Swiatzwierzat.pl > Dzikie Zwierze

Dzikie Zwierze

husky
04.01.2020 18:20 Pod osłoną nocy husky uciekł z domu. Kamery nagrały, z kim się spotkał

Husky znane są jako niezwykle żywiołowe, wesołe psy, które uwielbiają odkrywać nowe tereny. Czasami jednak naprawdę potrafią nas zadziwić. Tego pupila udało się nagrać podczas potajemnej schadzki i wcale nie chodziło o spotkanie z innym psiakiem. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Co, gdy jednak nasz ukochany czworonóg postanawia znaleźć nowe towarzystwo? Właścicielka Kody — pięknej suczki husky — nie kryła zdziwienia, kiedy dowiedziała się, z kim spotkał się jej podopieczny. Gdyby nie film z kamer sąsiadki, nie uwierzyłaby w to.

jamnik
28.08.2019 13:29 Dwa jamniki wkradły się do zagrody lwa. Dziki kot zareagował natychmiast

Jamnik, który wtargnął wraz ze swoim kolegą na wybieg dla lwów wzbudził olbrzymie zainteresowanie wszystkich ludzi, którzy wówczas znajdowali się w pobliżu. Te majestatyczne zwierzęta, które słyną ze swojej siły, mogły go rozszarpać w kilka minut. Wszyscy wstrzymali dech w piersiach, kiedy lew zbliżył się do psa. Co wydarzyło się dalej? Lwy zazwyczaj nie tolerują zwierząt spoza swojego gatunku. Lew o imieniu Bonedigger zamieszkuje Rezerwat Dzikich Zwierząt w Oklahomie w Stanach Zjednoczonych. Jedyną osobą, do której ma zaufanie i która może się do niego zbliżać, jest jego opiekun John Reikene.

mama
28.08.2019 12:42 Dzikie zwierzę rzuciła się na dziewczynkę. Po 13 latach przeszła operację plastyczną

Dzikie zwierzę drastycznie rozszarpało twarz małej dziewczynki. To wstrząsające wydarzenie sprawiło, że przez długie lata była ona wyśmiewana i szykanowana. Jej rówieśnicy drwili z niej i nie rozumieli, dlaczego wygląda inaczej niż oni. Po 13 latach przeszła operację plastyczną, która całkowicie zmieniła jej życie! Kiedy Charlotte Ponce miała trzy miesiące, przeżyła prawdziwy horror. Za każdym razem, kiedy tylko spojrzała w lustro przypominała sobie o dramatycznej sytuacji, którą przeżyła przed laty. Wydarzenie to przemieniło jej życie w prawdziwy koszmar.

kobieta
04.08.2019 14:25 Puma już gotowała się do ataku, gdy kobieta wpadła na błyskotliwy pomysł

Puma była gotowa do ataku! Całe szczęście kobieta wpadła na błyskotliwy pomysł, który skutecznie odstraszył dzikie zwierzę. Nie po raz pierwszy okazuje się, że w momencie strachu i paniki, w głowie człowieka rodzą się najlepsze pomysły. Z tym że raczej nikt nie mógłby przypuszczać, że drapieżny kot wystraszy się piosenki Metalliki… Dla kobiety, która wybrała się na spacer ten wieczór mógł mieć naprawdę tragiczne skutki. Mieszkanka kanadyjskiej wyspy Vancouver w trakcie przechadzki natknęła się na pumę, która najwyraźniej szykowała się do ataku! Odległość między nimi była tak niewielka, że całe życie dosłownie stanęło jej przed oczami!