Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Owczarek Niemiecki

Owczarek Niemiecki

pies
18.05.2024 09:26 Opiekunka chciała oswoić kota z psem. Reakcja owczarka zbija wszystkich z tropu

Potocznie utarło się sądzić, że pies z kotem pod jednym dachem to nie najlepszy pomysł. Wiele przykładów z życia codziennego pokazuje, że zwierzęta odmiennych gatunków potrafią żyć w zgodzie i wzajemnej sympatii, choć w niektórych wypadkach jest to ryzykowne połączenie. Wydawałoby się, że kot domowy podporządkuje się dwukrotnie większemu owczarkowi niemieckiemu. Nic bardziej mylnego. Nagranie ukazujące zachowanie psa w towarzystwie mruczka rozbawiło już tysiące internautów.

szczeniak owczarka niemieckiego
14.05.2024 14:24 Była pewna, że kupuje owczarka. Z oddaniem go do schroniska nie czekała nawet do rana

Kobieta kupiła szczeniaka owczarka niemieckiego z pseudohodowli. Zwierzę miało być spełnieniem marzeń wszystkich członków rodziny. Niestety opiekunowie wytrzymali z maluchem niecałe 24 godziny. Właścicielka nie czekała z pozbyciem się pupila ani minuty dłużej. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniła do schroniska z płaczem. Szczenię przeżyło jeden z najgorszych dni w swoim życiu. Teraz ponownie szuka domu.

pies
11.05.2024 12:24 Przybiegł do Polski ze smyczą na szyi. W Białorusi "nie odnotowali zaginięcia"

Funkcjonariusze Straży Granicznej tuż przy polsko-białoruskiej granicy dostrzegli psa. Owczarek niemiecki przybiegł do Polski ze smyczą oraz wygrawerowaną obrożą na szyi. Według informacji uzyskanej od wschodnich sąsiadów w Białorusi „nie odnotowali zaginięcia". Wiadomo już jaki los czeka czworonoga.

Rasy psów
01.04.2024 11:51 Weterynarze zdradzają, jakiej rasy psów boją się najbardziej. To nie pitbull

Choć pitbulle przez swoją przeszłość niestety wciąż uchodzą za agresywnego i wysoce niebezpiecznego przedstawiciela swojego gatunku, to nie tej rasy obawiają się w swoich gabinetach niektórzy lekarze weterynarii. Asystentka weterynarza udostępniła nagranie, w którym ujawniła wyniki ankiety przeprowadzonej wśród współpracowników. Jakiej rasy psów najbardziej się obawiali i dlaczego? Na prowadzenie wyszła powszechnie lubiana rasa czworonogów.

Owczarek niemiecki
18.11.2023 13:33 Pokazała "prawdziwy dramat owczarka". Nigdy nie zgadniecie, co doprowadziło go do takiego skowytu

Wszyscy czasem dramatyzujemy, ale mało kto podejrzewałby, że zwierzęta są w stanie wykazywać teatralne zachowania. Właścicielka owczarka niemieckiego nagrała filmik, na którym pokazała, co doprowadza jej pupila do ogromnej rozpaczy. Kiedy internauci przekonali się, co spowodowało załamanie czworonoga, mieli na ten temat wiele do powiedzenia. Wielu opiekunów doskonale zna ten schemat z własnego doświadczenia.

owczarek niemiecki
23.11.2021 12:53 Owczarek niemiecki zobaczył swojego pana po wielu miesiącach rozłąki. Reakcja porusza do łez

Zoolodzy od lat wysuwają najróżniejsze teorie dotyczące najróżniejszych emocji zwierząt, w tym także psów. Wspólny dla większości z nich jest fakt, że mogą one odczuwać między innymi tęsknotę – udowadniają to między innymi dziesiątki opublikowanych w sieci reakcji czworonogów. Jednym z nich jest owczarek niemiecki o imieniu Freya – suczka, która nie widziała swojego właściciela przez długi czas.

owczarek niemiecki
06.12.2020 10:45 5-letnia dziewczynka spotkała 14 owczarków niemieckich. Ojciec nagrał całe zdarzenie

