Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owczarek niemiecki ma wyjątkowego przyjaciela. Na widok uroczej dwójki ludziom odbiera mowę
Paulina Rakowska
Paulina Rakowska 31.07.2020 20:45

Owczarek niemiecki ma wyjątkowego przyjaciela. Na widok uroczej dwójki ludziom odbiera mowę

Owczarek niemiecki
olx.pl

Cheryl Stephen to właścicielka małej farmy w Ohio, na której dużą uwagę poświęca swoim zwierzakom. Kobieta przygarnia do siebie także te, którą są chore bądź ranne. Często trafiają do niej m.in. jelonki.

Owczarek niemiecki to niekiedy groźnie wyglądający pies, ale zazwyczaj ma wielkie serce. 9-letni Sarge na farmie w Ohio pełni nie tylko rolę stróża, lecz także opiekuna. Pies do tego stopnia zaangażował się w swoje zadania, że nawet zaprzyjaźnił się z uratowanym jelonkiem. Razem wyglądają niezwykle uroczo.

Owczarek niemiecki z nowymi przyjaciółmi

9-letni owczarek niemiecki, Sarge, okazał się dla swojej właścicielki ogromnym wsparciem i świetnym pomocnikiem. Pies poświęca dużo uwagi przygarniętym zwierzakom, szczególną relację nawiązując z jelonkami.

Te płochliwe zwierzęta czują się w jego towarzystwie nadzwyczaj dobrze i bezpiecznie. Stephen niejednokrotnie pochwaliła się na Instagramie uroczym zdjęciem, na którym pies i drobny jelonek wtuleni w siebie smacznie śpią.

Owczarek niemiecki w roli opiekuna

Cheryl Stephen opiekuje się nie tylko jelonkami. Na swojej farmie ma także konie, krowy, owcę czy kozę. Zwierzęta świetnie się rozumieją i aż przyjemnie patrzeć, w jakiej harmonii i spokoju ze sobą koegzystują.

Wbrew przekonaniom wielu ludzi zwierzęta wcale nie muszą być naturalnymi wrogami. Świetnym przykładem mogą być liczne zaprzyjaźnione pary psów i kotów. Historię jednej z nich opowiedzieliśmy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

owczarek niemiecki

Sarge i jelonek smacznie śpią.

owczarek niemiecki

Zwierzęta w ogóle się nie boją groźnie wyglądającego owczarka.

owczarek niemiecki

Pies jest dla nich fantastycznym opiekunem.

źródło: wprost.pl