Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy

Test

kot, zgadka
14.06.2024 11:01 Spójrz na obrazek i wskaż kota, który nie pasuje do reszty. Różni go jeden szczegół

Spostrzegawczość to zdolność dogłębnej obserwacji, czyli szybkiego dostrzegania szczegółów. Czy uważasz się za dobrego Sherlocka? Czas to sprawdzić. Spójrz na obrazek i wskaż kota, który nie pasuje do reszty. Od pozostałych różni go tylko jeden niewielki szczegół. Tylko geniusz dostrzeże różnicę w 5 sekund.

wąż zagadka
01.06.2024 10:21 Znajdziesz węża na obrazku? Zagadka tylko dla internautów z sokolim wzrokiem

Zagadki i testy na spostrzegawczość to świetna zabawa dla internautów w każdym wieku. W końcu kto nie chciałby sprawdzić swojego wzroku, rywalizując przy tym z innymi użytkownikami sieci? Tym razem mamy dla was wyzwanie o wysokim stopniu trudności. Na zdjęciu spróbujcie dostrzec węża.

zagadka
26.05.2024 16:18 Znajdź 9 różnic. Wyzwanie tylko dla najbardziej spostrzegawczych

Łamigłówki, testy na spostrzegawczość i zadania, w których należy wskazać różnice na z pozoru takich samych obrazkach to coś, co internauci pokochali już dawno. Tym razem popularny artysta, który swoje prace publikuje pod pseudonimem Dudolf rzucił wyzwanie użytkownikom śledzącym jego profil. Należy wskazać 9 różnic pomiędzy dwoma obrazkami.

zagadka
17.05.2024 15:23 Z pozoru prosta zagadka, a wielu ma problem, by ją rozwiązać. Znasz odpowiedź?

Choć zagadka ta z pozoru może wydawać się dziecinnie prosta, a jej wykonanie powinno zająć dosłownie chwilę, niektórym może sprawić niemały kłopot. Rozwiązanie łamigłówki wymaga podstawowej wiedzy z matematyki, a także odrobiny cierpliwości i skupienia. W ciszy i spokoju rozwiąż zadanie, a następnie sprawdź, czy poprawnie odpowiedziałeś. Do dzieła! 

słoń
02.05.2024 14:11 Znajdź słonia na obrazku. Zadanie tylko dla najbardziej spostrzegawczych

Zagadki na spostrzegawczość to coś, co lubi większość z nas. Tym razem do odnalezienia jest słoń. I nie znajduje się on w składzie porcelany, ukrył się w składziku. Spróbuj go dostrzec, chociaż ostrzegamy, że stopień trudności jest niezwykle wysoki. To zadanie jest tylko dla największych bystrzaków.

rasy psów
18.04.2024 15:15 Znajdź 12 ras psów w wykreślance. To trudniejsze, niż mogłoby się wydawać

Testy na spostrzegawczość oraz wykreślanki to świetny sposób na trening mózgu. Wyzwania, których w sieci możemy znaleźć od groma, nie tylko korzystnie wpływają na zdrowie mentalne, ale też sprawiają wiele frajdy. Sprawdź, czy jesteś w stanie rozszyfrować aż 12 ras psów. To wcale nie takie łatwe.

zagadka
18.04.2024 11:13 Między wieżowcami kryje się kot. Dostrzegą go nieliczni

Zagadki i testy na spostrzegawczość, zwłaszcza ze zwierzakami w roli głównej to coś, co uwielbiamy nie tylko my, ale również nasi czytelnicy. Tym razem zadanie nie jest łatwe. Choć polecenie brzmi banalnie, bowiem wystarczy znaleźć kota ukrytego wśród wieżowców. Nielicznym udaje się to zrobić bez podpowiedzi. Sprawdź, jak sobie poradzisz.

owce
04.04.2024 12:58 Znajdź na obrazku śpiącą owcę. To trudniejsze, niż może się wydawać

Liczenie owiec to podobno idealny sposób na zasypianie. Niestety ogarnięcie wzrokiem tego stada może przynieść odwrotny skutek. Czy podejmiesz wyznanie i znajdziesz śpiącą owieczkę na obrazku? Ostrzegamy. To zadanie jest prawdziwym wyzwaniem, a od ilości zwierząt może się zakręcić w głowie.

