Dziecko w klatce
Źródło: Facebook/Henry County Sheriff's Office

Ratowali 600 zwierząt. W klatce znaleźli 1,5 roczne dziecko, szczegóły akcji ratunkowej porażają

29 Czerwca 2020

Dziecko zostało znalezione zamknięte w klatce dla psa. Policjanci pojechali ratować 600 zwierząt uwięzionych w przyczepie campingowej w hrabstwie Henry, w stanie Georgia. To, co zobaczyli na miejscu przerosło ich wszelkie wyobrażenia. Setki zwierząt przetrzymywanych w tragicznych warunkach, niewyobrażalny brud. A po środku tego wszystkiego - mały, 18-miesięczny chłopiec. Zamknięty w klatce. Obok niego żył 3-metrowy wąż boa, przed jgo więzieniem stało wiadro pełne myszy. Niestety - kolejne szczegóły dotyczące losu dziecka i zwierząt okazują się być jeszcze bardziej zatrważające.

Dziecko zostało znalezione zamknięte w klatce dla psa. 18 - miesięczny chłopiec był przetrzymywany w przyczepie campingowej, a z nim straszny los dzieliło 600 zwierząt. Kiedy policjanci i ratownicy przyjechali we wskazany adres, nie byli w stanie uwierzyć własnym oczom. Czegoś takiego w swoich wieloletnich karierach z pewnością nie widzieli. 531 gryzoni, 86 kurczaków i kogutów, 56 psów, 10 królików, 8 węży, 4 papugi, 3 koty, 3 lotopałanki karłowate, 1 bażant,1 gekon - tyle zwierząt było zamkniętych razem z dzieckiem. Oprócz tego policjanci znaleźli w przyczepie 127 konopi indyjskich, 17 sztuk broni. Kto był oprawcami dziecka i zwierząt?

Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyćMężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyćCzytaj dalej

Znaleźli 600 zwierząt i dziecko zamknięte w klatce

Policjanci w hrabstwie Henry, w stanie Georgia z pewnością nigdy nie zapomną tego, co wydarzyło się w ubiegły czwartek. Kiedy dostali zgłoszenie o zwierzętach przetrzymywanych w przyczepie campingowej, spodziewali się, że akcja nie będzie należała do najłatwiejszych. Jednak to, co zastali po przyjeździe we wskazany adres przerosło ich wszelkie oczekiwania - w najgorszym tego słowa znaczeniu. W przyczepie były przetrzymywane setki zwierząt, w strasznych warunkach. Jednak to, co najbardziej zszokowało mundurowych, to widok dziecka zamkniętego w klatce. Obok 18-miesięcznego chłopca żył wąż boa, nad dzieckiem znajdowało się 8 innych węży. W całym kamperze znaleziono tysiące karaluchów, podłogę pokrywały fekalia.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją 2. Na zdjęciu ukrył się śpiący kot. Prawie nikt nie potrafi go znaleźć, dasz radę?

Policja bardzo szybko ustaliła, kto był sprawcami. 42-letnia Heather Scarbrough, matka chłopca, 46-letni TJ Brown,ojczym, oraz 82-letni Charles Brown - ojciec partnera matki dziecka. Motywy ich działania na razie nie zostały ujawnione. Wiadomo jednak, że usłyszeli liczne zarzuty, w tym za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad dzieckiem oraz zwierzętami. Chłopiec został natychmiast odebrany oprawcom i przekazany pracownikom opieki społecznej.

Pamiętajcie - jeżeli jesteście świadkami przemocy wobec zwierząt, reagujcie. Zdarzenie możecie zgłosić na numer 112 albo do lokalnej organizacji pro zwierzęcej. Nie pozwólmy na krzywdę niewinnych stworzeń.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewidomy pies został znaleziony na śmietniku. Jego zdjęcia przed i po są niesłychane
  2. Mężczyzna spadł z drabiny i zemdlał. Jego pies zrobił niesamowitą rzecz, ratownicy nie mogli uwierzyć
  3. Ktoś zatrzymał samochód przy drodze i zabrał yorka. 14-letnia suczka jest chora, wyznaczono nagrodę
  4. Zamknęła córkę w domu z kotami i szczurami na 26 lat. Żywiła ją kocią karmą, straszne
  5. Tylko 1% ludzi widzi na rysunku kota. Czy jesteś wśród nich?
  6. Zostawił psa w samochodzie w najgorętszy dzień roku. Temperatura w środku rosła z każdą minutą

Źródło: o2.pl

Następny artykuł