Owczarek niemiecki to pies, który groźnym wyglądem i pokaźnym rozmiarem może przestraszyć niejednego przechodnia. Źle socjalizowany może zaatakować ofiarę. Psy tej rasy mogą żyć samotnie, jak jednak odnajduje się w stadzie? O tym przekonała się 5-letnia dziewczynka, która na swojej drodze spotkała… 14 psów tej rasy. Jednak dobrze je znała, bowiem codziennie się nimi zajmowała. Z tego artykułu dowiesz się: Co 5-latka robiła z 14 owczarkami niemieckimi Czy owczarki niemieckie to bezpieczne psy Czym charakteryzuje się wspomniana rasa 5-letnia mieszkanka Norwegii bawiła się na polanie. Pernille nie była jednak sama, a towarzyszył jej ojciec. Dziecko podrzucało źdźbła trawy do góry i biegało w kółko. Obok Pernille krążyło 14 owczarków niemieckich. Ojciec nagrywał wszystko. Zobacz także: Rywalka Ewy Brodnickiej oskarżona o śmiertelne pobicie męża

owczarek niemiecki
24.10.2020 00:45 Owczarek niemiecki myślał, że jego przyjaciel nie żyje. Nagrano poruszające chwile

Owczarek niemiecki i nagranie z jego udziałem podbijają Internet. Okazuje się, że psy mają ogromne serca i czującą duszę. Niby każdy o tym wie, szczególnie jeśli jest posiadaczem czworonogów, jednak rzadko kiedy pamiętamy o tym, jak głęboko czują zwierzęta. A jeszcze częściej zapominamy, jak intensywnie potrafią te uczucia wyrażać. Owczarek niemiecki to bardzo inteligentna rasa. To, co cechuje te psy to duża wierność wobec swojej rodziny. Owczarki bywają nieufne wobec obcych, podczas gdy dla najbliższych mają całe swoje serce. Dlatego właśnie to wideo jest aż tak wzruszające.

Rasy psów
12.10.2020 00:00 Owczarek niemiecki, który oszukał przeznaczenie. Ma dwa lata, a wciąż wygląda jak szczeniak

Wiadomo, że każdy dobry właściciel kocha swojego zwierzaka najbardziej na świecie. Jednak każdy musi przyznać, że marzył czasami, żeby jego zwierzę pozostało małym, uroczym, szczeniaczkiem. Nikt z nas jednak nie życzyłby psu żadnej choroby, a tak niestety jest w przypadku tego zwierzęcia. Owczarek niemiecki cierpi na rzadkie zaburzenie.Owczarek niemiecki jest dorosły czy malutki? Pomimo tego, że pies już dorosłym zwierzęciem, wciąż wygląda jak mały, uroczy szczeniaczek. Chociaż wydaje się to spełnieniem marzeń każdego właściciela, niestety pani pieska wcale nie ucieszyła się, kiedy zauważyła, że jej zwierzę rośnie dużo wolniej, niż powinno. Od początku obawiała się choroby.

Owczarek niemiecki
12.10.2020 00:00 Owczarek niemiecki wart 375 milionów dolarów. Poznajcie historię najdroższego psa świata

Owczarek niemiecki wart 375 milionów dolarów. Jak to możliwe, i w czym pies jest tak wyjątkowy, że wart zawrotnej sumy pieniędzy? Poznajcie historię najdroższego psa w historii świata. Przed wami Gunter IV, pies wart setki milionów. Wszystko zaczęło się w 1992 roku, kiedy to niemiecka hrabina Carlotta Leibenstein, zmarła i przekazała swój spadem psu. Niestety zwierzak dość szybko zmarł, a jego dziedzictwo automatycznie przeszło na syna, Gunthera IV. Od tego momentu o zwierzaku zrobiło się głośno na całym świecie. O tak dostatnim życiu, jakie wiedzie ten owczarek, skrycie marzy prawdopodobnie każdy z nas.

owczarek niemiecki
30.09.2020 00:20 Owczarek niemiecki spał w samochodzie. Nagle usłyszał popularną piosenkę, nikt nie spodziewał się jego reakcji

Owczarek niemiecki podczas podróży samochodem, beztrosko drzemał sobie na tylnym siedzeniu. Gdy nagle usłyszał w radio ulubiony hit, poderwał się i zadziwił swoją właścicielkę niebywałym talentem! Teraz ten zdolny pupil poprawia humor milionom użytkowników w sieci.Właścicielka wybrała się pewnego dnia na wycieczkę samochodową ze swoim ukochanym czworonogiem – Lolą. Owczarek niemiecki spał grzecznie na siedzeniu pasażera, a gdy w radio rozbrzmiała popularna piosenka zespołu Queen, kobieta nagrała wideo, na którym wygłupia się i śpiewa samochodowe karaoke. Wszystko zmieniło się, gdy do akcji wkroczył jej własny pies!

