Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci
Karina Sulich
Karina Sulich 11.07.2020 11:35

Owczarek niemiecki zobaczył małego kotka i wtedy się zaczęło. Filmik trafił do sieci

suczka
Image by DanaTentis from Pixabay
Owczarek niemiecki, który zobaczył małego rudego kotka, nie krył zdziwienia. Filmik z pierwszego spotkania tej dwójki trafił do sieci, gdzie robi prawdziwą furorę. Zwierzęta podbiły serca internautów, a od tamtego dnia rozpoczęła się ich niesamowita przygoda. Jak w rzeczywistości żyje pies z kotem?
Kiedy owczarek niemiecki po raz pierwszy zobaczył małego kociaka, nie był do niego przekonany. Jednak jak widać, zdanie psa szybko uległo zmianie, a właściciele tej dwójki wszystko uwiecznili na nagraniu. Puszysty rudzielec i wilczur stali się prawdziwymi przyjaciółmi. Ich zabawy są niesamowite.
Owczarek niemiecki i kot
Roczny owczarek niemiecki o imieniu Beck został postawiony przez swoich właścicieli w nietypowej sytuacji. Od kiedy postanowili oni przyprowadzić do ich domu kota, życie psa stanęło do góry nogami. Jak wyglądały początki znajomości tej dwójki?
Kiedy pies sobaczył w domu małego, rudego kotka, był bardzo zdenerwowany. Zachowywał odległość i nie ufał przedstawicielowi rasy swoich odwiecznych wrogów. Jak przyznali sami właściciele, dopiero po tygodniu owczarek niemiecki zorientował się, że kociak chce się tylko bawić. Od tego czasu zwierzęta są najlepszymi przyjaciółmi, a to, co razem wyprawiają, jest wręcz niewiarygodne.
Owczarek niemiecki i rudy kot o imieniu Bleu znają się już kilka lat. Zwierzęta stały się prawdziwymi, życiowymi kompanami i tworzą zgrany duet. Ciągle razem się bawią, nie raz udając, że toczą walki na śmierć i życie, po których kładą się i nawzajem w siebie wtulają. Nic dziwnego, że filmik, który trafił do sieci, stał się tak popularny. Dlaczego? Przekonajcie się sami.
źródło: YouTube.com
ZOBACZ TEŻ:
ZOBACZ FILM:
Owczarek niemiecki i kot tworzą zgrany duet.