Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Między wieżowcami kryje się kot. Dostrzegą go nieliczni
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 18.04.2024 11:13

Między wieżowcami kryje się kot. Dostrzegą go nieliczni

zagadka
fot. Reddit

Zagadki i testy na spostrzegawczość, zwłaszcza ze zwierzakami w roli głównej to coś, co uwielbiamy nie tylko my, ale również nasi czytelnicy. Tym razem zadanie nie jest łatwe. Choć polecenie brzmi banalnie, bowiem wystarczy znaleźć kota ukrytego wśród wieżowców. Nielicznym udaje się to zrobić bez podpowiedzi. Sprawdź, jak sobie poradzisz.

Kot wśród wieżowców

Obrazek udostępniony na Reddicie sprawił internautom niemałą zagwozdkę. Czarno-białe wieżowce, których jest naprawdę dużo, kryją tajemnicę. Wśród budynków autor zagadki umieścił kota. Nie da się ukryć, że niełatwo go dostrzec, jednak by móc uważać się za mistrza spostrzegawczości, powinieneś znaleźć go bez problemu.

Żeby było jeszcze trudniej ustaw odliczanie czasu na 10 sekund. Ten test na spostrzegawczość pokonał już niejedną osobę, więc skup wzrok na obrazku i zaczynaj!

znajdź kota zagadka
fot. reddit
Dlaczego pies się drapie? W ten sposób daje ważny sygnał, nie zwlekaj Sprzątała klatkę świnek morskich. Takiego znaleziska w niej się nie spodziewała

Zagadka sprawia wiele trudności nawet najlepszym

Czarno-białe centrum miasta przedstawione na rysunku sprawia, że znajdujące się na nim elementy zlewają się ze sobą. To znacznie utrudnia zadanie szukającemu tam kota. Mruczek jest ukryty w miejscu, w którym na pierwszy rzut oka nie wszyscy go zauważą.

Jeśli minęło już 10 sekund, a nadal nie udało ci się odnaleźć mruczka, nie łam się. To wyzwanie sprawia problemy nawet najbardziej spostrzegawczym.

Rozwiązanie zagadki

Dla wszystkich, którym nie udało się zlokalizować kota, mamy dwie podpowiedzi. Pierwsza z nich, która powinna pomóc w rozwiązaniu zagadki, to informacja, że kot jest biały. Dzięki tej wiedzy wiesz już, że wzrok należy skupić na jasnych elementach obrazka.

Jeśli kolor mruczka nie podpowiedział wystarczająco i nadal nie jesteś w stanie rozwiązać zagadki, tym razem zdradzimy jego przybliżoną lokalizację. Kot ukrywa się w górnej części po lewej stronie.

Koniecznie daj nam znać, jak sobie poradziłeś. Osoby, które rozwiązały test na spostrzegawczość w mniej niż 10 sekund i nie potrzebowały żadnej podpowiedzi, powinny być z siebie dumne.

Tagi: Kot Zagadki test