Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Dziecko

Dziecko

matka
16.09.2019 16:55 Matka weszła do pokoju swojej córeczki. Nagrała to, co dziewczynka robiła z psem

Matka weszła do pokoju swojej córeczki, aby sprawdzić, co tam się dzieje. Gdy weszła, zobaczyła co robią dziewczynka i pies, postanowiła wyciągnąć telefon i nagrać całą sytuację. Widok jest przecudowny. Rozczulił nie tylko matkę, ale i internautów. Pies i dziecko mogą być swoimi najlepszymi przyjaciółmi, tak było też w tym wypadku, gdy matka postanowiła sprawdzić co dzieje się w pokoju jej córeczki zobaczyła coś co ją rozczuliło. Całą sytuacją podzieliła się z internautami.

pies i dziecko
13.09.2019 14:05 6-letni chłopiec został zapytany dlaczego psy żyją mniej niż ludzie. Udzielił wzruszającej odpowiedzi

Pies i dziecko to często najlepsi przyjaciele. Kiedy 6-letni chłopiec został zapytany, dlaczego psy żyją krócej niż ludzie, udzielił odpowiedzi, która wszystkich doprowadziła do łez. Weterynarz, który usłyszał odpowiedź małego chłopca nie potrafił uwierzyć w to jak mądry okazał się sześciolatek. Pies i dziecko utworzyli między sobą cudowną więź, którą niestety teraz trzeba było przerwać.

jak namowic rodziców na psa
07.09.2019 16:55 Jak namówić rodziców na psa? 6 argumentów, które pomogą ci ich przekonać

Jak namówić rodziców na psa? To pytanie zadaje sobie każde dziecko, które nadal mieszka z rodzicami. Pies to w końcu wspaniały przyjaciel. Na pewno rozweseli nas w smutnych chwilach i pomoże, kiedy będzie taka potrzeba. Które dziecko nie marzy o zwierzaku? Rodzice często nie zgadzają się jednak na realizację marzenia. Jak namówić rodziców na psa? Przede wszystkim ważna jest szczera rozmowa, ale również musimy zdawać sobie sprawę co oznacza posiadanie psa? Nie są to tylko miłe, proste chwile, ale i takie, które wystawią nas na niemałą próbę!

ojicec
07.09.2019 12:28 Ojciec pokazał malutkiemu psu niemowlaka. Na reakcję psiaka nie trzeba było długo czekać

Ojciec pokazał swojemu psu maleńkie dziecko. Reakcja psiaka była natychmiastowa. Filmik podbija serca internautów na całym świecie i pokazuje niesamowitą naturę psów! Nagranie ma już prawie 250 tys. wyświetleń. Reakcje są jednoznaczne. Wszyscy są zachwyceni! Reakcja psiaka na małego bobasa jest wprost niesamowita!

05.09.2019 19:00 Rottweiler uratował życie noworodka. Pies przez całą noc ogrzewał porzuconego malucha

Pies i dziecko mogą tworzyć naprawdę wspaniałą więź, być swoimi najlepszymi przyjaciółmi, wspierać się i pomagać. Ten pies uratował życie porzuconego noworodka – całą noc swoim ciałem ogrzewał malucha zanim nadeszła pomoc. Rottweilery niestety często kojarzone są z psami agresywnymi, groźnymi, jednak wcale ni muszą takie być. To bardzo inteligentne psiaki. Opisana w tym artykule historia jest tego świetnym przykładem. Pies i dziecko spędzili całą noc na mrozie, ale zwierzak zaopiekował się niemowlakiem najlepiej jak potrafił.

dlaczego pies goni swój własny ogon
31.08.2019 16:41 Dziewczynka przez kilkanaście dni błąkała się po lesie. Przeżyła tylko dzięki swojemu towarzyszowi

Dziewczynka, która mieszka z mamą w syberyjskiej wiosce, postanowiła udać się do sąsiedniej miejscowości, by odwiedzić swojego ojca. Dlaczego 3-latka pokonywała tę odległość sama, nie wiadomo. Dziecko o mało nie zginęło w syberyjskiej dziczy, pełnej niebezpiecznej zwierzyny. Uratował ją dzielny towarzysz. Karina Chikitova to niesamowite dziecko, które zostało ochrzczone przez Internautów jako „dziewczynka-Mowgli”. Przeżyła sama w syberyjskim lesie przez 11 dni. Rodzice i cała okolica poszukiwała jej w panice. Po kilku dniach wszyscy zaczęli tracić nadzieję na to, że dziewczynka kiedykolwiek się znajdzie. Na całe szczęście przez cały czas był z nią dzielny kompan. Jej szczeniak nie tylko ogrzewał ją przez cały ten czas, ale też szczekaniem odstraszał dzikie zwierzęta.

