Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pies zbliżył się do buzi niemowlaka, ale nie po to, by się przywitać. Wszystko na oczach rodziców
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 06.11.2023 13:12

Pies zbliżył się do buzi niemowlaka, ale nie po to, by się przywitać. Wszystko na oczach rodziców

Pies podszedł do niemowlaka
Pies podszedł do niemowlaka, źródło: tiktok/funnymoment.videos

Dołączenie nowo narodzonego dziecko do rodziny, do której należy zwierzę, zawsze niesie za sobą nutkę niepewności, na to jak zareaguje on na malca. Niektóre psy lub koty doskonale czują się w roli opiekuna niemowlaka, inne natomiast potrafią się nawet obrazić lub być zazdrosne o uwagę opiekunów. Pies z nagrania swoim zachowaniem zaskoczył wszystkich, nawet właścicieli. Na szczęście wszystko się nagrało.

Pyszczek psa znalazł się tuż przy główce niemowlaka

Maleńkie dziecko i duży pies to odpowiednie połączenie? Spór ten trwa od lat i bez problemu można znaleźć zarówno przeciwników, jak i miłośników tego połączenia. Na nagraniu, które pojawiło się na TikToku, widać noworodka, który najprawdopodobniej ma zaledwie kilka dni oraz psa. Zwierzę wskoczyło na łóżko, aby zbliżyć się do dziecka, jednak tuż obok znajdowali się jego rodzice, którzy kontrolowali całą sytuację.

To właśnie oni uwiecznili moment, gdy czworonóg przybliża się do buzi malca i z wyraźnym zainteresowaniem mu się przygląda. Wszystko wskazuje na to, że wyraźnie zaciekawił go smoczek dziecka. Po chwili postanawia przejść do działania.

Jak pozbyć się sierści z domu i auta? Zrób tak, a kłaczki znikną w mig. Nawet zwierzak będzie w szoku

Psi złodziejaszek ucieka z łupem

W pewnej chwili pies jest już na tyle blisko główki bobasa, że dotyka nosem smoczka, którego ten ma w buzi. Wtedy dzieje się coś, co zaskoczyło nawet dorosłych, przyglądających się całej sytuacji. Pies jednym ruchem łapie smoczek w zęby i ucieka z łóżka ze swoim łupem.

Mina noworodka wyraźnie świadczy o tym, że jest bardzo zdziwiony faktem, że większe od niego czworonożne stworzenie ukradło rzecz należącą do niego. Przyglądającym się całej sytuacji rodzicom nie pozostaje nic innego, jak całe zachowanie ich pupila skwitować śmiechem.

Internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak zachował się pies

Nagranie szybko stało się hitem w sieci. Dotarło w różne zakątki świata. Użytkownicy TikToka zachwycają się sposobem, w jaki pies podkradł smoczka niemowlakowi. Większość z nich nie może wyjść z podziwu, jak delikatnie to zrobił.

Ale zdziwiony kto mi zabrał mocio;

Jak to delikatnie zrobił;

Cudna psinka i dzidzia tez;

Boski spryciarz - piszą.

Trudno się nie zgodzić z powyższymi komentarzami. Niewątpliwie, gdy dziecko podrośnie, będzie miało wspaniałego czworonożnego przyjaciela u swojego boku.

źródło: tiktok/funnymoment.videos