Znajdź ślimaka na obrazku
18.10.2023 13:57 Potrafisz znaleźć ślimaka na obrazku? 97% internautów potrzebuje na to więcej niż 10 sekund!

Testy na spostrzegawczość to nie tylko świetna odskocznia od codziennej rutyny, ale także sposób na pobudzenie szarych komórek i odrobinę zabawy. Taką formę spędzania wolnego czasu uwielbiają nie tylko najmłodsi, ale także dorośli ludzie. Jeśli uważasz, że masz sokoli wzrok, koniecznie spróbuj swoich sił w naszym wyzwaniu! Polecenia brzmi banalnie: wystarczy, że znajdziesz na obrazku ślimaka.

Kot ukrył się w pokoju. Potrafisz go znaleźć?
10.09.2023 07:30 Znajdź kota ukrytego w pokoju w 10 sekund. Jeśli to zrobisz, jesteś prawdziwym mistrzem spostrzegawczości!

Zagadki i łamigłówki to zabawa nie tylko dla dzieci. Także dorośli mogą ćwiczyć umysł i zamienić to w prawdziwą rozrywkę. Jedną z popularniejszych form internetowych zagadek są zadania polegające na znajdowaniu ukrytych przedmiotów na ilustracji czy zdjęciu. Tym razem mamy dla was istną gratkę – w pokoju ukrył się kot. Wytęż wzrok i spróbuj znaleźć go w 10 sekund!

Na zdjęciu ukrywa się kot. Namierzenie go sprawia problemy
30.08.2023 12:09 Niewiele osób znajduje tu kota! Wybitne jednostki potrafią zauważyć, gdzie się schował, zagadka dla MISTRZÓW

Czy jesteś mistrzem spostrzegawczości? Na ulicznym zdjęciu ukrywa się kot. Odnalezienie go sprawia więcej problemów, niż mogłoby się wydawać. Czy uda Ci się dostrzec mruczka ukrytego wśród ulicznych tłumów i sklepowych witryn? Rzucamy ambitne wyzwanie – podejmiesz się go?

Spróbuj znaleźć zwierzę na obrazku
22.08.2023 12:08 Potrafisz dostrzec na obrazku zwierzę? To udaje się tylko nielicznym

Internauci kochają testy sprawdzające ich spostrzegawczość. W ich gronie znajduje się całe mnóstwo miłośników zwierząt. Dla nich nie ma nic lepszego, niż zagadka, w której celem jest znalezienie ukrytego czworonoga. Nie da się ukryć, że niektóre z nich są naprawdę trudne. Przed wami jedno z najbardziej wymagających wyzwań, które dotychczas prezentowaliśmy na naszej stronie. Jesteście gotowi?

Znajdź kota na zdjęciu
20.08.2023 08:00 Znajdź kota na zdjęciu w 7 sekund. To wyzwanie dla najbystrzejszych internautów

Zagadki sprawdzające spostrzegawczość to bez dwóch zdań świetna zabawa dla internautów w każdym wieku. Kto nie chciałby sprawdzić, czy jego wzrok jest dobry tak jak sokoła? W związku z tym, mamy dla was kolejne zadanie, z którym poradzą sobie tylko najbystrzejsi. Jesteście gotowi? Wystarczy, że znajdziecie na zdjęciu ukrytego kota.

Zagadka z kotem
16.08.2023 14:10 Znajdź drugiego kota. Ta zagadka to wyzwanie dla nawet najbardziej spostrzegawczych internautów

Dla wszystkich miłośników łamigłówek mam kolejne wyzwanie! Jednakże tym razem będzie ono dużo trudniejsze, niż zazwyczaj. Nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że na rozwiązanie testu na spostrzegawczość zawsze jest odpowiednia pora. Jeśli uważasz się w tej kategorii za prawdziwego mistrza z sokolim wzrokiem, koniecznie spróbuj swoich sił w tej zagadce!

zagadka z kotem
04.06.2023 13:26 Tysiące ludzi podjęło wyzwanie, ale wielu poniosło porażkę. Czy potrafisz znaleźć kota na obrazku?

