Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Są małe szanse, że znajdziesz pająka na zdjęciu. Zagadka pokonuje nawet speców
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 22.06.2024 12:20

Są małe szanse, że znajdziesz pająka na zdjęciu. Zagadka pokonuje nawet speców

zagadka ananas
fot. reddit

Zagadki na spostrzegawczość to rozrywka, którą uwielbiają użytkownicy sieci w każdym wieku. Tym razem mamy test, któremu nie podołają nawet najbystrzejsi odbiorcy. Mimo że polecenie wydaje się banalne, ponieważ wystarczy znaleźć zwierzę ukryte na obrazku, w praktyce wcale nie jest to takie proste.

Zagadka dla bystrzaków

Jeśli chcesz sprawdzić, czy masz sokoli wzrok, świetnie trafiłeś. Wystarczy, że na udostępnionym przez jednego z internautów forum internatowym Reddit, znajdziesz ukryte zwierzę. Żeby było jeszcze trudniej, na początku nie zdradzimy, o jaki gatunek chodzi.

Dyskusji nie podlega fakt, że wszyscy od razu zauważą ananasa, jednak czy aby na pewno w jego pobliżu ukrył się obiekt, który jest rozwiązaniem zagadki? Wytęż wzrok i skup się na zdjęciu. Jeśli chcesz jeszcze bardziej utrudnić sobie zadanie, spróbuj zlokalizować go w mniej niż 20 sekund.

zagadka
fot. reddit
Nowość w Action, z której ucieszą się opiekunowie zwierząt. Warto kupić przed podróżą Jak złapać kota, który uciekł z domu? O tym warto wiedzieć

Znajdź zwierzę na zdjęciu

Jeżeli do tej pory nie udało ci się rozwiązać zagadki, nie przejmuj się. W związku z tym mamy dla ciebie trzy podpowiedzi. Pierwszą z nich będzie ujawnienie zwierzęcia, którego powinieneś szukać na zdjęciu. Otóż ukrył się na nim pająk.

Druga podpowiedź to orientacyjna lokalizacja sprytnego pajęczaka. Podczas poszukiwań, swój wzrok powinieneś skupić mniej więcej na środku fotografii i zjeżdżać nim w dół.

Jeśli do tej pory nie zlokalizowałeś pająka, przed tobą ostatnia podpowiedź. Zwierzę ukryło się dokładnie na ananasie.

Rozwiązanie zagadki

Teraz już wiesz, że nie żartowaliśmy z poziomem trudności testu na spostrzegawczość. Każdy, komu udało się znaleźć pająka siedzącego na ananasie, powinien być z siebie dumny. Ta zagadka stanowiła wyzwanie nawet dla największych bystrzaków.

Koniecznie daj nam znać w komentarzu, jak poradziłeś sobie ze zlokalizowaniem ukrytego obiektu. Jeśli dostrzegłeś pająka, który znajduje się na dole owocu w mniej niż 20 sekund, naprawdę masz sokoli wzrok!

zagadka pająk
fot. reddit

 

Powiązane
wieloryb
Quiz o głębinowych "potworach". Ile wiesz o stworzeniach mórz i oceanów?