owczarek niemiecki
24.09.2020 00:15 Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa

Owczarek niemiecki pierwszy raz zobaczył małego szczeniaka swojej rasy. Psiak kompletnie nie wiedział jak się zachować, ale szybko odnajduje się w nowej sytuacji! Jego reakcja jest niezwykła. Właściciel psa postanowił wszystko nagrać. Młodszy owczarek niemiecki od razu poddaje się urokowi starszego kolegi! Reakcja małej suczki jest zaskakująca. Podszedł w końcu do niej o wiele większy pies, mogłaby więc zareagować zupełnie inaczej!

owczarek niemiecki
19.09.2020 00:20 Bardzo głodny owczarek niemiecki prosi właściciela o jedzenie. Nie można przestać się śmiać

Owczarek niemiecki poprosił swojego pana o dokładkę. Wszystko jednak dokładnie przemyślał, tak żeby zapewnić sobie sukces. Jego prośby są przezabawne, a właściciel nie mógł powstrzymać się od nagrania zwierzaka. Gwarantujemy, że również się uśmiejecie.Owczarek niemiecki postanowił dać swojemu panu do zrozumienia, że jest głodny. Jak wiemy, owczarki to bardzo mądre psy i potrafią wskazać na to, czego chcą. Ten pies podbija wyświetlenia w internecie.

owczarek niemiecki
14.09.2020 00:01 Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem

Jaka rasa kojarzy nam się z bardzo wiernymi psami? Jaką rasę najczęściej wybierają ludzie, którzy nie chcą tylko psa rodzinnego, ale także psa stróża? Odpowiedź jest jedna – owczarek niemiecki. Tak było też w tym przypadku. Pies wzbudzał strach wśród sąsiadów. Pewnego dnia właściciel zauważył, że zbliża się listonosz. Owczarek niemiecki zareagował natychmiast.Owczarek niemiecki budził postrach wśród wszystkich sąsiadów. W całej okolicy był uznawany za agresywnego. Pewnego dnia jego właściciel przyłapał go z listonoszem i był tak zaskoczony, że szybko złapał za kamerę i wszystko nagrał.

pies
16.08.2020 11:55 Owczarek niemiecki i dziecko. Pies zareagował błyskawicznie, gdy ojciec podniósł rękę na chłopca

Owczarek niemiecki zareagował bardzo szybko na zachowanie ojca. Mężczyzna podniósł rękę na swoje dziecko, a psu zdecydowanie się to nie podobało, czemu szybko dał wyraz!Owczarek niemiecki to bardzo ekspresywny pies. Na jego reakcje nie trzeba długo czekać! Gdy ojciec podniósł rękę na dziecko, zwierzak zareagował bardzo szybko. Te psy nie są zbytnio wyrozumiałe, gdy coś im się nie spodoba.

owczarek niemiecki
11.08.2020 11:53 Owczarek niemiecki i dziecko. Właściciele tej rasy nagrali, jak ich psy opiekują się dziećmi. Przepiękne

