Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Znajdź 12 ras psów w wykreślance. To trudniejsze, niż mogłoby się wydawać
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 18.04.2024 15:15

Znajdź 12 ras psów w wykreślance. To trudniejsze, niż mogłoby się wydawać

rasy psów
fot. pixabay/sianbuckler

Testy na spostrzegawczość oraz wykreślanki to świetny sposób na trening mózgu. Wyzwania, których w sieci możemy znaleźć od groma, nie tylko korzystnie wpływają na zdrowie mentalne, ale też sprawiają wiele frajdy. Sprawdź, czy jesteś w stanie rozszyfrować aż 12 ras psów. To wcale nie takie łatwe.

12 nazw ras psów. Znajdziesz je wszystkie?

Na grafice ukryliśmy 12 ras psów. Jesteśmy przekonani, że nie tylko miłośnicy merdających ogonem czworonogów słyszeli o nich chociaż raz. Na pewno nie raz mieliście okazję spotkać je podczas spaceru, widzieć na zdjęciach lub filmach. 

Nazwy wszystkich ras ukrytych między losowymi literami zamieściliśmy również na górze wykreślanki. Możecie wyszukiwać ich po kolei lub spróbować sprawdzić, która pierwsza rzuci wam się w oczy.

wykreślanka rasy psów

Dlaczego pies się drapie? W ten sposób daje ważny sygnał, nie zwlekaj Sprzątała klatkę świnek morskich. Takiego znaleziska w niej się nie spodziewała

Ile ras psów udało ci się znaleźć?

Znalezienie wszystkich 12 ras psów może nie być łatwe. Warto skupić się na literkach i wyostrzyć wzrok, ponieważ poprzez ich nagromadzenie umysł może płatać figle. Wykreślanki to test, który często pojawia się również w szkolnych podręcznikach, a więc zabawę w ich rozwiązywaniu mogą mieć ludzie w każdym wieku.

Żeby utrudnić sobie zadanie, możecie ustawić stoper na 3 minuty. Jeśli w tym czasie uda ci się znaleźć wszystkie wymienione na górze rasy psów i rozwiązać zagadkę, jest się czym chwalić!

Rozwiązanie wykreślanki

Poniżej prezentujemy rozwiązanie wykreślanki. Koniecznie daj nam znać, ile z ukrytych między literami ras psów udało ci się znaleźć bez spoglądania do rozwiązania. A może wśród wymienionych czworonogów znajduje się ten, który towarzyszył ci podczas zabawy? Z takim wsparciem na pewno poszło ci świetnie!

wykreślanka rasy psów