Swiatzwierzat.pl > Dziecko

Dziecko

dziewczynka z psem
24.03.2022 19:05 Mała dziewczynka obsypała psa całusami. Rodzice nie przewidzieli jego reakcji, wszystko uchwyciła kamera

Dzieci, szczególnie te, które jeszcze nie opanowały sztuki mówienia, potrafią przekazać swoją sympatię na różne sposoby. Mimo że nie są w stanie wyrazić swoich uczuć słowami, zawsze znajdą inne metody, by pokazać swoim bliskim, że nie wyobrażają sobie bez nich życia.Jak się okazuje, niektóre techniki wyznawania miłości potrafią być na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można je stosować także w stosunku do czworonożnych członków rodziny. Doskonałym dowodem jest nagranie, na którym mała dziewczynka składa buziaka na pysku swojego pupila.

Pies z dzieckiem
24.03.2022 19:05 Kobieta chciała, by dziecko powiedziało "mama". Nie przewidziała reakcji swojego psa, płaczemy ze śmiechu

Eksperci do spraw prawidłowego rozwoju dziecko zapewniają, że mały człowiek rozpoczyna naukę mówienia już około szóstego miesiąca życia. W tym czasie maluch zaczyna wymawiać pierwsze sylaby, które wraz z czasem powoli łączy ze sobą, mimo że na tym etapie nadal nie rozumie ich sensu. Rodzice zazwyczaj aktywnie zachęcają swoje pociechy do gaworzenia i z niecierpliwością wyczekują chwili, gdy z ust ich maleństwa padnie pierwsze "mama" czy "tata".

owczarek niemiecki
24.03.2022 19:05 Owczarek nie zauważył małej gimnastyczki. Rodzice wszystko nagrali, nie mogli uwierzyć

Owczarek przebywał w tym samym pokoju, co dziewczynka. Ponieważ nagranie zamieszczono w pionie, nie było widać, co robi pies, kiedy dziecko ćwiczy figury. Jednak sądząc po końcówce filmu, zwierzak w ogóle nie interesował się małą gimnastyczką. A jednak i tak skradł całe show, zasłaniając dziewczynkę.

Dziewczynka z kotkiem
24.03.2022 19:04 Marzenia się spełniają. Dziewczynka dostaje upragnionego kotka, jej reakcja wzruszy nawet największego twardziela

Większość dzieci na pewnym etapie swojego życia spytana, o wymarzony prezent, bez wątpienia odpowie, że jest to piesek czy kotek. Trudno się temu dziwić, zważając na to, że dzieci uwielbiają wszystko, co urocze.Mimo że perspektywa zaopiekowania się malutkim zwierzątkiem jest dla dzieci spełnieniem najskrytszych marzeń, obowiązkiem rodzica jest uprzednie przygotowanie pociechy do wejścia w odpowiedzialną rolę. Zanim jednak czworonóg postawi łapę w domu, warto przeanalizować wszelkich za i przeciw, by nie dopuścić do sytuacji, w której pupil będzie musiał zostać przekazany pod opiekę nowej rodziny.

pies i właścicielka
24.03.2022 19:04 Pies nie przestawał szczekać na motocyklistę, by za nim poszedł. Miał mu coś ważnego do pokazania

Pies swoim donośnym szczekaniem zatrzymał mężczyznę imieniem Junrell Fuentes Revilla nieopodal miasta Cebu. Mężczyzna, widząc i słysząc za sobą psa od razu wiedział, że czworonóg musi mieć jakiś ważny powód, by go zatrzymywać. Postanowił więc pójść za nim.

pudelek broni dziecka
24.03.2022 19:04 Matka chciała obudzić niemowlę. Waleczny pudelek musiał interweniować

Pudelek widoczny na nagraniu musiał odczuwać bardzo silny instynkt opiekuńczy wobec nowo narodzonego niemowlaka. Psy naturalnie odczuwają potrzebę, by bronić śpiących członków swojego stada, w szczególności mniejszych i młodszych od siebie. Ponadto, pudel to bardzo towarzyska, inteligentna i skora do zabawy rasa, znana z tego, że dobrze dogaduje się z ludzkimi dziećmi.

niemowle i kot
24.03.2022 19:04 Kot przytula się do niemowlęcia. Kiedy kamera się oddala, widać niespodziewaną rzecz

Niemowlę trafiło pod najlepszą możliwą opiekę. Choć wielu rodziców początkowo nie dopuszcza swoich pupili do maluchów, rodzice widocznego na nagraniu dziecka doskonale wiedzieli, że ze strony ich zwierzaków nic mu nie zagraża. Dwa potężne koty świetnie sobie radzą w relacji z małym dzieckiem.

