Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Koty > Internet opanowuje kolejna zagadka. Czy widzicie na zdjęciu kota? To nie takie proste
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 01.04.2023 16:12

Internet opanowuje kolejna zagadka. Czy widzicie na zdjęciu kota? To nie takie proste

None
twitter/Thereisnocat_

W sieci pojawiło się kolejne wyzwanie dla internautów, dzięki któremu wszyscy chętni będą mieli okazję sprawdzić swoją spostrzegawczość. Tym razem zadanie jest bardzo proste - wystarczy znaleźć na zdjęciu kota. Jednak ten mruczek to prawdziwy spryciarz. Jesteśmy przekonani, że znajda go jedynie naprawdę uważni internauci.

Internauci uwielbiają testy na spostrzegawczość zwłaszcza ze zwierzętami w roli głównej. Te sprytne stworzenia potrafią znaleźć kryjówki, w których nigdy nikomu nie przyszłoby do głowy ich szukać. Niektóre z nich potrafią zlać się z otoczeniem, jak sam kameleon. Jesteś w stanie znaleźć kota ukrytego na tym zdjęciu? 

Kot ukrył się w pokoju. Potrafisz go dostrzec?

Na Twitterze pojawiła się zagadka, którą opiekun kota rzucił wyzwanie innym internautom. Otóż zrobił zdjęcie swojemu sprytnemu mruczkowi, który postanowił ukryć się w dość nietypowym miejscu. Niewątpliwie sam potrzebował trochę czasu, aby dostrzec mruczka w pokoju.

Okazuje się, że zlokalizowanie kota naprawdę nie jest takie łatwe. A chcąc to zrobić, należy dokładnie przyjrzeć się każdemu elementowi na obrazku. Uprzedzamy, że nie wszyscy dojrzą go już na pierwszy rzut oka. Jednak jeśli chcesz wziąć udział w wyzwaniu, wytęż swój wzrok i skup się na zdjęciu. 

 

Ratują zwierzęta z rąk oprawców. Proszą o Twoje 1,5%

Rozwiązanie zagadki

Jeśli jeszcze nie udało ci się znaleźć mruczącego spryciarza, mamy dla ciebie małą podpowiedź. Choć wiele mebli i dekoracji, w których bez problemu mógłby się schować zwierzak, znajduje się na podłodze, postaraj się unieść swój wzrok nieco wyżej.

Internet opanowuje kolejna zagadka. Czy widzicie na zdjęciu kota_ To nie takie proste (1).jpg
twitter/Thereisnocat_

Jesteśmy przekonani, że kiedy już zlokalizujesz kota, sam nie będziesz w stanie uwierzyć w to, co właśnie widzisz na własne oczy. Sam przyznaj, że tym razem mamy do czynienia z prawdziwym akrobatą.

Internet opanowuje kolejna zagadka. Czy widzicie na zdjęciu kota_ To nie takie proste (2).jpg
twitter/Thereisnocat_

Internauci przecierają oczy ze zdumienia

Nie da się ukryć, że kot skaczący z karnisza to ostatnie, czego można było szukać podczas tego zadania. Internauci sami przyznają, że są zaskoczeni, w jaki sposób mruczek się tam dostał, a także czy udało mu się bezpiecznie wylądować po skoku. Wychodzi na to, że to prawdziwy koci kaskader!

- Tego się nie spodziewałam - pisz jedna z użytkowniczek sieci pod zdjęciem.

- On lata! - żartuje inna.

- Na zdjęciu jest nie tylko jeden kot, ale tylko jeden to Superman - pisze kolejny internauta w nawiązaniu do mruczka na obrazku zawieszonego na ścianie.

Jeśli udało ci się znaleźć kota, koniecznie daj nam znać w komentarzu, ile czasu potrzebowałeś na rozwiązanie tej zagadki.

źródło: twitter

Tagi: Kot test Zagadki
Buldog francuski najpopularniejszą rasą psów w USA. Dlaczego stał się przedmiotem mody?
Buldog francuski
Buldog francuski jest obecnie najbardziej lubianą rasą psów przez Amerykanów - taki wniosek wysunął American Kennel Club. Pupile o krótkich pyskach, krępej budowie ciała i uszach niczym nietoperz, określane pieszczotliwie “żabkami”, wspięły się na szczyt zestawienia, detronizując labrador retrievera. Co popularność ras brachycefalicznych mówi o nas i kondycji moralnej społeczeństwa? Niestety nic dobrego.Znane są praktycznie pod każdą szerokością geograficzną, choć na przestrzeni ostatnich lat zyskiwały coraz większe uznanie wśród mieszkańców Europy i Ameryki Północnej. Mowa o buldogach francuskich, czyli "najmodniejszej" rasie psów 2022 roku według największej organizacji kynologicznej w USA. Chociaż trudno o weselsze czworonogi, wytypowanie buldoga francuskiego jako faworyta amerykańskich psiarzy może napawać niepokojem - po obu stronach oceanu. Hodowane bezkrytycznie zwierzęta w celu zaspokojenia popytu cierpią przy akompaniamencie odgłosów zadyszki i zachłyśnięć własną śliną. Psy z krótkim pyskiem mają naprawdę pieskie życie.
Czytaj dalej
Podczas interwencji DIOZ nie tylko zwierzęta potrzebowały pomocy. Ta historia chwyta za serce
Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt opublikował relację z kolejnej interwencji, która obnażyła zarówno zwierzęcy, jak i ludzki dramat. Pomocy potrzebowały nie tylko psy i koty w rozpadającej się ruderze, ale także pozostawiona przez rodzinę staruszka. Kobieta starała się robić co w jej mocy, aby zapewnić zwierzętom najlepsze z możliwych warunków, podczas gdy dorosłe dzieci umyły ręce. Przedstawiciele organizacji DIOZ nie odmawiają pomocy nie tylko pokrzywdzonym zwierzętom, ale i ludziom znajdującym się w kryzysowej sytuacji życiowej. W ostatnim czasie inspektorzy udali się na interwencję do starszej kobiety, która pod swoją opieką miała kilka kotów i psów. W takich warunkach nie powinien żyć nikt. 
Czytaj dalej