niemowle
30.08.2019 14:08 Niemowlę nie mogło zasnąć. Z pomocą przyszedł kot, zrobił coś uroczego

Niemowlę, które ma najlepszą nianię na świecie, która opiekuje się nim z czystej miłości, zupełnie za darmo. Lepszej opiekunki i przyjaciela nie mógł sobie wymarzyć. To, co robił kot, wzruszyło rodziców dziecka. Po co wynajmować nianię, kiedy mamy w domu kota, który sprawdza się jako opiekun? Ten zwierzak potwierdził, że miłość zwierząt do małych dzieci może być ogromna, a dzięki rozwojowi relacji od jego najmłodszych lat, więź będzie nierozerwalna.

przepis
27.08.2019 16:15 Pies-bohater uratował topiącą się dziewczynkę. Gdyby nie on, straciłaby życie

Pies uratował dziewczynkę, która się topiła. Bohaterski czyn ocalił jej życie i dzięki niemu, może nadal cieszyć się każdym dniem. Psy są niezwykle czujne, dlatego sprawdzają się świetnie w roli opiekunów. Ten pies udowodnił, że będzie opiekował się dzieckiem w każdych okolicznościach, niezależnie od tego, jak duże jest zagrożenie, zawsze ochroni je przed złem. Gdyby nie pies, dziecko mogłoby się utopić.

dziecko
21.08.2019 16:04 Kot uratował dziecko. Rzucił się na psa, który ruszył do ataku. Wszystko zarejestrowała kamera

Dziecko zaatakowane przez agresywnego psa, który szarpał go z całych sił. Nieodpowiedzialność rodziców czy nieszczęśliwy wypadek? Zdarzenie mogło skończyć się tragicznie, gdyby nie bohaterski kot. Chłopiec bawił się ma podjeździe, kiedy nastąpił atak z nieznanych przyczyn. Dziecko było samo i nikt nie pilnował tego, co robi. Bawiło się w okolicach jezdni, na którą mogło nieumyślnie wyjechać. Tylko kot dbał o jego bezpieczeństwo.

dziewczynka
19.08.2019 15:18 Dziewczynka uciekała przed grupą agresywnych mężczyzn. Wtedy na horyzoncie pojawiło się stado lwów, finał mógł być tylko jeden

Dziewczynka uciekała przed grupą agresywnych mężczyzn, którzy chcieli ją skrzywdzić. 12-latka była przetrzymywana w strasznych warunkach, gdy zaczęła płakać, pojawiło się stado lwów, finał mógł być tylko jeden. Głęboka Afryka, bieda, głód i rytuały, które nie mieszczą się mieszkańcom zachodu w głowie. Niespełna 12-letnia dziewczyna została porwana przez grupę mężczyzn. Było ich kilku, a ich celem stało się niewinne dziecko. Miała być zwykłym towarem, który zostanie podarowany mężczyźnie, który ją poślubi. Ich plany pokrzyżowały lwy, które wściekłe rzuciły się na pomoc dziecku.

dziecko
15.08.2019 18:45 Dziecko bawiło się radośnie z psem. Nagle wydarzyło się coś niespodziewanego

Dziecko znęcało się nad bezbronnym psem, który nie potrafił odnaleźć się w tej trudnej sytuacji. Malec kopie, bije i uderza zwierzaka głową. Reakcja psa jest zaskakująca. Czy brak postawionych granic i określonych zasad względem psa może być przyczyną tragedii? Coraz częściej jesteśmy świadkami drastycznych sytuacji z udziałem psów i dzieci. Widujemy nagłówki pies zaatakował dziecko bez powodu. Czy to możliwe? Czy te wspaniałe, wierne istoty mogą zachowywać się agresywnie bez przyczyny?

pies i dziecko
14.08.2019 19:04 Skatowana suczka nie ufała nikomu. Gdy na jej drodze stanęło dziecko, wszystko się odmieniło

Pies i dziecko stworzyli parę idealną. Można by wątpić, czy te dwa stworzenia mogą ze sobą współgrać, a jednak. Potrafią kroczyć razem przez życie z uśmiechem na twarzy i pyszczku. A co, jeśli okaże się, że pies był katowany i boi się każdego człowieka? Czy nie obawiasz się o zdrowie swojego dziecka? Nie każdy pies ma szczęście i trafia do rodziny, która go szczerze kocha. Nie każda rodzina jest też gotowa na przyjęcie psa, który jest zaburzony, potrzebuje większej ilości uwagi, niż zwierzak, którego wychowujemy od szczeniaka. Właściciele Nory stali przed decyzją, która mogła wpłynąć znacząco na ich przyszłość. Kiedy zabrali do domu suczkę, obawiali się, jak dogada się z ich dzieckiem.

