Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Owczarek Niemiecki

Owczarek Niemiecki

owczarek niemiecki
23.04.2020 15:38 Owczarek niemiecki całe życie żył na łańcuchu. Pokazano reakcje psa, który pierwszy raz widzi morze

Owczarek niemiecki to pies, który potrzebuje przestrzeni. Rasa ta lubi spędzać czas aktywnie. Ten pies całe życie żył na łańcuchu. Wyobraźcie sobie jego reakcje po tym, jak pierwszy raz zobaczył morze. Pies był oszołomiony, a jego nowi właścicieli nagrali jego poruszającą reakcję. Owczarek niemiecki o imieniu Herschel nie miał łatwego życia. Jego pierwsza rodzina zaniedbywała pupila. Pies całe życie żył na łańcuchu i nie mógł zasmakować prawdziwej wolności. Wszystko się jednak zmieniło. Nagranie psa, który pierwszy raz widzi morze, bije rekordy oglądalności.

owczarek niemiecki
06.04.2020 17:40 Owczarek niemiecki vs obcinanie pazurów. Właścicielka nagrała reakcję psa

W internecie jest mnóstwo nagrań, w których głównymi bohaterami są zwierzątka domowe. Większość z nich bawi do łez. Oglądając je, nie sposób zgadnąć, co się za chwile wydarzy na ekranie. Kreatywność zwierząt jest nie do przewidzenia. Ostatnio do sieci trafiło nagranie, gdzie pierwszoplanową rolę gra owczarek niemiecki. Właścicielka uwieczniła przerażoną minę swojego czworonoga. Musicie to zobaczyć. Owczarek niemiecki, to jedna z najchętniej wybieranych ras nie tylko w Polsce, ale również na świecie. To bardzo przyjazny zwierzak, który wyglądem nieco przypomina wilka. Właścicielka owczarka niemieckiego postanowiła podzielić się nagraniem, na którym głównym bohaterem jest jej pupil. Nagrała moment kiedy obcinano mu paznokcie. Pies miał przerażoną minę.

suczka
02.04.2020 11:22 Owczarek niemiecki i mały chłopiec przyłapani. Mama nagrała, co robi duży pies i dziecko

Owczarek niemiecki i mały chłopczyk zostali przyłapani. Mama weszła do pokoju, w którym przebywało duże zwierzę i jej ukochany synek. Kobieta nie wierzyła własnym oczom, wszystko nagrała. Owczarek niemiecki to jedna z najpopularniejszych ras w Polsce. Psy cieszą się niebywałą popularnością wśród miłośników czworonogów. To, co spotkało tę kobietę, jest niesłychane. Zostawiła swojego małego synka w obecności dużego owczarka. Kobieta weszła do pokoju i nie wierzyła. Udało jej się wszystko nagrać na telefon.

owczarek niemiecki
29.03.2020 21:40 Szczeniak owczarka niemieckiego pierwszy raz widzi swoje odbicie w lustrze. Właściciel wszystko nagrał

Owczarek niemiecki przegląda się w lusterkuSzczeniak nie zdawał sobie sprawy, że widzi samego siebie. Choć zareagował dość agresywnie, chyba przejawił ochotę zabawy ze swoim kompanem. Nie zdawał sobie jednak sprawy, że to odbicie jego samego. Właściciel psa postanowili wstawić filmik na Instagram, który osiągnął popularność i został wyświetlony przez ponad 87 tysięcy użytkowników. Jeden z komentarzy pod filmikiem brzmiał: Dzień 12 kwarantanny. Czas znaleźć nowego przyjaciela – komentuje żartobliwie użytkowniczka. Jak widać, pies dał wiele dobrej energii także dlatego, że rozbawił wielu z nas, którzy siedzą teraz cały czas w domach i dobry humor coraz rzadziej nam dopisuje.Owczarek niemiecki po raz pierwszy zobaczył siebie w lustrze. Jego przezabawną reakcję postanowił nagrać właściciel szczeniaka. Nagranie rozbawiło tysiące internautów. A jego oglądalność ciągle rośnie.Owczarek niemiecki pierwszy raz zobaczył swoje odbicie w lustrze. Maluch był, delikatnie mówiąc, bardzo zdziwiony. Wszystko zostało nagrane.Psiak jest jeszcze bardzo młody. Dopiero uczy się życia i poznaje swoje otoczenie. Gdy zobaczył się pierwszy raz w lustrze, potraktował swoje odbicie mało przychylnie. Uznał, że w pomieszczeniu znajduje się jeszcze jeden uroczy psiak i postanowił wyszczekać mu, kto tu rządzi. Dramat polskiego zoo. Przez epidemię kończą się pieniądze na utrzymanie zwierząt Maleńki buldog złości się na swoją mamę. Właścicielka nagrała najbardziej uroczy napad gniewu Kotka z rują. Jak długo trwa „marcowanie”, i jak je rozpoznać? Odpowiadamy

choroby psów
28.03.2020 12:37 Dziecko chciało pobawić się z owczarkiem niemieckim. Reakcja zwierzęcia poraża, wszystko nagrano