Pies i dziecko
24.03.2022 19:04 Pies z impetem skacze na łóżko rodziców w środku nocy. Właściciele dopiero po chwili zrozumieli, że usiłuje ich ostrzec

Jeżeli kiedykolwiek zwątpiłeś w prawdziwość powiedzenia, iż pies jest najlepszym przyjacielem człowieka, to mamy nadzieję, że po poznaniu historii czworonoga imieniem Duke nie będziesz miał już żadnych wątpliwości. Gdyby nie on, jego opiekunowie doznaliby niewypowiedzianej straty, która dla każdego kochającego rodzica jest tragedią porównywalną do końca świata.

dziewczynka ugryziona przez pitbulla
24.03.2022 19:04 3-latka została pogryziona przez pitbulla. Właścicielka psa uciekła z miejsca ataku

Nieodpowiedzialni właściciele to prawdziwa plaga naszych czasów. Ofiarą ataku jednego z nieułożonych psów padła 3-letnia Ronin z Teksasu, która została dotkliwie pogryziona przez pitbulla. Właścicielka uciekła z miejsca zdarzenia, a cały opis wypadku jest dość makabryczny.

dziewczynka i lew
24.03.2022 19:04 Dziewczynka dała lwu buziaka przez szybę. Nie mogła przewidzieć reakcji dzikiego zwierzęcia

Lew z nagrania nie jest słodkim kotkiem z bajki. To prawdziwy, groźny drapieżnik, tyle że przebywający w nienaturalnych dla jego gatunku warunkach. Choć oczywiście dziecku nic nie mogło się stać, wideo mrozi krew w żyłach. Widać, że dziki kot jest naprawdę nie w humorze, prawdopodobnie mała dziewczynka zupełnie niewzruszona spotkaniem oko w oko także go zdenerwowała. Wystarczył jeden całus posłany przez szybę, by lew stracił panowanie nad sobą.

pogryzione dziecko
24.03.2022 19:03 Uchronił siostrę przed atakiem psa, założyli mu 90 szwów. Lekarze pomogli odzyskać mu twarz

Chłopiec, który uratował swoją młodszą siostrę przed atakiem psa, wykazał się niebywałą odwagą. 6-letni Bridger Walker drogo zapłacił za swoje bohaterstwo. Został dotkliwie ranny w lewy policzek. Lekarze założyli wu aż 90 szwów, obecnie walczą o to, by tamten wypadek nie pozostawił po sobie zbyt dużych blizn. W pomoc bohaterskiemu dziecku zaangażowało się wiele znanych osób, powołano fundację, której zadaniem była pomoc mu w powrocie do zdrowia.

Chłopak z kotem
24.03.2022 19:03 Nastolatek wyskoczył z auta na środku autostrady. Naraził własne życie, by ratować bezbronne stworzenie

14-letni Gavin Orlowski to prawdziwy przykład na to, że bohaterem można zostać niezależnie od wieku i życiowego doświadczenia. Nastolatek odznaczył się wrodzoną odwagą i poświęceniem, aby uchronić życie kociątka porzuconego na środku autostrady. Nie zastanawiał się nawet nad ryzykiem, które towarzyszyło niebezpiecznej interwencji. Serce podpowiadało mu, że za wszelką cenę nie może dopuścić do tego, by maleństwu stała się krzywda.

Skarbonka
24.03.2022 19:03 Pies policyjny wytropił złodziei skarbonki. Ukradli tysiące złotych przeznaczone na leczenie chorego dziecka

W miejscowości Police (woj. zachodniopomorskie) doszło do skandalicznej kradzieży puszki z darami na chorą Ingę. Złodzieje chcieli wzbogacić się kosztem dziecka, którego rodzice starają się uzbierać pieniądze na zakup najdroższego leku na świecie.

Dziewczynka i kobieta, pies przy wozie policyjnym
24.03.2022 19:03 Psi staruszek uratował życie zaginionej 3-latki. Bohaterskie zwierzę ochraniało ją własnym ciałem

Australijski pies pasterski, inaczej znany jako Blue Heeler, to rasa cechująca się odwagą, opiekuńczością i lojalnością. Nie inaczej było w przypadku 17-letniego Maxa. Choć zwierzak ten był już emerytowanym staruszkiem, to nadal był zdolny do czynu, na który nie każdy by się zdobył.

