Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Znajdź 9 różnic. Wyzwanie tylko dla najbardziej spostrzegawczych
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 26.05.2024 16:18

Znajdź 9 różnic. Wyzwanie tylko dla najbardziej spostrzegawczych

zagadka
fot. facebook/Gergely Dudás - Dudolf

Łamigłówki, testy na spostrzegawczość i zadania, w których należy wskazać różnice na z pozoru takich samych obrazkach to coś, co internauci pokochali już dawno. Tym razem popularny artysta, który swoje prace publikuje pod pseudonimem Dudolf rzucił wyzwanie użytkownikom śledzącym jego profil. Należy wskazać 9 różnic pomiędzy dwoma obrazkami.

Zagadka dla najbardziej spostrzegawczych

Wiosna to okres, w którym prace ogrodowe są szczególnie absorbujące. Na rysunku stworzonym przez Dudolfa za porządki w ogrodzie zabrały się również zwierzęta. Niedźwiedzie, zające, motyle i pszczoły doglądają grządek i cieszą się piękną pogodą

Autor zagadki zadbał o to, aby oba obrazki różniły się od siebie dziewięcioma szczegółami. Choć mogłoby się wydawać, że ich znalezienie to nic trudnego, możecie się nieźle zdziwić. Jeśli macie się za prawdziwych bystrzaków, spróbujcie znaleźć 9 różnic!

14-letni pies przychodzi co wieczór do kota. Pragnie jednego Kupiła szczenię bernardyna. Pokazała, co stało się z nim 3 lata później

Znajdź 9 różnic pomiędzy obrazkami

Znalezienie 9 różnic między obrazkami może być dużo trudniejsze, niż mogłoby się wam na początku wydawać. Na pewno w zlokalizowaniu ich pomoże skupienie się i maksymalne wyostrzenie wzroku. Warto przyjrzeć się każdemu elementowi rysunku.

Jako pierwszą podpowiedź możemy zdradzić, że chcąc znaleźć wszystkie różnice, należy skupić się nawet ma drobnych szczegółach. Warto również przyjrzeć się elementom znajdującym się na drugim planie. Jeśli masz się za mistrza spostrzegawczości, spróbuj rozwiązać zagadkę w mniej niż 2 minuty. Czas start!

zagadka
fot. facebook/Gergely Dudás - Dudolf

Rozwiązanie zagadki

Jeśli nie udał wam się rozwiązać zagadki i znaleźć wszystkich dziewięciu różnic, nie łamcie się. To wyzwanie było wyjątkowo trudne. Dla wszystkich, którym udało się dostrzec kilka szczegółów różnych na obrazkach, przedstawiamy odpowiedź, by mogli zobaczyć, co umknęło ich oczom.

Koniecznie dajcie nam znać w komentarzu jak poradziliście sobie z zagadką przygotowaną przez Dudolfa. Mamy nadzieję, że udało wam się znaleźć bez podpowiedzi, chociaż 4 różnice.