Swiatzwierzat.pl
Morderstwo

swiatzwierzat

Łódź: Policja wydała pilny komunikat. Znaleziono zwłoki zamordowanej kobiety w parku, pies był jedynym świadkiem

5 Grudnia 2020

Autor tekstu:

Ewa Matysiak

Udostępnij:

Kobieta wyszła na spacer z psem i już nigdy nie wróciła do domu. Po niecałej dobie odnaleziono jej zwłoki w Parku na Zdrowiu. Policja bada okoliczności brutalnego morderstwa 57-letniej mieszkanki Łodzi.

Kobieta zamieszkująca osiedla Teofilów w Łodzi w piątek 4 grudnia około g**odziny 18 wyszła na spacer z psem rasy beagle.** Po niecałych dwóch godzinach przypadkowi spacerowicze natknęli się na wolno biegającego psa. Właścicielki zwierzęcia nigdzie nie było w pobliżu. 

Szokujące morderstwo 57-letniej kobiety

Pies, który został znaleziony w okolicy parku, nie sprawiał wrażenia bezdomnego, dlatego zaniepokojeni przechodnie zabrali go do najbliższej kliniki weterynaryjnej. Od samego początku podejrzewali, że beagle mógł zerwać się podczas spaceru lub uciec z posesji.

Lekarz weterynarii od razu ustalił, że zwierzę ma chipa. Dzięki niemu udało się ustalić tożsamość jego właścicielki. Niezwłocznie skontaktowano się z odpowiednimi służbami, które miały przekazać zagubionego czworonoga prawowitej opiekunce.

W późnych godzinach wieczornych zapukano do drzwi mieszkania 57-latki w celu zwrócenia zwierzęcia. Drzwi otworzył mąż, był bardzo zaskoczony nagłym pojawieniem się mundurowych. Mężczyzna zgłosił zaginięcie żony, a policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania.

Mieszkanki Łodzi szukali także zaniepokojeni członkowie jej rodziny, którzy żywili nadzieję, że jeszcze zobaczą kobietę żyją. Niestety akcja poszukiwawcza została zakończona około godziny 2 w nocy, kiedy to w Parku na Zdrowiu natknięto się na jej ciało.

Okoliczności śmierci opiekunki psa wciąż pozostają tajemnicą

Po wstępnych oględzinach okazało się, że doszło do morderstwa. Ciało 57-latki było przysypane liśćmi, aby zatrzeć ślady popełnionej zbrodni. Kobieta została pozbawiona życia w bliżej nieznanych okolicznościach.

Dzisiejszego dnia łódzka policja wydała pilny komunikat w tej sprawie. Funkcjonariusze pilnie poszukują świadków makabrycznego morderstwa.

- Policjanci i prokuratura wyjaśniają okoliczności zgonu 57-letniej kobiety, której zwłoki ujawniono dzisiaj, 5 grudnia 2020 roku, około godziny 2 w nocy w Parku na Zdrowiu w Łodzi – mówi Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

- Kobieta ta około godziny 18.00, 4 grudnia 2020 roku, wyszła do tego parku na spacer z charakterystycznym psem rasy beagle, który został odnaleziony po zdarzeniu. Wszystkie osoby, które w godzinach wieczornych, w miniony piątek, pomiędzy godziną 18.30 a 19.00 były w tym parku, biegały, spacerowały lub przejeżdżały przez park rowerem, lub w pobliżu samochodem z kamerką i widziały kobietę z takim psem, lub inne osoby podejrzanie zachowujące się proszone są o kontakt z łódzką policją pod całodobowym numerem telefonu 47 841 22 50 - apelowały władze.

źródła: lodz.se.pl

Podobne artykuły

motor

Aktualności

Mężczyzna ciągnął psa za motorem, interweniowali świadkowie. Sprawa przybrała jednak nieoczekiwany obrót

Czytaj więcej >
dinozaur

Aktualności

Internet oszalał na punkcie dziwnego nagrania. Mieszkanka Florydy nie ma wątpliwości: "To był dinozaur"

Czytaj więcej >
motory

Aktualności

Muskuły, brody, grzmiące silniki i wielkie serca. Ruszył coroczny rajd charytatywny dla zwierząt

Czytaj więcej >

Aktualności

Potrącił psa i nawet się nie zatrzymał. Internauci wzięli sprawy z swoje ręce, czy pozostanie bezkarny?

Czytaj więcej >

Aktualności

Tragiczny finał wizyty u psiego fryzjera. Suczka odeszła w męczarniach, zatrważające szczegóły

Czytaj więcej >
smutek

Aktualności

Odszedł wierny przyjaciel prezydenta USA Joe Bidena. Biały Dom wydał wzruszające oświadczenie

Czytaj więcej >