Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Znajdź na obrazku śpiącą owcę. To trudniejsze, niż może się wydawać
Antonina Zborowska
Antonina Zborowska 04.04.2024 12:58

Znajdź na obrazku śpiącą owcę. To trudniejsze, niż może się wydawać

owce
Fot. Pinterest

Liczenie owiec to podobno idealny sposób na zasypianie. Niestety ogarnięcie wzrokiem tego stada może przynieść odwrotny skutek. Czy podejmiesz wyznanie i znajdziesz śpiącą owieczkę na obrazku? Ostrzegamy. To zadanie jest prawdziwym wyzwaniem, a od ilości zwierząt może się zakręcić w głowie.

Rysunkowa zagadka. Liczne stado nie ułatwia znalezienia wyjątkowej owcy

Animowane łamigłówki cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród najmłodszych, ale również wśród starszych miłośników zwierząt. Tym razem autor postawił na zwierzęta gospodarcze. Ogarnąć stado owiec to nie lada sztuka. Hodowcom zazwyczaj pomaga w tym pies, a i tak zdarza się, że czasem jedna z owiec postanowi odłączyć się od reszty i trzeba jej szukać. 

Zagadka stworzona przez Drift Sleep pokazuje stado uroczych czarno białych owieczek pasących się na zielonej łące. Gdzieś wśród nich ukryła się jedna śpiąca sztuka. Gdzie jest Woolly? Sprytna owieczka wykorzystująca każdy moment na drzemkę. Czy potrafisz ją znaleźć? 

Alert RCB, rząd rozesłał SMS-y. Pilne wieści dla właścicieli zwierząt Kociątko codziennie rano biegnie na przystanek. Mama nagrała wzruszającą scenę

Zagadka dla bystrzaków. Czy widzisz śpiącą owcę na obrazku?

Ze względu na duże stado puszystych owieczek ciężko będzie znaleźć Woolly. Sprytna owca ukryła się przytulona do paru osobników i nie zamierza przerywać swojej drzemki. Przypatrz się uważnie, lecz ostrzegamy, po kilku sekundach intensywnego wytężania wzroku od ilości owiec można dostać oczopląsu.

schafherde-hund-woolly-suchbild.jpg
Fot. pintrerest/drift sleep

Udało Ci się namierzyć niesforną owieczkę? Ta zagadka jest naprawdę trudna. Jeśli nie, to zaraz postaramy się odrobinę podpowiedzieć.

Nie poddawaj się. Zagadka kryje jeszcze jedno zwierzę

Szukaj śpiącej owieczki w lewej części obrazka. Zauważenie zamkniętych oczu u jednej z nich jest bardzo trudne, zwłaszcza wtedy, gdy cała reszta stada uważnie patrzy na to co robisz. 

Udało się? Jeśli tak to na tym nie koniec! Zagadka stworzona przez Drift Sleep ma dodatkowe wyzwanie dla bystrzaków. Stada owiec pilnuje pies! Znajdziesz go na obrazku? Uwaga! Sprytny owczarek potrafi idealnie wtopić się w tło czarno białych owiec. 

Wyśledziłeś oba sprytne zwierzątka? Jeśli tak to gratulujemy! To było naprawdę ciężkie zadanie, z którym nie poradziłby sobie niejeden hodowca. 

Jeśli nadal patrzysz na obrazek i wątpisz, czy to, co widzisz, jest prawdą, to oczywiście mamy rozwiązanie. Spójrz na drzewo narysowane w lewym dolnym rogu. Zza liściastej korony wychyla się czarno biały pies i uważnie patrzy na stado. A od niego trochę dalej na prawo śpi biała owieczka o imieniu Woolly.

Tagi: Zagadki test Owca