Owczarek niemiecki to wbrew pozorom niezwykle rodzinna rasa psów. Dobrze wiedzą o tym ci właściciele, którzy nagrali, jak psiaki opiekują się małymi dziećmi. To niesamowite, że tak ogromne psy potrafią być tak delikatne! Owczarek niemiecki to jedna z najpopularniejszych ras psów. Te czworonogi są nie tylko niezwykle piękne, ale i bardzo inteligentne. Masz wątpliwości, czy taki pies nadaje się dla rodziny z dziećmi? Wystarczy obejrzeć niesamowity filmik, na którym uwieczniono ich zabawy z bobasami. Okazuje się, że te zwierzęta to idealne opiekunki. Pies idealny dla dzieci Owczarek niemiecki to idealny pies dla dzieci. Przedstawicie tej rasy, to oddane właścicielowi i lojalne wobec wszystkich członków rodziny zwierzęta, prawdziwi obrońcy, a także niezastąpieni towarzysze zabawy. Dowód? Nagranie, na którym widać, jak owczarki niemieckie opiekują się najmłodszymi członkami rodziny, mówi samo za siebie. Owczarek niemiecki, który pcha dziecko w zabawkowym samochodziku, pilnuje kołyski, podaje bobasowi jego ulubioną maskotkę, chodzi krok w krok za raczkującym niemowlęciem lub czule otula go swoimi łapami to idealny, życiowy towarzysz. Zachowania psów tej rasy wobec najmniejszych członków rodziny, uwiecznione na filmiku są przepiękne. Okazuje się jednak, że te zwierzęta to również idealni stróże, którzy zawsze są w gotowości, by uchronić dzieci przed czyhającym niebezpieczeństwem. Owczarek niemiecki to wbrew pozorom niezwykle rodzinna rasa psów. Dobrze wiedzą o tym ci właściciele, którzy nagrali, jak psiaki opiekują się małymi dziećmi. To niesamowite, że tak ogromne psy potrafią być tak delikatne! Owczarek niemiecki to jedna z najpopularniejszych ras psów. Te czworonogi są nie tylko niezwykle piękne, ale i bardzo inteligentne. Masz wątpliwości, czy taki pies nadaje się dla rodziny z dziećmi? Wystarczy obejrzeć niesamowity filmik, na którym uwieczniono ich zabawy z bobasami. Okazuje się, że te zwierzęta to idealne opiekunki. Pies idealny dla dzieci Owczarek niemiecki to idealny pies dla dzieci. Przedstawicie tej rasy, to oddane właścicielowi i lojalne wobec wszystkich członków rodziny zwierzęta, prawdziwi obrońcy, a także niezastąpieni towarzysze zabawy. Dowód? Nagranie, na którym widać, jak owczarki niemieckie opiekują się najmłodszymi członkami rodziny, mówi samo za siebie. Owczarek niemiecki, który pcha dziecko w zabawkowym samochodziku, pilnuje kołyski, podaje bobasowi jego ulubioną maskotkę, chodzi krok w krok za raczkującym niemowlęciem lub czule otula go swoimi łapami to idealny, życiowy towarzysz. Zachowania psów tej rasy wobec najmniejszych członków rodziny, uwiecznione na filmiku są przepiękne. Okazuje się jednak, że te zwierzęta to również idealni stróże, którzy zawsze są w gotowości, by uchronić dzieci przed czyhającym niebezpieczeństwem.

Owczarek niemiecki
31.07.2020 20:45 Owczarek niemiecki ma wyjątkowego przyjaciela. Na widok uroczej dwójki ludziom odbiera mowę

Cheryl Stephen to właścicielka małej farmy w Ohio, na której dużą uwagę poświęca swoim zwierzakom. Kobieta przygarnia do siebie także te, którą są chore bądź ranne. Często trafiają do niej m.in. jelonki.Owczarek niemiecki to niekiedy groźnie wyglądający pies, ale zazwyczaj ma wielkie serce. 9-letni Sarge na farmie w Ohio pełni nie tylko rolę stróża, lecz także opiekuna. Pies do tego stopnia zaangażował się w swoje zadania, że nawet zaprzyjaźnił się z uratowanym jelonkiem. Razem wyglądają niezwykle uroczo.

Pies
19.07.2020 16:10 Owczarek niemiecki chciał złapać kota i wszedł za nim na drzewo. Nie mógł zejść bez pomocy straży

Psy wprost uwielbiają gonić za szybko przemieszczającymi się obiektami. To dlatego kochają adoptować i dlatego niemal zawsze pobiegną za uciekającym kotem — nie dlatego, że chcą mu zrobić krzywdę. Tak właśnie zareagował ten owczarek niemiecki. Zadziałał u niego czysty instynkt. To, co się działo później — było prześmieszne. Owczarek niemiecki w szalonym pędzie gonił uciekającego kota. Tak bardzo chciał dorwać sprytnego futrzaka, że nie wiedząc kiedy, wszedł prawie na sam czubek drzewa. Czworonóg nie mógł zejść bez pomocy służb.

