Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Przyjrzyj się uważnie obrazkowi. Gdzie ukrył się kot? Na odpowiedź masz pół minuty
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 01.02.2023 09:36

Przyjrzyj się uważnie obrazkowi. Gdzie ukrył się kot? Na odpowiedź masz pół minuty

Przyjrzyj się uważnie obrazkowi. Gdzie ukrył się kot Na odpowiedź masz pół minuty
aut. Miguel Herranz, facebook/Marko Golob

Myślisz, że jesteś spostrzegawczy i żadna zagadka nie jest w stanie sprawić ci najmniejszego problemu? W takim razie mamy dla ciebie nie lada wyzwanie. Postaraj się w pół minuty znaleźć kotka, który ukrył się gdzieś między budynkami przedstawionymi na obrazku. Jego zlokalizowanie udaje się jedynie najbardziej spostrzegawczym internautom.

Jeśli chcesz się przekonać, czy uda ci się rozwiązać zagadkę i znaleźć zwierzaka schowanego w trudnym do dostrzeżenia miejscu, koniecznie wytęż wzrok i bierz się do roboty! Masz na to tylko 30 sekund!

Gdzie ukrył się kot? Masz 30 sekund na wskazanie jego kryjówki

Prezentowana zagadka autorstwa Miguel’a Herranz’a zdobyła dużą popularność wśród internautów lubujących się w testach na spostrzegawczość. Do tej pory do zabawy dołączyli już internauci z różnych zakątków świata. Wszyscy, którym udało się ją rozwiązać, chwalą się wynikiem, ile potrzebowali na to czasu na wskazanie kryjówki mruczka.

Przetestuj sam siebie! Sprawdź, ile czasu zajmie Ci znalezienie uroczego zwierzaka. Zadanie jest jeszcze cięższe przez to, że na obrazku znajduje się wiele budynków utrzymanych w tej samej kolorystyce.

Nadal nie widzisz kotka? Mamy dla ciebie podpowiedź. Swój wzrok powinieneś skupić w środkowej lub górnej części obrazka. Tylko nie podglądaj komentarzy innych internautów!

Przyjrzyj się uważnie obrazkowi. Gdzie ukrył się kot Na odpowiedź masz pół minuty (1)
facebook/Marko Golob

Rozwiązanie zagadki

Zanim zerkniesz na rozwiązanie zagadki, daj znać w komentarzu, ile czasu zajęło ci znalezienie kota. Aby sprawdzić spostrzegawczość znajomych i porównać ich wynik ze swoim, koniecznie pokaż im test na spostrzegawczość z ukrytym mruczkiem w roli głównej.

Przyjrzyj się uważnie obrazkowi. Gdzie ukrył się kot Na odpowiedź masz pół minuty. Rozwiązanie
facebook/Marko Golob

Jeśli udało ci się znaleźć ukrytego kota w mniej niż 30 sekund, masz prawdziwy powód do dumy, gdyż że nie wszystkim udaje się ją w ogóle rozwiązać!

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

źródło: kobieta.onet.pl

Tagi: Kot Zagadki test