pies z policjantem
Źródło: facebook.com/polizeimittelfranken

Pies uciekł z domu, ale nie nacieszył się wolnością. Został "aresztowany", jego mina mówi wszystko

20 Listopada 2020

Niesforny pies postanowił pozwiedzać miasto na własną rękę, gdy kilka dni temu wymknął się z domu. Został jednak dość szybko zauważony, a następnie przekazany w ręce policji. Nie udało mu się długo nacieszyć wolnością, a jego mina mówi wszystko o tym, co sądzi na ten temat.

Pies podróżnik postanowił wypuścić się samotnie na przygodę, zupełnie nie przejmując się tym, że w domu ktoś będzie się o niego martwił. Był tak żądny rozrywki, że w ogóle nie liczył się z konsekwencjami. A te nadeszły dość szybko! Samotny spacer po niemieckim miasteczku Ziegenbach zakończył się... aresztowaniem czworonoga!

Rudy kotek przeszedł 19 km, żeby spotkać swoją rodzinę. Oni odpłacili mu się w najgorszy sposóbRudy kotek przeszedł 19 km, żeby spotkać swoją rodzinę. Oni odpłacili mu się w najgorszy sposóbCzytaj dalej

Pies został "aresztowany"

Dobra zabawa nie powinna być karalna, jednak w tym wypadku policja musiała zareagować. W sobotę 7 listopada funkcjonariusze policji w Ziegenbach otrzymali telefon od zaniepokojonych rowerzystów, którzy spotkali na przejażdżce po parku bardzo przyjaznego psa.

Zwierzak podszedł do pary w parku i chciał się z nimi bawić. Nie mogąc odmówić takiemu uroczemu czworonogowi, zatrzymali się, by chwilę powygłupiać się z psiakiem, jednak po dłuższej chwili zrozumieli, że coś jest nie tak.

Choć pies nie wyglądał na zmartwionego, rowerzyści szybko zorientowali się, że jest zupełnie sam. W tej sytuacji nie mogli pozostawić towarzyskiego biedaka na wieki w parku, wiedzieli więc, że niezbędny będzie telefon na policję.

Funkcjonariusze szybko zjawili się na miejscu, by zabrać zagubionego psa. Jednak ten wyraźnie poczuł się zdradzony przez swoich nowych przyjaciół.

DZISIAJ GRZEJE: 1. 52-latek chciał skrzywdzić bezbronne dziewczynki. Bohaterski pitbull ukarał go w najboleśniejszy sposób
2. Hollywoodzki aktor w jednej minucie zawarł niemal cały obraz Polski. Wyjątkowym nagraniem podzielił się w sieci
3. Rudy kotek przeszedł 19 km, żeby spotkać swoją rodzinę. Oni odpłacili mu się w najgorszy sposób

Psu nie spodobał się finał wycieczki

Kiedy policjanci próbowali zrobić sobie selfie z udziałem psiaka w radiowozie, ten pokazał dokładnie co myśli o swoim "aresztowaniu". Zdjęcie uśmiechniętych funkcjonariuszy w zestawieniu z bardzo niezadowoloną miną psa rozbraja!

Pies na fotce wygląda dosłownie, jakby docierały do niego konsekwencje samotnej wycieczki. Wypuszczając się na przygodę, nie przewidział, że do domu zostanie odstawiony w policyjnym radiowozie.

Policjanci na szczęście zadbali o to, by "aresztowany" zwierzak bezpiecznie dotarł nie do więzienia, ale do własnego domu - wbrew jego planom. Jeżdżąc po mieście, przepytywali przechodniów, czy ktoś nie zna tego psa, co szybko przyniosło efekty.

- Właściciel psa został odnaleziony, a czworonożny uciekinier odstawiony na miejsce - poinformowała niemiecka policja na Facebooku.

Patrząc na minę zwierzaka na zdjęciu, można łatwo się domyślić, że nie tak zaplanował sobie dzień na wolności.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Dlaczego pies kręci się w kółko? Niewiele osób zna prawdziwy powód dziwacznego zachowania pupilaDlaczego pies kręci się w kółko? Niewiele osób zna prawdziwy powód dziwacznego zachowania pupilaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  2. Gigantyczna blizna przez czoło potrafiła przestraszyć. Cejrowski zdradził kiedyś tajemnicę o swoim ojcu, trudno uwierzyć
  3. Spaniel ma już 2 lata, ale wygląda jak malutki szczeniaczek. Jest naprawdę wyjątkowy, więcej nie urośnie
  4. Kot miał zostać uśpiony, bo był tak brzydki, że nikt go nie chciał. 24 godziny przed planowanym zabiegiem wydarzył się cud
  5. Nagrano pierwszą wizytę husky'ego u fryzjera. Właściciel wytrzeszczył oczy, gdy obejrzał nagranie, nie znał go od tej strony
  6. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  7. Niespodziewana oferta w Biedronce. Do sprzedaży trafi nowoczesny sprzęt do sprzątania

źródło: thedodo.com

Następny artykuł