Owczarek niemiecki
18.07.2020 20:05 Owczarek niemiecki zawołał właściciela i domagał się jedzenia. Komiczne wideo podbija sieć

Owczarek niemiecki był głodny. Postanowił więc poprosić swojego właściciela o jedzenie. Zrobił to w tak zabawny sposób, że jego pan postanowił to nagrać.Owczarek niemiecki znowu był bardzo głodny, dlatego postanowił powiadomić o tym swojego właściciela. Pies w przezabawny sposób wskazuje na pustą miskę i domaga się jej wypełnienia. Wideo podbija internet.

suczka
11.07.2020 11:35 Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci

Owczarek niemiecki, który zobaczył małego rudego kotka, nie krył zdziwienia. Filmik z pierwszego spotkania tej dwójki trafił do sieci, gdzie robi prawdziwą furorę. Zwierzęta podbiły serca internautów, a od tamtego dnia rozpoczęła się ich niesamowita przygoda. Jak w rzeczywistości żyje pies z kotem? Kiedy owczarek niemiecki po raz pierwszy zobaczył małego kociaka, nie był do niego przekonany. Jednak jak widać, zdanie psa szybko uległo zmianie, a właściciele tej dwójki wszystko uwiecznili na nagraniu. Puszysty rudzielec i wilczur stali się prawdziwymi przyjaciółmi. Ich zabawy są niesamowite. Owczarek niemiecki i kot Roczny owczarek niemiecki o imieniu Beck został postawiony przez swoich właścicieli w nietypowej sytuacji. Od kiedy postanowili oni przyprowadzić do ich domu kota, życie psa stanęło do góry nogami. Jak wyglądały początki znajomości tej dwójki? Kiedy pies sobaczył w domu małego, rudego kotka, był bardzo zdenerwowany. Zachowywał odległość i nie ufał przedstawicielowi rasy swoich odwiecznych wrogów. Jak przyznali sami właściciele, dopiero po tygodniu owczarek niemiecki zorientował się, że kociak chce się tylko bawić. Od tego czasu zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi, a to, co razem wyprawiają, jest wręcz niewiarygodne. Dlaczego kot zrzuca rzeczy ze stołu? Powód może cię zaskoczyć Pokazali w jakim stanie są suczki z Radys. Ciężko nie płakać, biedactwa Byli przekonani, że uratowali szczeniaki labradora. Gdy weterynarz zdradził im prawdę, odebrało im mowę Pies i kot Owczarek niemiecki i rudy kot o imieniu Bleu znają się już kilka lat. Zwierzęta stały się prawdziwymi, życiowymi kompanami i tworzą zgrany duet. Ciągle razem się bawią, nie raz udając, że toczą walki na śmierć i życie, po których kładą się i nawzajem w siebie wtulają. Nic dziwnego, że filmik, który trafił do sieci, stał się tak popularny. Dlaczego? Przekonajcie się sami. źródło: YouTube.comZOBACZ TEŻ: Kociak wygląda, jakby go namalował Picasso. Internauci oszaleli na jego punkcie Kot nigdy nie miauczał. Kiedy zaczął, właściciele wiedzieli, że chce im przekazać ważną wiadomość Pies panikował, gdy jego pani wyszła z domu. Z pomocą przyszedł mu jego koci brat Miała wziąć z nim ślub. Gdy zobaczyła na nagraniu, co robi z jej psami, odwołała wszystko Dziecko wzięło na ręce nowo narodzonego kotka. Reakcja jego mamy była błyskawiczna Z ostatniej chwili: Jest porozumienie w sprawie pumy. Właściciel zwierzęcia wydał oświadczenie ZOBACZ FILM:Owczarek niemiecki i kot tworzą zgrany duet.

Owczarek niemiecki
07.07.2020 13:02 Owczarek niemiecki cały czas wygląda jak słodki szczeniaczek. Jego zdjęcia sprawiają, że można się rozpłynąć

Owczarek niemiecki to duży pies z sekcji pasterskich. Świetnie się sprawdza jako pies obronny, policyjny lub tropiący, jest bowiem bardzo posłuszny i wszechstronny. Dużo ludzi uwielbia te psy także za ich lojalność i żywiołowość. Za malucha, jak każdy psiak, są wyjątkowo słodkie. Niejeden chciałby, aby już takie zostały.Owczarek niemiecki to rasa dużego psa, jednak ten jest naprawdę wyjątkowy – wciąż wygląda jak szczeniak. Czy nie wszyscy z nas marzą o tym, aby jego pupil zawsze był taki słodki jak jako szczeniaczek? Zdjęcia tego psiaka chwytają za serce.

owczarek niemiecki corgi
29.06.2020 16:00 Owczarek niemiecki i corgi właśnie zostali rodzicami. Ich szczeniaki są niezwykłe

Owczarek niemiecki i corgi to niesamowite połączenie. Szczeniaki przedstawicieli tych dwóch ras, po prostu zapierają dech w piersiach. Jeżeli nie widzieliście ich jeszcze do tej pory, macie sporo do nadrobienia. Z pewnością zyskają waszą aprobatę. Wszyscy miłośnicy czworonogów nie mogą oderwać od nich wzroku, sami zobaczcie. Krzyżówki ras psów robią się coraz bardziej popularne. Jest wiele opinii na ten temat, ciężko jednak zaprzeczyć, że wygląd zwierzaków przyciąga wiele osób pragnących wejść w posiadanie wyjątkowego psiaka. Jak wygląda owczarek niemiecki skrzyżowany z corgi? Ich szczeniaki są naprawdę piękne.