Zagadki z ukrytymi obiektami na obrazku potrafią być naprawdę trudne. A oto bez dwóch zdań przykład jednej z nich. Jeśli chcesz sprawdzić, czy twój wzrok spisuje się na medal, to doskonała ku temu okazja!Co prawda, aby rozwiązać ten test na spostrzegawczość, wystarczy, że znajdziesz na obrazku kot. Brzmi łatwo, prawda? Niech proste polecenie was nie zwiedzie, bowiem w obliczu tego wyzwania polegli nawet najbardziej spostrzegawczy internauci.

zagadka z pszczołą
01.06.2023 11:09 Znajdź pszczołę na obrazku. Ten test ujawni, czy możesz nazywać się mistrzem spostrzegawczości

Zdecydowanie nie każdy może pochwalić się sokolim wzrokiem. Dzięki tej zagadce będziecie mogli sprawdzić, czy zaliczacie się do grona prawdziwych mistrzów spostrzegawczości. Co prawda nie należy ona do najłatwiejszych, ale chcąc mianować się takim tytułem, nie można podążać na skróty!W sieci często pojawiają się wyzwania dedykowane internautom, którzy uwielbiają zagadki i iluzje optyczne. Teraz wszyscy chętni spróbować swoich sił w zabawie muszą jedynie znaleźć ukrytą na obrazku pszczołę. Podobna do jej ubarwienia kolorystyka utrzymana na ilustracji zdecydowanie nie pomaga.

ludzie i kot
21.04.2023 14:41 Czy potrafisz dostrzec kota pośród ludzi w mniej niż 5 sekund? Ta zagadka wymaga skupienia

Test na spostrzegawczość to świetna okazja, aby sprawdzić swoją bystrość w sposób, który nie wymaga żadnej konkretnej wiedzy. W tym przypadku wystarczy tylko, że wykażesz się sokolim wzrokiem. Na przedstawionym obrazku, na którym znajdują się ludzie, autor sprytnie ukrył kota. Wszystko, co musisz mieć, aby rozwiązać tę zagadkę to sprawny wzrok. Ostrzegamy jednak, że zadanie zdecydowanie nie zalicza się do tych najłatwiejszych. Jeśli masz się za prawdziwego mistrza spostrzegawczości, spróbuj znaleźć ukrytego kota w mniej niż 5 sekund!

None
09.04.2023 15:36 Potrafisz znaleźć kota? Zdjęcie z salonu pokonało już niejednego, „Kot jest biały, jeśli to pomoże”

Pewna osoba sfotografowała jedno z pomieszczeń w swoim domu i dopiero po dokładnym obejrzeniu zdjęcia zdała sobie sprawę, że załapał się na nim kot. Zwierzak niemal stopił się z tłem. Zapewne znalezienie kota na zdjęciu było dla wielu trudnym zadaniem. A Ty potrafisz wskazać kryjówkę mruczka?Koty zdecydowanie mogą konkurować z kameleonami w umiejętnościach wtapiania się w otoczenie. Zdjęcie tego mruczka, które udostępniono w sieci, jest kolejnym przykładem wyjątkowości tych zwierząt. Widzisz spryciarza, który ukrył się w salonie? Na tym zadaniu polegli nawet najbardziej spostrzegawczy internauci.

None
01.04.2023 16:12 Internet opanowuje kolejna zagadka. Czy widzicie na zdjęciu kota? To nie takie proste

W sieci pojawiło się kolejne wyzwanie dla internautów, dzięki któremu wszyscy chętni będą mieli okazję sprawdzić swoją spostrzegawczość. Tym razem zadanie jest bardzo proste - wystarczy znaleźć na zdjęciu kota. Jednak ten mruczek to prawdziwy spryciarz. Jesteśmy przekonani, że znajda go jedynie naprawdę uważni internauci.Internauci uwielbiają testy na spostrzegawczość zwłaszcza ze zwierzętami w roli głównej. Te sprytne stworzenia potrafią znaleźć kryjówki, w których nigdy nikomu nie przyszłoby do głowy ich szukać. Niektóre z nich potrafią zlać się z otoczeniem, jak sam kameleon. Jesteś w stanie znaleźć kota ukrytego na tym zdjęciu? 