dlaczego kot miauczy
12.08.2019 19:45 Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Reakcja jego mamy była błyskawiczna

Dziecko wzięło na ręce małego kotka i chciało go przytulić. Rodzice jednak nie nauczyli go, jak obchodzić się ze zwierzętami. Wideo, które obiegło sieć oburzyło internautów! Bardzo nie spodobało im się to, jak został potraktowany pupil. Nauczenie dzieci szacunku do zwierząt i zasad wspólnego funkcjonowania powinno być priorytetem dla ludzi, którzy posiadają zwierzęta w domu. Jak się okazuje, nie każdy właściciel czworonoga określa reguły życia dziecka ze zwierzęciem pod jednym dachem! To wideo jest tego najlepszym przykładem.

kot
08.08.2019 15:01 Kot zakradł się do łóżeczka chorego dziecka, gdy nikt nie patrzył. Stało się coś niezwykłego

Chore dziecko przyjechało do domu rodzinnego, w którym mieszkał rudy kot. Czworonożny przyjaciel pokazał, że będzie służył maleństwu w każdej chwili i strzegł go. Rodzina była wzruszona, tym jak zachowywał się kot. Kiedy właściciele kota weszli do domu z nowym członkiem rodziny, pupil podbiegł się przywitać. Od razu wyczuł, że coś jest nie tak ze zdrowiem malca. Chłopiec urodził się 13 dni po planowanym terminie, z wadą serca. Potrzebował natychmiastowej operacji na otwartym sercu.

28.07.2019 16:20 Dziecko na widok kota dostaje szału! Reakcja malucha jest bezcenna

Kot i dziecko to naprawdę energetyczne połączenie! Ewidentnie widać to na filmiku, który jakiś czas temu pojawił się w sieci i od razu stał się niekwestionowanym hitem. Reakcja dziecka, kiedy w pobliżu pojawia się kociak, jest wprost rozbrajająca. Koniecznie sprawdź, jak zachowuje się maluszek, kiedy dostrzega futrzaka! Mnóstwo posiadaczy zwierzaków, którzy oczekują przyjścia na świat pociechy obawia się reakcji, jaką pupil przywita nowego członka rodziny. Niezwykłą zagadką jest też relacja dziecka z czworonogiem. Nikt przecież nie powiedział, że dziecko będzie podzielało nasz entuzjazm do zwierząt. Tym razem było jednak zupełnie inaczej!

pies
19.07.2019 12:47 Kobieta panicznie szukała psa, bo bała się, że zrobi krzywdę dziecku. Gdy go znalazła, chwyciła za kamerę

Pies i niemowlak to połączenie, które niejednego rodzica mogłoby przyprawić o zawrót głowy. Tak też było ze świeżo upieczoną mamą, która miała okazję obserwować narodziny niezwykłej więzi między jej dzieckiem i czworonogiem. Nagrany przez nią materiał stał się hitem w Internecie! Zwierzęta różnie reagują na obecność nowego członka rodziny. Niektóre z nich stają się zazdrosne i próbują odwrócić uwagę od najmłodszego. Inne przejmują rolę opiekuna, strzegąc dziecka zupełnie jak swojego własnego potomka. Czworonożny bohater naszego artykułu przybrał dość zaskakującą postawę…

Pies, który zagryzł 12-letniego Kamilka
02.11.2010 01:00 Zapadł wyrok przeciwko właścicielowi psa, który zagryzł 12-letniego Kamilka. Mariusz S. skazany

51-letni Mariusz S. z Przemyśla usłyszał wyrok w sprawie zagryzienia 12-letniego chłopca przez dwa psy rasy pitbulterier, których był właścicielem. Mężczyzna, który dyscyplinował zwierzęta w kontrowersyjny sposób, został skazany na karę pozbawienia wolności. Wyrok nie przyniósł ulgi mamie zmarłego chłopca oraz tysiącom internautów żądającym sprawiedliwości.Przeszło rok temu w bloku przy ul. Lelewela w Przemyślu rozegrała się straszliwa tragedia, która wstrząsnęła całą Polską. 12-letni Kamil pewnego dnia postanowił spędzić trochę czasu ze swoim rówieśnikiem ze szkoły, Szymonem. Kolega skorzystał z faktu, że ma "wolną chatę" i zaprosił go do domu.