Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Znajdź drugiego kota. Ta zagadka to wyzwanie dla nawet najbardziej spostrzegawczych internautów
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 16.08.2023 14:10

Znajdź drugiego kota. Ta zagadka to wyzwanie dla nawet najbardziej spostrzegawczych internautów

Zagadka z kotem
Spróbuj znaleźć kota, źródło: Dr. Seth Arnold's Balsam, F.L. Capwell (Phenix (R.I.))

Dla wszystkich miłośników łamigłówek mam kolejne wyzwanie! Jednakże tym razem będzie ono dużo trudniejsze, niż zazwyczaj. Nikt nie ma najmniejszych wątpliwości, że na rozwiązanie testu na spostrzegawczość zawsze jest odpowiednia pora. Jeśli uważasz się w tej kategorii za prawdziwego mistrza z sokolim wzrokiem, koniecznie spróbuj swoich sił w tej zagadce!

Na obrazku znajdują się dwa koty

W sieci często pojawiają się testy na spostrzegawczość. To prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników tego typu wyzwań. Zazwyczaj rozwiązanie jej nie zajmuje zbyt dużo czasu. Bywa jednak, że poziom trudności jest na tyle wysoki, że nie ma innego wyjścia, jak pochylić się nad nią przez dłuższą chwilę.

Dokładnie tak dzieje się w przypadku obrazka, na którym na pierwszy rzut oka od razu widzimy dwie kobiety. Jednakże damy mogą liczyć na towarzystwo ze strony kotów. Choć jednego z nich nietrudno przeoczyć, drugi ukrył się naprawdę dobrze.

Dramatyczne sceny w Karkonoszach, dziecko zaatakowane przez lisa. Turyści sami prosili się o kłopoty

Spróbuj znaleźć ukrytego kotka

Jeden z kotów siedzi tuż przy nogach kobiety znajdującej się po lewej stronie. Nietrudno go nie zauważyć, ponieważ jego ciemne futerko zdecydowanie wyróżnia się na tle otaczających go mebli i podłogi. Jednakże zupełnie inaczej sprawy mają się w przypadku drugiego zwierzaka.

Żeby test był jeszcze trudniejszy, mamy dla was dodatkowe wyzwanie. Teraz już nie wystarczy, że uda wam się go zlokalizować. Postarajcie się zrobić to w zaledwie 5 sekund! Wytężcie wzrok, odpalcie stoper i czas start! Życzymy powodzenia.

view.jpg
Spróbuj znaleźć drugiego kota, źródło: Dr. Seth Arnold's Balsam, F.L. Capwell (Phenix (R.I.))

Udało ci się rozwiązać zagadkę?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że znalezienie drugiego kota wcale nie jest takie łatwe. Co za tym idzie, wszystkim, którym jeszcze nie udało się go zlokalizować damy małą podpowiedź. Spróbujcie skupić wzrok w lewej części obrazka.

Poniżej przedstawiamy już rozwiązanie zagadki. Jeśli udało ci się ją rozwiązać, a na dodatek zrobiłeś to w mniej niż 5 sekund, naprawdę możesz być z siebie dumny. Wielu internautom zajmuje to o wiele więcej czasu, a niektórzy widzą mruczka, dopiero gdy zerkną na rozwiązanie. Koniecznie daj znać w komentarzu, jak sobie poradziłeś!

zagadka (1).jpg
Rozwiązanie zagadki, Dr. Seth Arnold's Balsam, F.L. Capwell (Phenix (R.I.))
Tagi: Zagadki test Kot