Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Owczarek Niemiecki

Owczarek Niemiecki

Owczarek niemiecki
18.11.2019 09:11 Owczarek niemiecki codziennie przychodził do kościoła i siadał w tym samym miejscu. Powód skruszy niejedno serce

Owczarek niemiecki każdego dnia przychodził do kościoła i siadał w tym samym miejscu. Powód, który skłaniał zwierzaka do takiego zachowania, rozrywa serce na milion kawałków. Nie po raz pierwszy okazuje się, że pies to najlepszy i najwierniejszy przyjaciel człowieka. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale psy niemalże natychmiast przywiązują się do swoich właścicieli. Oprócz tego nasi czworonożni przyjaciele odczuwają więcej, niż mogłoby się wydawać. Ich emocje i umysł rozwinięte są na poziomie trzyletniego dziecka, to właśnie dlatego tak bardzo potrzebują bliskości i obecności ukochanego człowieka.

pies
02.11.2019 11:50 Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie

Pies wraz z właścicielem wybrał się na wspólne pływanie w morzu. Oboje Uwielbiają tę formę rozrywki. Nigdy nie stało im się nic złego podczas relaksu, aż dotąd. Po wyjściu z morza mężczyzna przeżył horror. Samotny facet uwielbiał chodzić nad morze ze swoim psem, ale po tym, co przytrafiło im się tym razem, na pewno kolejną wizytę przemyśli milion razy. Przeżył prawdziwy horror. Nie potrafił uwierzyć w to, co go spotkało.

kobieta
24.10.2019 21:39 Kobieta celowo przejechała dwa psy. Nagranie z monitoringu obiegło sieć

Kobieta celowo, z premedytacją przejechała dwa psy. Czekała, aż owczarki niemieckie znajdą się tuż przy jej samochodzie, po czym najechała na zwierzęta. Wszystko zostało nagrane na monitoringu. Ten film sprawia, że łzy same lecą po policzkach! Dzięki nagraniu udało się zidentyfikować okrutną kobietę, która celowo przejechała samochodem dwa psy. Ciężko wyobrazić sobie, jak można dopuścić się takiego nieludzkiego czynu! Nagranie jest przerażające – brakuje słów, a łzy same cisną się do oczu. Jak do tego doszło?

suczka
12.10.2019 15:49 Suczka owczarka niemieckiego urodziła szczeniaki. Zaraz po tym właściciel związał ją i wyrzucił na ulicę

Suczka owczarka niemieckiego zaraz po urodzeniu szczeniąt została związana przez właścicieli i wyrzucona na ulicę! Zabrano jej dzieci, a ją samą porzucono w deszczu. Pies przeżył straszne chwile. Czteroletnia suczka została znaleziona związana przy bramie. Weterynarz stwierdził, że pies jest niedługo po urodzeniu miotu szczeniąt, których jednak nigdzie wokół nie udało się znaleźć. Została porzucona zaraz po urodzeniu młodych, które natychmiast straciła!

Owczarek niemiecki
03.10.2019 15:22 Owczarek niemiecki vs. mycie zębów. To starcie musiało zakończyć się czymś zabawnym

Owczarek niemiecki, o którym chcemy wam opowiedzieć, postanowił zadbać o swoje uzębienie. I nie w tym nic dziwnego! W końcu nawet najmłodsi wiedzą, że codzienne mycie zębów to obowiązek, którego nie powinniśmy pomijać. A filmik prezentujący jego zmagania bawi do łez. Tego widoku nie możesz przegapić. Owczarki to jedne z najmądrzejszych ras psów. Zwierzaki charakteryzują się ogromną inteligencją i rezolutnością. Nie bez przyczyny wykorzystywany jest to do tak wielu czynności. Oprócz tego, że tropi, jest też świetnym stróżem i pomocnikiem niewidomych. A do tego na dbaniu o higienę osobistą zna się jak mało kto!

owczarek niemiecki
04.09.2019 16:34 Sąsiedzi bali się tego owczarka niemieckiego. Pewnego dnia jego właściciel uchwycił jego spotkanie z listonoszem

Owczarek niemiecki budził postrach wśród wszystkich sąsiadów. Był uznawany za agresywnego. Pewnego dnia jego właściciel przyłapał go z listonoszem i był tak zaskoczony, że szybko złapał za kamerę i wszystko nagrał. Jaka rasa kojarzy nam się z bardzo wiernymi psami? Jaką rasę najczęściej wybierają ludzie, którzy nie chcą tylko psa rodzinnego, ale także psa stróża? Odpowiedź jest jedna – owczarek niemiecki. Tak było też w tym przypadku. Pies wzbudzał strach wśród sąsiadów. Pewnego dnia właściciel zauważył, że zbliża się listonosz. Owczarek niemiecki zareagował natychmiast.

Owczarek niemiecki
21.03.2019 18:10 Owczarek niemiecki. Bystry i inteligentny towarzysz

Owczarek niemiecki to rasa niezwykle popularna w Polsce. Ten bystry i inteligentny towarzysz cieszy się uznaniem u wielu osób, które zdecydowały się na adopcję czworonoga. Zastanawiasz się, czy dołączyć do grona posiadaczy owczarka? Dowiedz się więcej o tych wyjątkowych psiakach! Długowłosy, a może krótkowłosy? Czy owczarek niemiecki nadaje się na psa rodziny z małymi dziećmi? A dla osoby starszej, która nie może pozwolić sobie na dłuższe spacery? No i ile jest prawdy w tym, że ta rasa powinna mieszkać na dworze? Wyjaśniamy, jak wygląda opieka nad czworonogiem i obalamy mity. Opowiemy, czym się różni owczarek długowłosy od krótkowłosego, czy lepiej zaadoptować szczeniaka, czy dorosłego osobnika, a także czego unikać, by zwierzak chował się zdrowy i zadowolony!