Kot i dziecko
24.03.2022 19:03 Dziecko wyżywa się na kocie, zwierzę nie wytrzymało. Wszystkiemu kibicowała opiekunka

Zapłakane dziecko nie mogło znieść obecności kota. W pewnym momencie doszło do bójki, a wrogość między maluchem i zwierzęciem była jeszcze dodatkowo podsycana przez osobę, która stała za kamerą. W Internecie natychmiast pojawiły się burzliwe dyskusje na ten temat reakcji rodziców dziecka oraz skandalicznych metod wychowawczych, które nie sposób pozostawić bez komentarza.

owczarek niemiecki
24.03.2022 19:03 Ukryta kamera nagrała niezwykłą akcję. Szczeniak owczarka wpadł do basenu, sekundy później przyszedł ratunek

9-letni chłopiec postanowił odwiedzić swoich dziadków. Gdy zbliżał się do ich domu, psy przebywające na podwórku zauważyły go. Zwierzaki lubiły dziecko, więc zamierzały go przywitać. Kiedy straszy z psiaków zaczął biec w kierunku Aidena, drugi młodszy, owczarek niemiecki zrobił to samo. Podekscytowany piesek za szybko poderwał się z miejsca i wpadł do basenu. Zwierzę znalazło się w pułapce.

Dziewczynka w samochodzie i atakujący pies
24.03.2022 19:03 Mężczyzna podszedł do samochodu, 5-latka była z psem. Owczarek rzucił się na atakującego

Mężczyzna podszedł do samochodu, próbując namówić 5-latkę, aby z nim gdzieś poszła. Zgodnie ze scenariuszem, dziewczynka odmówiła "napastnikowi", informując, że nigdzie się nie wybiera. Wtedy bandyta spróbował wejść do samochodu, na co dziecko zareagowało, wypowiadając komendę w kierunku psa. Posłuszny owczarek rzucił się na oprawcę, chroniąc swoją małą właścicielkę. Co ciekawe, pies doskonale wiedział, że to jej ojciec, ale kiedy usłyszał słowo klucz - rzucił się na niego.

kotka i list
24.03.2022 19:03 Kotka trafiła do schroniska z listem przy obróżce. Treść poruszyła wolontariuszy do łez

Kotka była zestresowana w schronisku. Wolontariuszka z Effingham County Animal Shelter & Control szybko zauważyła, że mimo strachu kocica była bardzo przyjazna i uwielbiała być głaskana. Jednak jej przeszłość musiała być burzliwa. Świadczył o tym list przyczepiony do jej obróżki.

Znalezisko w lesie
24.03.2022 19:03 Psy zaczęły szczekać jak opętane. Instynkt ich nie zawiódł, uratowały ludzkie życie

To miał być zwykły, poranny trening w lesie. Azita Milanian biegła leśną drogą razem ze swoimi psami. Miało to miejsce niedaleko Altadeny w Kalifornii w 1998 roku. Przy drodze pojawił się jednak sterta gruzów, która przykuła uwagę jednego ze zwierząt. Czworonog należący do Azity szybko zwęszył, że coś jest nie tak. Zaczął szczekać jak szalony na stertę gruzu. Kobieta nie wiedziała, co jest tego przyczyną, lecz po chwili jednak serce stanęło jej w gardle. Azita dostrzegła wystające spod ziemi dziecięce stópki.

Pudelek i niemowlę
24.03.2022 19:03 Bohaterski pudelek broni dziecko przed suszarką. To nagranie ma blisko 12 milionów wyświetleń

Lojalne zwierzaki niejednokrotnie udowodniły ludziom, że nawet strach nie jest w stanie ich powstrzymać przed działaniem, gdy w grę wchodzi bezpieczeństwo ich właścicieli. Potrafią nawet ryzykować własnym zdrowiem i życiem w obronie swoich bliskich. Nie inaczej sprawy potoczyły się w przypadku malutkiego pudelka, który swoim zachowaniem udowodnił, że drzemie w nim wielka odwaga niczym u króla sawanny.

Labrador przy dziecku
24.03.2022 19:03 Niespokojny labrador wbiega do pokoju rodziców w środku nocy. Próbuje ich ostrzec, zanim będzie za późno

Labrador o ciemnym umaszczeniu nazywany Jedi został okrzyknięty bohaterem. Gdyby nie to, że w środku nocy podniósł alarm, rodzinę Luke'a Nuttalla spotkałaby niewyobrażalna tragedia. O jego heroicznym czynie wkrótce usłyszał cały świat. Wiele osób nie mogło uwierzyć w to, jakim sposobem czworonóg uratował swojemu młodemu właścicielowi życie.

Kot z dzieckiem
24.03.2022 19:03 Matka usiłowała zabić swoje dziecko. Wystawiła je na mróz, ale nie przewidziała jednego

Niczemu winne dziecko, które przychodzi na świat i już od pierwszych chwil jest traktowane jak niechciany balast, to jedna z najsmutniejszych sytuacji życiowych, jakie można sobie wyobrazić. Jednakże tym, co wydaje się jeszcze tragiczniejszym rozwiązaniem "problemu", jest porzucenie bezbronnego maleństwa na pastwę losu.

