Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Potrafisz znaleźć ślimaka na obrazku? 97% internautów potrzebuje na to więcej niż 10 sekund!
Kamila Sabatowska
Kamila Sabatowska 18.10.2023 13:57

Potrafisz znaleźć ślimaka na obrazku? 97% internautów potrzebuje na to więcej niż 10 sekund!

Znajdź ślimaka na obrazku
Znajdź ślimaka na obrazku, źródło: tiktok/wisdom.bl

Testy na spostrzegawczość to nie tylko świetna odskocznia od codziennej rutyny, ale także sposób na pobudzenie szarych komórek i odrobinę zabawy. Taką formę spędzania wolnego czasu uwielbiają nie tylko najmłodsi, ale także dorośli ludzie. Jeśli uważasz, że masz sokoli wzrok, koniecznie spróbuj swoich sił w naszym wyzwaniu! Polecenia brzmi banalnie: wystarczy, że znajdziesz na obrazku ślimaka.

Widzisz ślimaka na obrazku?

Nie da się ukryć, że na przedstawionym obrazku naprawdę dużo się dzieje. Widzimy na nim zarówno ludzi, zwierzęta jak i piękne okoliczności przyrody. Można pomyśleć, że to typowe zjawisko w parku, gdy tylko pozwala na to pogoda.

Wszyscy doskonale zdają sobie sprawę, że z wygrzewania się wśród promieni słońca chętnie korzystają nie tylko ludzie, ale i zwierzaki, nawet uroczy ślimak, który wyszedł ze swojego domku, który ma zawsze na plecach. Problem polega jednak na tym, że nie wszystkim udaje się go dostrzec na ilustracji!

Przejęły kontrolę nad miastem, niektórzy zamykają przez nie biznesy. Wybiera się tam coraz więcej Polaków

Tylko 3% internautów znajduje ślimaka

Okazuje się, że znalezienie ślimaka na obrazku z parku jest trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Internauci, którzy zdecydowali się wziąć udział w zabawie, mają poważny problem ze zlokalizowaniem sprytnego mięczaka. Jeśli uważasz, że jesteś mistrzem spostrzegawczości, spróbuj dostrzec go w mniej, niż 10 sekund!

Ustaw odliczanie czas, wyostrz wzrok i do dzieła. Trzymamy kciuki, a jeśli naprawdę będziesz w stanie tego dokonać, możesz być z siebie dumny, zdecydowanie należysz do wąskiego grona mistrzów spostrzegawczości!

Zagadka na spostrzegawczość sprawia problem internautom

Jeśli rozwiązanie zagadki i znalezienie ślimaka w zaledwie 10 sekund jest dla ciebie zbyt trudne, nie łam się. Wiele osób ma problem z dostrzeżeniem sprytnego zwierzaka, który ukrył się na obrazku. Dla wszystkich, którzy nie poradzili sobie z wyzwaniem, mamy podpowiedź!

Ślimak znajduje się na drugim planie. Swój wzrok postaraj się skupić mniej więcej pośrodku prawej strony i jest jasnozielony. I jak teraz udało ci się go wypatrzeć? Koniecznie daj nam znać w komentarzu!

@wisdom.bl Czy mozesz znalezc slimaka na tym obrazie? #mentalnosc #tendencja ♬ nhạc nền - Wisdom BL

źródło: tiktok/wisdom.bl