Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Znajdź kota na zdjęciu w 7 sekund. To wyzwanie dla najbystrzejszych internautów
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 20.08.2023 08:00

Znajdź kota na zdjęciu w 7 sekund. To wyzwanie dla najbystrzejszych internautów

Znajdź kota na zdjęciu
Znajdź kota na zdjęciu, źródło: facebook/India Today

Zagadki sprawdzające spostrzegawczość to bez dwóch zdań świetna zabawa dla internautów w każdym wieku. Kto nie chciałby sprawdzić, czy jego wzrok jest dobry tak jak sokoła? W związku z tym, mamy dla was kolejne zadanie, z którym poradzą sobie tylko najbystrzejsi. Jesteście gotowi? Wystarczy, że znajdziecie na zdjęciu ukrytego kota.

Na zdjęciu jest ukryty kot

Koty to niekwestionowani mistrzowie kamuflażu, o czym doskonale wiedzą ich posiadacze. Potrafią wtopić się w otoczenie, tak dobrze, że nie powstydziłby się tego nawet kameleon. Jesteśmy przekonani, że nie raz zdarzyło wam się szukać mruczka, który w najlepsze spał w najmniej oczekiwanym miejscu.

Doskonałym potwierdzeniem tych słów jest zdjęcie, które już jakiś czas temu pojawiło się w sieci. Stanowi ono doskonałe wyzwanie dla wszystkich chcących sprawdzić swoją spostrzegawczość!

Staruszka chciała przegonić koty sprzed domu. Nie odeszła daleko, nagle zza rogu wyrosło dzikie zwierzę

Znajdź kota w 7 sekund!

Wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w naszym wyzwaniu. Polecenie brzmi banalnie - wystarczy, że znajdziesz na udostępnionym zdjęciu kota. Jednakże, żeby nie było za łatwo, spróbuj zrobić to w mniej niż 7 sekund. 

Ostrzegamy to naprawdę niełatwe wyzwanie. Podołają mu jedynie internauci, którzy mogą pochwalić się sokolim wzrokiem. Nie pozostaje nic innego, jak tylko wyostrzyć wzrok skupić się na obrazku i uruchomić stoper. Powodzenia!

Rozwiązanie zagadki

Jeśli 7 sekund to zbyt krótko, abyś zdążył znaleźć ukrytego na zdjęciu kota, nic straconego. Spróbuj dostrzec go nawet w przypadku, gdy wyznaczony czas już minął. Dla wszystkich, którzy jeszcze nie rozwiązali zagadki, mamy podpowiedź. Sprytny mruczek znajduje się w oknie.

Poniżej przedstawiamy rozwiązanie zagadki. Koniecznie dajcie znać w komentarzu, jak wam poszło!

rozwiązanie zagadki.jpg
Rozwiązanie zagadki z kotem, źródło: facebook/India Today
Tagi: Kot Zagadki test