Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Policja

Policja

policjant i pies
23.08.2020 02:00 Dramat w USA. Policjant zabił psa na oczach właścicielki. Do sieci wyciekło straszne nagranie

Pies nie zasłużył na to, co go spotkało. Zachowanie policjantów wywołało słuszne oburzenie w sieci. Całe zdarzenie obserwowała rodzina czworonoga. Policjant, nie mogąc zapanować nad psem, którego prowadził na smyczy stracił panowanie nad sobą. Wyjął służbowy pistolet i oddał strzał w kierunku zwierzaka znajdującego się na własnym terenie za ogrodzeniem. Trafienie okazało się być śmiertelne. Do zdarzenia doszło w Detroit. Policjantka, która oddała strzał prawdopodobnie nie poniesie żadnych konsekwencji

pies i policja
09.08.2020 02:00 Pies był zamknięty w nagrzanym samochodzie. Zaskakująca reakcja policjantów

Psu zamkniętemu w nagrzanym samochodzie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Zwierzak nie ma jak się ochłodzić, ani gdzie schronić przed temperaturą. Czasem właściciele, wychodząc szybko do sklepu, zostawiają pupila w zaparkowanym aucie z włączoną klimatyzacją i wodą do picia. Jednak w tym wypadku pan psa nie wykazał się choćby odrobiną troski o zwierzę. Na ponad dwie godziny zostawił je w samochodzie, w którym z każdą mijającą chwilą robiło się coraz goręcej. Pokryte grubą sierścią zwierzę nie miało jak uciec przed skwarem.

Honey był w makabrycznym stanie, kiedy go odnaleziono
21.07.2020 02:00 Pies przeżywał cierpienia, jego właścicielki nie chciały zabrać go do weterynarza przez 10 lat. Porażająca historia

Pies o imieniu Honey od wielu lat znosił domowy terror. Zmagał się z nieleczonymi problemami zdrowotnymi, które doprowadziły go do agonalnego stanu. Oprawcami, którzy pozostali obojętni na jego cierpienie były jego własne właścicielki - 27-letnia Clare Hawkins oraz jej 62-letnia matka Christine. Kobiety dopuściły się niewyrażalnego słowami zaniedbania i bezpośrednio przyczyniły się do tragicznego zakończenia historii starszego psa.

policjanci
03.01.2020 01:00 Zajrzeli pod maskę samochodu. Zwierzak nie chciał wyjść

Do zdarzenia doszło w sobotę, 2 stycznia. Policjanci z Krakowa podjęli nietypową interwencję w rejonie pl. Sikorskiego. Kobieta poprosiła mundurowych o pomoc, ponieważ jej kot zerwał się ze smyczy i uciekł pod zaparkowane auta. Na nic zdawały się wielokrotne nawoływania właścicielki pupila. Zwierzak nie chciał wyjść z "bezpiecznego miejsca".