Przyjrzyj się uważnie obrazkowi. Gdzie ukrył się kot Na odpowiedź masz pół minuty
01.02.2023 09:36 Przyjrzyj się uważnie obrazkowi. Gdzie ukrył się kot? Na odpowiedź masz pół minuty

Myślisz, że jesteś spostrzegawczy i żadna zagadka nie jest w stanie sprawić ci najmniejszego problemu? W takim razie mamy dla ciebie nie lada wyzwanie. Postaraj się w pół minuty znaleźć kotka, który ukrył się gdzieś między budynkami przedstawionymi na obrazku. Jego zlokalizowanie udaje się jedynie najbardziej spostrzegawczym internautom.Jeśli chcesz się przekonać, czy uda ci się rozwiązać zagadkę i znaleźć zwierzaka schowanego w trudnym do dostrzeżenia miejscu, koniecznie wytęż wzrok i bierz się do roboty! Masz na to tylko 30 sekund!

Liczba psów, jaką widzisz, zdradzi twój wiek mentalny. Ilu się doliczyłeś
30.01.2023 13:12 Liczba psów, jaką widzisz na obrazku, zdradzi twój wiek mentalny. Ilu się doliczyłeś?

Kto nie kocha psychologicznych zagadek? Testy osobowości cieszą się popularnością w sieci od lat, a niektóre z nich świetnie nadają się dla miłośników zwierzaków, Rozwiązując tę z psami w roli głównej, dowiedz się, ile masz mentalnie lat. Wszystko zależy od tego, ile piesków doliczyłeś się na obrazku. Choć mówi się, że wiek to tylko liczba, wiele osób przywiązuje do niej dużą wagę. Jeśli chcesz się przekonać, ile według ekspertów lat ma twój mózg, koniecznie policz, ile psów widzisz na poniższym obrazku.

Jaki jesteś w miłości Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia
16.01.2023 16:51 Jaki jesteś w miłości? Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia

Co wspólnego mają zwierzęta i miłość? Test, z którego dowiesz się, jakim jesteś partnerem w związku. Wszystko zależy od tego, jakie stworzenie jako pierwsze zobaczysz na poniższym obrazku. Jeżeli chcesz przekonać się, do czego możesz posunąć się, będąc w relacji z ukochaną osobą, koniecznie go rozwiąż.Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wśród czytelników portalu Świat Zwierząt jest wiele fanów zagadek i testów na spostrzegawczość, zwłaszcza ze zwierzakami w rolach głównych. Tym razem przygotowaliśmy dla was psychotest, dzięki któremu dowiecie się więcej na temat swojej osobowości w kwestii miłości i bycia w związku.

test na wiek mózgu
28.11.2022 15:24 Sprawdź, czy twój mózg się starzeje. Znajdź na obrazku trzy ukryte zwierzęta

W ostatnim czasie test obrazkowy, który ponoć zdradza kondycję mózgu rozwiązującego. Przyjrzyj się uważnie obrazkowi: musisz znaleźć motyla, kaczkę i nietoperza. W zależności od tego, jak sobie poradzisz, będzie to oznaczać, w jakiej kondycji jest Twój umysł. Takie łamigłówki mogą być dla nas świetną wskazówką, pokazującą nad jakimi funkcjami mózgu musimy jeszcze popracować.Trzeba przyznać, że mało kto nie lubi rozwiązywać łamigłówek, zagadek i gier logicznych. Poza płynącą z nich rozrywką, to także świetna okazja, aby pobudzić do działania wszystkie szare komórki w naszym mózgu. Ostatnio sieć podbija test obrazkowy, którego rozwiązanie ma ukazać, w jakiej formie się on znajduje. Sprawdź, czy jesteś w stanie znaleźć trzy zwierzęta ukryte na obrazku.

pies test
15.10.2021 02:00 Test na spostrzegawczość: Na tym zdjęciu ukrył się pies, potrafisz go znaleźć?

Psy to bez wątpienia najpopularniejsze zwierzęta domowe, które towarzyszą nam niczym najlepsi przyjaciele. Nic dziwnego, że w sieci pełno zdjęć, czy nawet specjalnych profili w mediach społecznościowych, które poświęcone są tym niezwykłym stworzeniom. Ostatnio nasze ulubione pupile stały się nawet bohaterami łamigłówek. Pies, jak żadne inne zwierzę wiernie towarzyszy człowiekowi i potrzebuje go, by przeżyć. Dla wielkich fanów tych zwierząt mamy specjalną zagadkę, która może sprawić niemało problemów.