sieci ukazało się zdjęcie, na którym możemy przeczytać, w jaki sposób uczniowie z podstawówki zaapelowali do wszystkich przechodniów. Okazuje się, że mimo młodego wieku, wiedzą lepiej od dorosłych, jak należy dbać o zwierzęta, a zwłaszcza ptaki. Można się od nich wiele nauczyć!Niestety nie wszyscy zdają sobie sprawę, że dokarmiając ptaki bardzo często popełniamy błąd, który może poważnie odbić się na ich zdrowiu. Uczniowie jednej z warszawskich szkół podstawowych postanowili zwrócić się do wszystkich z apelem i uświadomić ich, czego należy unikać, chcąc pomóc naszym skrzydlatym przyjaciołom w okresie zimowych mrozów.

dziecko i piłki
29.11.2022 13:55 Świat obiegł film z niemowlęciem obłożonym piłkami. Gdy w kadrze pojawia się pies, wszystko staje się jasne

Internet jest jednym z głównych źródeł filmów, zarówno ekranowych hitów, jak i amatorskich nagrań. W ostatnim czasie wideo przedstawiające niemowlę obłożone piłkami tenisowymi obiegło świat niemal z prędkością światła. W pierwszej chwili trudno się domyślić, czemu służy tak nietypowa dekoracja kołyski. Wszystko staje się jasne, gdy w kadrze pojawia się pies. Na TikToku pojawiło się nagranie z udziałem maluszka, który słodko drzemał w nosidełku na podłodze. Niemowlę było okryte kocykiem, lecz jeden element wyraźnie nie współgrał z całym obrazkiem. Mianowicie wokół dziecka znajdowało się kilka piłeczek tenisowych.

Dziecko i koźlątko
15.11.2022 11:33 Nagrali pogawędkę dziecka i małej kozy. Dyskusja poszła w zadziwiającym kierunku

W sieci wprost roi się od filmików z udziałem maluchów i puszystych milusińskich, które biją rekordy wyświetleń. Tym razem dorośli nagrali pogawędkę dziewczynki i koźlątka. Ku ich zdziwieniu, odgłosy wydawane przez obie strony łączy dużo podobieństw. Trzeba przyznać, że w dziwne rewiry zawędrowała ta dyskusja.Dzieci i zwierzęta to prawdopodobnie najczęściej oglądany duet w przestrzeni internetowej. W tym przypadki między dziewczynką, a niedawno urodzoną kozą ewidentnie doszło do energicznej wymiany zdań. Wszystko wskazuje na to, że nie dogadali się w pewnej kwestii, choć porozumiewali się w językach, które rozumieli jedynie oni sami. Ich "wymiana zdań" była tak zabawna, że dorośli od razu chwycili za kamerę.

pies i dziecko
22.10.2022 16:18 Pies zbliża się do dziecka w wózku. Na ten widok pasażer pociągu od razu chwycił za telefon

Pewien pasażer nagrał niecodzienną sytuację, jaka miała miejsce podczas podróży pociągiem. Pies, który jechał ze swoim właścicielem, zbliżył się do dziewczynki w wózku. Świadkowi zdarzenia w odpowiedniej chwili udało się chwycić za telefon, by uwiecznić interakcję między czworonogiem a dzieckiem.Niecodzienne sytuacje z udziałem zwierząt mogą spotkać nas niemal wszędzie, również w środkach komunikacji publicznej. Często zdarza się, że któremuś ze świadków uda się uwiecznić je na nagraniu bądź zdjęciach. Takie materiały szybko zyskują popularność w sieci, tak jak choćby w przypadku owcy noszącej pieluszkę, która podróżowała warszawskim autobusem.

prezent
03.10.2022 16:33 Rodzice zaskoczyli syna z okazji urodzin. Nie mógł marzyć o lepszym prezencie

W sieci pojawił się film, na którym możemy zobaczyć, jak rodzice spełnili jedno z największych marzeń swojego syna. Po prawie dekadzie nieustających próśb o pupila w dniu dwunastych urodzin chłopiec wreszcie dostał wymarzonego zwierzaka. Jego reakcja jest bezcenna i bez wątpienia chwyta za serce.Rodzice zaskoczyli syna z okazji urodzin prezentem, jakiego zdecydowanie się nie spodziewał. Jego radość i łzy szczęścia mogą świadczyć o tym, że jedno z jego marzeń właśnie się spełniło. Całe zajście nagrali, a następnie udostępnili w sieci.

Sasha z niemowlęciem
28.09.2022 11:39 Pitbull złapał dziecko za pieluchę i wyciągnął z łóżeczka. Dziewczynka zawdzięcza mu życie

Pitbull o imieniu Sasha obudził całą rodzinę nieustającym szczekaniem. Słysząc, jak zwierzę drapie w tylne drzwi domu, Latana Chai zdała sobie sprawę, że coś jest nie tak. Dostrzegła, że u sąsiadów wybuchł pożar, dlatego natychmiast pobiegła do pokoju 7-miesięcznej córeczki, żeby wynieść ją na zewnątrz. Okazało się, że ktoś ją w tym ubiegł.Amerykański pitbulterier to pies, który waleczność ma we krwi, choć wiele osób spłyca ją do poziomu wzmożonej agresji i nieprzewidywalności. Niegdyś przedstawiciele tej rasy rzeczywiście byli wykorzystywani jako psy do walki z bykami oraz innymi psami, lecz współcześnie nie mają oni nic wspólnego z krwawymi walkami. Pitbulle wymagają konsekwentnego prowadzenia przez opiekunów i silnej więzi opartej na szacunku, a w zamian odpłacą się bezgraniczną lojalności i miłością, zwłaszcza w stosunku do najmłodszych członków rodziny. Historia, jaka rozegrała się latem w 2018 roku w kalifornijskim Stockton, jest dowodem na to, że te psy mogą być wspaniałymi zwierzętami i to od ich właścicieli zależy, czy odpowiednio je wychowają.

Beagle
26.09.2022 10:10 Beagle niechcący rozbił dziecku talerzyk. Reakcja dziewczynki zdziwiła wielu dorosłych

Beagle o imieniu Charlie przypadkiem zbił talerzyk należący do małej dziewczynki. Zamiast gniewać się na zwierzaka bądź wpaść w histerię, dziecko robi coś absolutnie nieoczekiwanego. Mama była pod tak wielkim wrażeniem, że aż uwieczniła scenę na filmie.Decydując się na przyjęcie zwierzaka pod dach, należy mieć świadomość drobnych zniszczeń w mieszkaniu oraz często powracającego bałaganu. Podrapane drzwi, zarysowania na podłodze, sierść na dywanach i kanapach, pogryzione buty i sprzęty to tylko niektóre ze szkód, jakie może wyrządzić czworonóg, zwłaszcza pozostawiany na długo sam w domu.