Owczarek niemiecki
04.06.2020 21:15 Owczarek niemiecki zaopiekował się małym jelonkiem. Niezwykła czułość groźnego psa

ZOBACZ ZDJĘCIA: Foto. screen instagram.com@buckys_porch Są niezwykle inteligentne. Foto. screen instagram.com@buckys_porch A do tego kochane. ZOBACZ TEŻ: Mężczyzna chorował na raka, cały czas towarzyszył mu pies. Gdy umarł, stała się niebywała rzecz Swoim zachowaniem wzruszyła miliony osób na świecie. Kobieta pomogła bezdomnemu psu na ulicy, wszystko nagrano 2-letni chłopiec został pogryziony przez psa. Matka pokazała zdjęcie twarzy dziecka Czy jest coś lepszego niż słodkie kotki? Aż chce się je wyściskać Szczeniak nie ma jeszcze imienia. Jakie do niego pasuje? Kupili szczeniaka w sieci za tysiąc złotych. Kilka godzin później podjęli okropną decyzję Źródło: wprost.pl Owczarek niemiecki to cudowny pies. Przekonała się o tym właścicielka, prowadząca gospodarstwo domowe, która może liczyć na pomoc swojego psa. Opiekuje się on zwierzętami, które ta do siebie przygarnia. Pupil bardzo odpowiedzialnie podchodzi do swojej roli, troszcząc się o jelonki. Pewna kobieta ma swoją farmę, znajdującą się w stanie Ohio w USA. Jak stwierdziła w rozmowie z Bored Panda – hoduje zwierzęta, jednak nie w celu ich spożycia. Amerykanka opiekuje się nimi, a w obowiązkach pomaga jej pies, owczarek niemiecki, którego zdjęcia trafiły do sieci i rozczuliły tysiące. Owczarek niemiecki na farmie Na farmie znajduje się Sarge – dziewięcioletni owczarek niemiecki. Właścicielka zapewnia, że to bardzo czuły i kochany towarzysz jej jelonków. Zwierzęta te często są schorowane lub ranne – wymagają one stałej opieki. Tę opiekę jest im w stanie zapewnić Sarge, świetnie odnajdujący się jako towarzysz i niańka jelonków. Właścicielka gospodarstwa może pochwalić się także hodowlą innych zwierząt. Na swoim Instagramie z dużą częstotliwością publikuje ona zdjęcia zwierząt. Jej wpisy to idealny dowód na to, różne gatunki zwierząt są w stanie świetnie ze sobą współgrać i koegzystować. Słodki piesek ma dla was prezent. Zostawcie dla niego serduszko Babcia Wolańska codziennie karmiła pudla cielęciną. Jakie mięso powinien jeść pies? Co wasze psy lubią jeść? Każdy właściciel wie, że piesek to mały głodomorek Owczarki niemieckie są świetnymi kompanami do życia Owczarki niemieckie sklasyfikowane są do psów pasterskich. Świetnie odnajdują się na farmie, w polu, i opiekując się innymi zwierzętami. To rasowe psy o pięknym wyglądzie. Sarge jest też dowodem na to, że zwierzaki mają ogromne serca i mnóstwo cierpliwości. Może pora zastanowić się nad takim czworonożnym przyjacielem?

owczarek niemiecki
25.05.2020 22:04 Dorosły owczarek wygląda jak przesłodki szczeniak. Powód wywołuje ogromne emocje

