Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Psy > Pudelek pozazdrościł dziecku. Urocze, w jaki sposób poprosił o zabawę
Redakcja swiatzwierzat.pl
Redakcja swiatzwierzat.pl 01.05.2022 17:21

Pudelek pozazdrościł dziecku. Urocze, w jaki sposób poprosił o zabawę

Projekt bez tytułu (7)
youtube/Twitter Clips

Niewielkich rozmiarów pudelek należący do rodziny, w której jest małe dziecko, zachciał, aby tata bawił się z nim tak jak z synem. Czworonóg w uroczy sposób przekazał swoje intencje opiekunowi, prosząc go, aby się nim zajął.

Na przestrzeni ostatnich lat coraz rzadziej zdarza się, aby psy trzymane były na podwórkach w budach albo klatkach. Mieszkają razem z ludźmi w ich domach i są traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny. Czasem może się zdarzyć nawet, że czworonóg będzie odczuwał zazdrość o dziecko, szczególnie jeżeli pojawiło się w rodzinie później niż on. Pudelek, który swoim zachowaniem zachwyca internautów, pozazdrościł dziecku wspólnej zabawy z ojcem.

Pies pozazdrościł dziecku zabawy z ojcem

W Internecie został opublikowany filmik przedstawiający urocze zachowanie zazdrosnego małego pieska, który lubi podrzucanie w powietrzu. Na nagraniu widać mężczyznę, który w ten sposób zabawia małe dziecko.

Chociaż podrzucanie w powietrze nie jest zalecaną formą zabawy, ze względu na ryzyko upadku bądź wystąpienia zespołu dziecka potrząsanego, to wciąż wielu rodziców małych dzieci sprawia im tym frajdę. Jednak okazuje się, że nie tylko ludzkim dzieciom podoba się podrzucanie w powietrzu, ale pieskom także.

Pies, który lubi podrzucanie w powietrzu

Po tym jak tata podrzucił dwa razy swojego synka, podbiegł do niego mały, biały pudelek, który zaczął upominać się o swoją kolej. Piesek stanął na dwóch łapach, a pozostałe dwie uniósł wysoko w górę i zaczął podskakiwać zupełnie tak, jakby chciał pokazać, żeby opiekun wziął go na ręce.

Mężczyzna podniósł pupila i zaczął go podrzucać, co najwyraźniej mu się podobało. Zwierzak wesoło machał ogonem, a jego uszy zabawnie unosiły się do góry. Zabawa podobała się także chłopcu, który reagował śmiechem na każde podrzucenie pieska.

fot. facebook.com/LADbible

Nagranie spodobało się internautom

Filmik, który zdobył ponad 2 miliony odtworzeń na Twitterze, zachwycił także internautów. Obserwatorzy docenili zaangażowanie mężczyzny w wychowywanie dziecka i niezaniedbywanie przy tym psa. W końcu nie ma nic cenniejszego od poświęconego czasu i miłości.

To takie słodkie i dające tyle szczęścia, że kochasz swoje dziecko, a także kochasz swojego psa

Kochałam to, dzieciak to uwielbiał i piesek to pokochał. Można było zobaczyć, jacy byli szczęśliwi – pisali internauci.

Zobacz nagranie:

Dołącz do nas

Jeśli chcesz przedstawić nam swojego pupila lub masz ciekawą historię związaną ze zwierzęciem do opowiedzenia, napisz do nas na [email protected]. Pamiętaj też o dołączeniu do naszej grupy na Facebooku, gdzie możesz spotkać innych miłośników zwierząt - Kochamy Zwierzęta. Bądź z nami!

Źródło: facebook.com