Dziecko z kotem
24.03.2022 19:03 Mama kładzie kota obok niemowlęcia. Reakcja dziecka zaskoczyła miliony internautów

Dziecko, które niespodziewanie pojawia się w domu zamieszkiwanym przez kota, może wyłącznie swoją obecnością rozpętać prawdziwą wojnę domową. To duża zmiana w otoczeniu mruczków obdarzonych silnym instynktem terytorialnym. Czego mogą się spodziewać świeżo upieczeni rodzice w pierwszych miesiącach po powrocie ze szpitala? W przypadku dziecka z nagrania z pewnością salw śmiechu!

wideo
24.03.2022 19:03 Suczka stanęła w obronie 10-latka, którego chciał zaatakować wilk. Niestety, nie mamy dobrych wieści

Sytuacja miała miejsce w Republice Komi w Rosji. Rodzeństwo wyszło na dwór pobawić się w chowanego. 10-letni Yemelyan schował się za zaspą śniegu, kiedy nagle z lasu wyłonił się wilk. Zwierzę nie miało przyjaznych zamiarów.

Dziewczynka leży na łóżku
24.03.2022 19:03 Mama przyłapała dziecko z psem w sypialni. Widząc, jacy są słodcy, nie mogła się złościć

Pewna kobieta weszła do pokoju swojej córeczki i zapaliła światło. To, co zobaczyła w pokoju dziecka, wywołało u niej szok. Nie spodziewała się, że dziewczynka nie będzie sama. Zaskoczona mama błyskawicznie złapała za telefon i udokumentowała ujmujący za serce moment. Każda matka nieustannie przeżywa lepsze lub gorsze chwile związane z wychowaniem swojego dziecka. Niemniej jednak dziecko zawsze jest oczkiem w głowie rodzica, o które trzeba jak najlepiej dbać. Jak się okazuje, przy obowiązkach opiekuna najmłodszego członka rodziny często pomagają domowe zwierzaki.

Ares
24.03.2022 19:02 Ekostraż przekazała smutne wieści. Pies katowany przez nastolatka nie żyje

Sprawa bestialsko katowanego psa o imieniu Ares wstrząsnęła tysiącami Polaków, a w szczególności mieszkańcami Śląskami. Adoptowany pies był torturowany przez własnego właściciela przebywającego na terenie Wrocławia. Nastoletni oprawca traktował go jak żywy worek treningowy. Po tygodniach walki o jego życie, Ekostraż przekazała druzgocącą informację.O tym, że 16-letni chłopak katuje psa funkcjonariusze dowiedzieli się przez przypadek. Kamera monitoringu zarejestrowała moment, w którym nastolatek szarpie zwierzę i zrzuca je ze schodów. Już wtedy Ares miał ewidentne problemy z poruszaniem się. W marcu br. smutna historia pokrzywdzonego czworonoga wyszła na światło dzienne, w rezultacie czego do drzwi zaskoczonego młodzieńca zapukała policja.

Malamut ze swoją panią
24.03.2022 19:02 Kobieta pokazuje swojemu psu ciążowy brzuszek. Jego reakcja mówi sama za siebie (WIDEO)

Kobieta w zaawansowanej ciąży postanowiła przeprowadzić eksperyment na swoich podopiecznym. Usiadła na kanapie i zawołała swojego czworonożnego przyjaciela, aby podzielić się z nim radosną nowiną. Reakcja malamuta na ciążowy brzuszek jest fantastyczna stała się hitem wśród internautów!Pewna mieszkanka Wielkiej Brytanii jest właścicielką maine coona oraz dwóch ogromnych psiaków rasy alaskan malamute. Phil i Niko, bo tak zwą się owe czworonogi, pełnią rolę pełnoprawnych członków jej rodziny, dlatego kobieta czuła wewnętrzny obowiązek, aby przekazać im nowinę o spodziewaniu się potomka.

Reakcja psa na kopnięcie, wideo
24.03.2022 19:02 Pies zareagował w zabawny sposób na kopnięcie dziecka

Mówi się, że psy wyczuwają ciążę jeszcze zanim właścicielka wie, że jest w błogosławionym stanie. Niektórzy wierzą, że zwierzaki posiadają szósty zmysł, który pozwala im przewidywać niektóre sytuacje. Jednak ten pies z pewnością nie spodziewał się, co zaraz zrobi maluch w brzuchu. Wideo jest hitem. Przyszła mama nagrała urocze zachowanie psa, który odpoczywał na jej ciążowym brzuchu. Zwierzak przytulał się do swojej pani. Swoją troskę okazywał położoną głową na brzuszku. Nagle dziecko postanowiło obudzić mamę i kopnęło w brzuch. Pies wszystko poczuł,