Owczarek niemiecki i karłowatość przysadki Pies z ludzką twarzą. Ludzie są porażeni, gdy widzą jego zdjęcia Przeszedł 60 kilometrów w poszukiwaniu właścicielki. Pies chciał wrócić do domu Pies czy kot? Kto jest najlepszym przyjacielem człowieka? – Ranger pozostawał bardzo mały, weterynarz podejrzewał, że może mieć karłowatość przysadki, mutację genetyczną. Wciąż w to wątpiliśmy, ponieważ choroba ta występuje niezwykle rzadko – powiedziała w rozmowie z brytyjskim dziennikiem Mirror właścicielka owczarka niemieckiego, Shelby. źródło: wprost.plDorosły owczarek niemiecki wygląda jak szczeniak Dorosły owczarek niemiecki, który wygląda jak szczeniak, to 3-letni Ranger, u którego weterynarze stwierdzili niezwykle rzadką przypadłość. Kiedy właściciele psa udali się ze swoim pupilem do lekarza, okazało się, że cierpi on na karłowatość przysadki, przez co nie rośnie.Choć Ranger cieszy się ogromną popularnością na Instagramie i wygląda niezwykle uroczo, choroba sprawiła, że jego życie nie zawsze było kolorowe. Pies musiał wiele wycierpieć. Owczarek niemiecki, który mimo swojego wieku wygląda jak przesłodki szczeniak, cierpi na rzadką przypadłość, w związku z którą nie starzeje się tak, jak pozostali przedstawiciele jego rasy. Po zarażeniu pasożytem u psa o imieniu Ranger, weterynarze zdiagnozowali karłowatość przysadki. Mimo ciężkiej przeszłości zwierzak wciąż nie traci pogody ducha. Dorosły owczarek niemiecki, który ma już trzy lata, wciąż wygląda, jakby był szczeniakiem. Niestety okazało się, że przesłodki, kochany piesek nie rośnie na skutek rzadkiej choroby, jaką jest karłowatość przysadki. Karłowatość przesadki sprawiła, że owczarek niemiecki w swoim życiu musiał przejść przez wiele ciężkich chwil. Ranger zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi, w tym także z łuszczącą się skórą. Na szczęście, mimo wielu cierpień, pies ma kochający dom i wciąż nie traci pogody ducha. – Jak na razie nic mu nie dolega i jest szczęśliwy. Uwielbia skakać i bawić się piłką oraz piszczącymi zabawkami z dwiema siostrami Hazel i Jessie – wyznała jego właścicielka. Dzielnego psa w mediach społecznościowych obserwuje aż 134 tysiące osób. Ranger jest niezwykły. ZOBACZ ZDJĘCIE: @ranger_thegshepherd, Instagram Owczarek niemiecki o imieniu Ranger ma trzy lata, a wygląda jak szczeniak. U psa zdiagnozowano karłowatość przysadki. ZOBACZ TEŻ: Nagle zauważyła pod nogami dziwną dziurę. Zajrzała do środka i zaniemówiła, znalazła się w dużym niebezpieczeństwie Właścicielka odkryła zatrważającą prawdę o kocie. Kiedy dowiedziała się, co robi u sąsiadów, musiała zareagować Kot każdego dnia żebrał w sklepie o mięso, którego nie zjadał. Sprzedawca odkrył jego tajemnicę, trudno powstrzymać łzy Kotek właśnie się obudził i życzy wszystkim miłego dnia Kotek urodził się z rzadką chorobą. Zdjęcia odbierają mowę, ludzie prześcigają się by go adoptować Bokser znalazł sposób na niemowlaka. Pies robi jedną rzecz koło dziecka, wszystko nagrano

Owczarek niemiecki
11.05.2020 12:32 Owczarek niemiecki ugryzł 17-latkę w twarz podczas zdjęć. Mamy zdjęcie po ataku

Owczarek niemiecki ugryzł 17-latkę w twarz, podczas gdy dziewczyna pozowała z nim do zdjęć. Z początku pies był łagodny i grzecznie pozował do zdjęć. Jednak po chwili w reakcji na zachowanie nastolatki ugryzł ją w twarz. Mógł być to wynik obrony na jakiś niejasny dla niego gest dziewczyny. Mamy zdjęcia, które zrobiono tuż po ataku. Dziewczyna ma na twarzy 40 szwów!Owczarek niemiecki miał być jedynie modelem. Nie należał do 17-latki, tylko do jej przyjaciółki. Być może ten fakt także zaważył na zachowaniu psa. Jego agresywna reakcja musiała być bowiem odruchem obronnym. Pies źle odczytał intencje przytulającej go do zdjęcia dziewczyny.

owczarek niemiecki
05.05.2020 15:52 Owczarek niemiecki zaatakowany przez właścicieli. Nie spodziewali się, że zapukają do ich drzwi

