Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mały niedźwiadek spadł z drzewa. Ludzie natychmiast zareagowali
Monika Włodarczyk
Monika Włodarczyk 11.05.2024 08:14

Mały niedźwiadek spadł z drzewa. Ludzie natychmiast zareagowali

niedźwiedź
fot. Instagram/pubity

Do sieci trafiło nagranie, które wzbudziło w internautach skrajne emocje. Mały niedźwiadek ledwo trzymał się gałęzi. Natychmiastowa reakcja świadków zdarzenia przywraca wiarę w ludzi, a wideo z bohaterskiej akcji ratunkowej niesie się po sieci w zawrotnym tempie. 
 

Do sieci trafiło nagranie z udziałem niedźwiadka

Portal Pubity dostarcza swoim obserwującym rozrywkę w postaci dawki niecodziennych wydarzeń i ciekawostek ze świata. Na swoim koncie ma już ponad 38 milionów obserwujących. 

Tym razem zarządcy profilu na Instagramie opublikowali niezwykły film z udziałem młodego drapieżnika. Mały niedźwiedź wdrapał się na drzewo i zawisnął na jednej z gałęzi. Miał dużo szczęścia, że akurat w pobliżu znajdowali się ludzie o wielkim sercu.

Ile powinien pić pies? Wyjaśniamy. Tak przeliczysz dzienne zapotrzebowanie na wodę Majówka z pupilem. Pomysły na spędzanie czasu, praktyczne porady

Mały niedźwiadek zawisnął na gałęzi

Stojąca w pobliżu grupa mężczyzn była zajęta rozmową i początkowo nie zauważyła, że zwierzę nieporadnie wdrapało się na około 3-metrowe drzewo. Na jego nieszczęście roślina nie była zbyt pokaźna — liczyła wiele, lecz cienkich gałązek. 

Nagle niedźwiadek zaczął mieć problemy z równowagą i utrzymaniem się na wysokości. Z przerażeniem chwytał się cienkich odnóg drzewa, a jego walkę o przetrwanie usłyszeli rozmówcy. Ich reakcja chwyta za serce.

Mężczyźni uratowali niedźwiedzia

Mężczyźni nie myśląc o swoim bezpieczeństwie, natychmiast podbiegli do znajdującego się w potrzasku dzikiego zwierzęcia. Jeden z nich miał w ręku kawałek materiału, który posłużył im do utworzenia skokochronu. Rozłożyli go w samą porę, bo po chwili mały niedźwiedź spadł i poza strachem nic złego mu się nie stało. 

Film z błyskawicznej i jakże bohaterskiej akcji ratunkowej udzielonej niedźwiadkowi zyskuje na popularności w niesamowicie szybkim tempie. Wideo obejrzało już ponad 7 milionów widzów, a ilość ta wciąż rośnie. Zobaczcie sami: