Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Znajdź kota ukrytego w pokoju w 10 sekund. Jeśli to zrobisz, jesteś prawdziwym mistrzem spostrzegawczości!
Lena Tomaszewska
Lena Tomaszewska 10.09.2023 07:30

Znajdź kota ukrytego w pokoju w 10 sekund. Jeśli to zrobisz, jesteś prawdziwym mistrzem spostrzegawczości!

Kot ukrył się w pokoju. Potrafisz go znaleźć?
Kot ukrył się w pokoju. Potrafisz go znaleźć?, fot. TikTok/equest.addict

Zagadki i łamigłówki to zabawa nie tylko dla dzieci. Także dorośli mogą ćwiczyć umysł i zamienić to w prawdziwą rozrywkę. Jedną z popularniejszych form internetowych zagadek są zadania polegające na znajdowaniu ukrytych przedmiotów na ilustracji czy zdjęciu. Tym razem mamy dla was istną gratkę – w pokoju ukrył się kot. Wytęż wzrok i spróbuj znaleźć go w 10 sekund!

W pokoju ukrył się kot. Wytęż wzrok i znajdź go w 10 sekund!

Stoi przed Tobą nie lada zadanie! Musisz znaleźć kota, który ukrył się w zagraconym pokoju. Żeby nie było za prosto, spróbuj zrobić to w ciągu 10 sekund. Ostrzegamy – to zadanie dla prawdziwych mistrzów spostrzegawczości. To co, podejmujesz rękawicę? 

Jeśli nie czujesz się dziś na siłach, żeby walczyć z czasem – rozumiemy. Samo znalezienie mruczka wśród licznych obiektów w pokoju graniczy z cudem. Jeśli nadal nie wiesz, gdzie ukrył się kot, zapraszamy po małą podpowiedź niżej. Uważaj, żeby nie popsuć sobie zagadki!

znajdz kota na obrazku.jpg
Na zdjęciu ukrywa się kot. Potrafisz go dostrzec?, fot. TikTok/equest.addict
Podczas spaceru z psem znalazła kartkę naklejoną na śmietnik. Pokazała treść, w sieci rozpętała się burza

Gdzie ukrył się kot? Mała podpowiedź, teraz na pewno Ci się uda!

Czasem trudno znaleźć obiekt na zdjęciu, szczególnie jeśli nie do końca wiemy, czego szukamy. Koty występują w różnych wielkościach i barwach, a nieznajomość wyglądu ukrytego zwierzęcia może wpłynąć na to, że ciągle go przeoczamy! Nie wiemy, czy szukamy rudzielca, a może zwykłego buraska. Dlatego właśnie poniżej uchylamy rąbka tajemnicy.

Jeśli nie możesz znaleźć mruczka, ale nie chcesz się poddawać, podajemy małą podpowiedź, która ułatwi Ci zlokalizowanie szukanego czworonoga. Czy pomoże Ci, jeśli powiemy, że ukryty na zdjęciu mruczek ma czarno-białe ubarwienie?

I co, już wiesz, gdzie się ukrywa? Czy nasza podpowiedź była pomocna?

Kot ukrył się w pokoju – rozwiązanie zagadki

Mamy nadzieję, że udało Wam się znaleźć mruczka, nawet jeśli potrzebowaliście do tego naszej małej podpowiedzi. Dla tych, którzy mieli mniej szczęścia lub zwyczajnie chcą się upewnić, podajemy rozwiązanie.

Na poniższym zdjęciu nieco zawęziliśmy pole poszukiwań. Chociaż nie zaznaczyliśmy, gdzie dokładnie znajduje się kot, jesteśmy pewni, że jesteście w stanie zobaczyć tego czarno-białego urwisa.

Tym, którym udało się znaleźć mruczka w 10 sekund, serdecznie gratulujemy! Udowodniliście, że jesteście prawdziwymi mistrzami spostrzegawczości. Jeśli nie udało wam się zrobić tego w wyznaczonym czasie, nic straconego. Nasz mózg nie zawsze jest w pełni gotowości. Wrto poćwiczyć na podobnych zagadkach, żeby wyostrzyć swój umysł. Może tym razem uda Ci się znaleźć kota, który ukrył się na zdjęciu? A może wolisz na początek poćwiczyć na ilustracjach i znaleźć mysz ukrywającą się wśród kotów?

znajdz kota na obrazku (3).jpg
Czarno-biały mruczek cały czas ukrywał się na widoku, fot. TikTok/equest.addict

Źródło: TikTok/equest.addict, thesun.co.uk

Tagi: Kot test Zagadki