Owczarek niemiecki został brutalnie skatowany przez swoich właścicieli, którzy porzucili jego zwłoki na pobliskich ogródkach działkowych. Nie sądzili jednak, że pies przeżyje i zacznie szukać pomocy. Policja szybko zajęła się sprawą, a bestialskie zachowanie tych mężczyzn nie pójdzie płazem. Mamy informacje w tej sprawie.Owczarek niemiecki trafił szybko do weterynarza, po tym jak został znaleziony przez przypadkowego mieszkańca miasta Boguszów-Gorce. W sprawie wszczęto postępowanie, a właściciele zwierzaka będą musieli policzyć się z konsekwencjami.

owczarek niemiecki
25.04.2020 22:33 Owczarek niemiecki wymknął się z domu i pobiegł w pewne miejsce. Powód porusza do głębi i wywołuje łzy

Fot. Sportello Tutela Animali, Facebook 7-letnia suczka Stella uciekła z domu, by znaleźć swojego właściciela. Niestety, okazało się, że kiedy owczarek niemiecki dotarł pod drzwi włoskiego szpitala, w którym przebywał mężczyzna, było już za późno. Artykuły polecane przez Redakcję Lelum: Gigantyczne zmiany w obostrzeniach już od poniedziałku W sieci pojawił się film z Morawieckim w roli głównej. Wielu Polaków może zazdrościć premierowi Wśród krów ukrył się pies. Zagadka jest arcytrudna, większość poddaje się po 5 minutach Zobacz zdjęcie: Owczarek niemiecki, który wymknął się z domu, by udać się w pewne miejsce, miał bardzo ważny powód swojej wycieczki. Nieprawdopodobne poświęcenie tego wspaniałego czworonoga to doskonałe potwierdzenie tezy, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Trudno uwierzyć, że ta wzruszająca historia wydarzyła się naprawdę. Kiedy owczarek niemiecki został znaleziony w dość nietypowym miejscu, rodzina nie mogła wyjść ze zdziwienia. Niesamowita historia tego psa, to najlepszy dowód na to, jak silna więź nawiązuje się pomiędzy człowiekiem a jego wiernym czworonogiem. Owczarek niemiecki uciekł z domu Owczarek niemiecki uciekł z domu, wywarzając drzwi posesji i szybko udał się w jedno konkretne miejsce. Jak się okazało, pies udał się na poszukiwania swojego właściciela, którego od pewnego czasu nie było w domu. Niestety, kiedy go odnalazł, było już za późno. Pozostała część artykułu pod materiałem wideo: Mieszkańcy włoskiej Pizy, którzy widzieli, jak 7-letni owczarek niemiecki idzie ulicą, nie mieli wątpliwości – pies dobrze wiedział, dokąd zmierza. Niestety okazało się, że celem podróży suczki o imieniu Stella był szpital, pod którego drzwiami odlazła ją rodzina jej właściciela. Pies szukał właściciela Pies, który szukał właściciela, nie wiedział, że mężczyzna trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Niestety, kiedy owczarek niemiecki dotarł do szpitala, rodzina jego pana miała dla niego smutne informacje. Okazało się, że mężczyzna, który przebywał na oddziale intensywnej terapii, szpitala Cisanello w Pizie zmarł. Owczarek niemiecki trafił do Biura Ochrony Zwierząt, gdzie szybko znalazł dom. Choć zwierzę doświadczyło ogromnej straty, nowa rodzina z pewnością pomoże mu się z tym uporać. źródło: Polsat News

owczarek niemiecki
23.04.2020 15:38 Owczarek niemiecki całe życie żył na łańcuchu. Pokazano reakcje psa, który pierwszy raz widzi morze

Owczarek niemiecki to pies, który potrzebuje przestrzeni. Rasa ta lubi spędzać czas aktywnie. Ten pies całe życie żył na łańcuchu. Wyobraźcie sobie jego reakcje po tym, jak pierwszy raz zobaczył morze. Pies był oszołomiony, a jego nowi właścicieli nagrali jego poruszającą reakcję. Owczarek niemiecki o imieniu Herschel nie miał łatwego życia. Jego pierwsza rodzina zaniedbywała pupila. Pies całe życie żył na łańcuchu i nie mógł zasmakować prawdziwej wolności. Wszystko się jednak zmieniło. Nagranie psa, który pierwszy raz widzi morze, bije rekordy oglądalności.