Swiatzwierzat.pl

youtube/BRIGHT SIDE

Jaki jesteś w miłości? Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia

16 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Kamila Sabatowska

Co wspólnego mają zwierzęta i miłość? Test, z którego dowiesz się, jakim jesteś partnerem w związku. Wszystko zależy od tego, jakie stworzenie jako pierwsze zobaczysz na poniższym obrazku. Jeżeli chcesz przekonać się, do czego możesz posunąć się, będąc w relacji z ukochaną osobą, koniecznie go rozwiąż.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wśród czytelników portalu Świat Zwierząt jest wiele fanów zagadek i testów na spostrzegawczość , zwłaszcza ze zwierzakami w rolach głównych. Tym razem przygotowaliśmy dla was psychotest, dzięki któremu dowiecie się więcej na temat swojej osobowości w kwestii miłości i bycia w związku.

Miłosny test na spostrzegawczość - jakie zwierzę dostrzegasz jako pierwsze?

Jeśli jesteś gotowy, skup się na zamieszczonym poniżej obrazku, który jest utrzymany w niebieskich odcieniach. Twoje zadanie jest bardzo proste. Wytęż wzrok i określ, jakie zwierzę dostrzegłeś jako pierwsze. Nie chodzi o to, by zaobserwować jak najwięcej szczegółów, a skupić się na pierwszym, który wpadnie w oczy.

Nie trać więcej czasu i skup się na ilustracji, ponieważ na wykonanie polecenia masz zaledwie 10 sekund!

Jaki jesteś w miłości Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia (1)
youtube/BRIGHT SIDE

Co dostrzegłeś jako pierwsze - ptaki czy konia?

To, czy jako pierwsze dostrzegłeś dwa ptaki, czy konia ma kluczowe znaczenie w przygotowanym teście. Właśnie dzięki temu dowiesz się, jakim typem człowieka jesteś, gdy w grę wchodzi uczucie zakochania oraz potencjalna relacja z partnerem.

Jaki jesteś w miłości Wszystko zależy od tego, czy najpierw zauważysz ptaki, czy konia (2)
youtube/BRIGHT SIDE

Jeśli jako pierwsze w oczy wpadły ci dwa ptaki przypominające sępy, zapewne znajdujesz się w większości. Według schematu należysz do grona ludzi bardzo bezpośrednich. Nie boisz się mówić drugiej połówce wprost, co czujesz i na bieżąco rozwiązywać nawet najmniejsze nieporozumienia. Jeśli darzysz kogoś prawdziwym uczuciem, widać, słychać i czuć to na kilometr. Jesteś w stanie poświęcić się dla ukochanej osoby i wierzysz, że twoja relacja zakończy się happy endem.

Natomiast, jeśli jako pierwszy dostrzegłeś zarys konia, nie lubisz ani konfliktów, ani bezpośredniej konfrontacji powiązanej bezpośrednio z nimi. Masz problem z wyrażaniem uczuć, a będąc pod wpływem stresu, wolisz się wycofać i przemilczeć problem. Jesteś zdolny do bezgranicznej miłości, jednak nie zawsze potrafisz to okazać.

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected] . Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta . Bądź z nami!

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie - Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy! KLIKNIJ TUTAJ .

źródło: ofeminin.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Pozostałe

Targi rzeczy dla zwierząt Meet my Buddies odbędą się już 20 i 21 maja w centrum Warszawy - musicie tam być!
Czytaj więcej >

Pozostałe

Ta zagadka doprowadza każdego do szaleństwa. Mało kto potrafi znaleźć kota na półce z książkami
Czytaj więcej >

Pozostałe

Alarm w Warszawie, dziecko i pies poparzone tajemniczą substancją. "Na wszelki wypadek niczego nie dotykajcie"
Czytaj więcej >

Pozostałe

Za zamkniętymi drzwiami dopuścił się okropnego czynu, wszystko nagrał. "Nie tylko pies był ofiarą"
Czytaj więcej >

Pozostałe

Zamiast gadżetów na komunię poprosił o wyjątkowy prezent. Piękny gest chłopca wzruszył tysiące osób
Czytaj więcej >

Pozostałe

Adam Zagalski nie żyje, wolontariusz i twórca bloga "Podróż na cztery łapy". Zginął w wypadku
Czytaj więcej >
Kamila Sabatowska

Magister filologii polskiej, od kilku lat pracuje jako redaktorka. Prywatnie fanka sportu – zwłaszcza siatkówki i miłośniczka zwierząt. Szczęśliwa posiadaczka cavaliera. Chcesz się ze mną skontaktować?Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]