Owczarek niemiecki na nagraniu jest zajęty swoimi sprawami. Jednak malutkie dziecko postanawia zbliżyć się do psa, który jest od niego o wiele, wiele większy.Owczarek niemiecki jest znany ze swojego mocnego charakteru i niebywałej siły, z tego względu psy tej rasy to często psi towarzysze służb mundurowych. Mają niezłomny charakter i umieją walczyć o swoje. Nagranie, w którym dziecko, które stanęło na drodze owczarka, by się z nim pobawić, budzi obawy. Reakcja psa zaskakuje.

owczarek niemiecki
26.03.2020 16:01 Owczarek niemiecki skrzyżowany z wilkiem. Ich szczeniaki są piękne, ciężko oderwać wzrok

Owczarek niemiecki skrzyżowany z wilkiem to nieprawdopodobne połączenie. Szczeniaki tej dwójki są niesamowicie urocze i nie sposób oderwać od nich wzroku. Wszyscy, którzy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda owczarek niemiecki połączony z wilkiem, są zachwyceni psiakami. Owczarek niemiecki to bardzo popularna rasa, jest typem żywiołowym, ale nade wszystko lojalnym wobec swojego właściciela. Wilk natomiast, to dzikie zwierzę, które nie żyje w warunkach domowych. Zatem powyższe połączenie wydaję się być bardzo intrygujące i niesamowicie ciekawe.

owczarek
24.03.2020 16:01 Owczarek niemiecki trzęsie się ze strachu, gdy ma wejść do klatki. Nie wiedział, co go czeka

Owczarek niemiecki po rozłące z rodziną stał się nie do poznania. Był zdruzgotany i cały trząsł się ze strachu przed wejściem do swojego boksu. Pies zupełnie nie spodziewał się, że po kilku dniach wydarzy się cud. Nagranie wzruszy każdego miłośnika czworonogów.Ten 8-letni owczarek niemiecki został oddany do schroniska przez swoją rodzinę. Nagła rozłąka sprawiła, że zwierzę było w kompletnej rozsypce. Trzęsło się ze strachu i bało się wejść do własnej klatki. Pies nie spodziewał się, co wydarzy się wkrótce. Jedna wizyta wystarczyła, aby odmienić jego los.

Owczarek niemiecki
23.03.2020 12:13 Owczarek niemiecki i kot utknęli na drzewie. Historia wbija w fotel, potrzebna była straż

Owczarek niemiecki nie mógł przestać biec na widok kota. Do tego stopnia, że nie zwrócił uwagi, gdzie biegnie, byleby złapać cel. Kot uciekł przed psem na drzewo, ale to nie było dla niego przeszkodą. Owczarek niemiecki pobiegł za mruczkiem. Potrzebna była pomoc.Psy starają się unikać wysokości. Niepewnie czują się, gdy nie mają gruntu pod łapami. W przeciwieństwie do kotów nie skaczą po siatkach czy drzewach. Oczywiście zdarzają się wyjątkowe czworonogi, które lubią zachowywać się jak koty. Przykładem takiego zachowania jest owczarek niemiecki mieszkający w Kalifornii w Stanach Zjednoczonych. Pies wbiegł wysoko na drzewo, ale nie potrafił zejść na dół.

suczka
18.03.2020 09:41 Owczarek niemiecki uratował życie mężczyzny. Pies zareagował w ostatniej chwili

Owczarek niemiecki uratował życie mężczyzny, który stał na torach kolejowych. Zauważyły go Służby Straży Ochrony Kolei, jednak funkcjonariusze zdali sobie sprawę, że mogą nie zdążyć. Bohaterem okazał się pies, który zareagował błyskawicznie.Owczarek niemiecki rzucił się na pomoc. Gdyby nie jego reakcja mężczyzna prawdopodobnie by już nie żył. Służby są dumne z wyszkolenia swojego psa. 5-letni Amor to pies należący do Straży Ochrony Kolei. Psiak jest wyszkolony i gotowy do działania w terenie. W dniu zdarzenia służba SOK-u sprawdzała stan torów na przejeździe kolejowym. Dostrzegli mężczyznę, który stał przy torach. Pociąg właśnie nadjeżdżał. Mężczyzna planował popełnić samobójstwo. Strażnicy przyznali, że miał mnóstwo szczęścia, ponieważ była to noc. Gdyby samobójca stanął kilka metrów dalej, straż nie byłaby w stanie go dostrzec.Owczarek niemiecki zareagował w ostatniej chwili Pies został wpuszczony na sale szpitalną. Zwierzę zobaczyło właściciela i zareagowało w niewiarygodny sposób Tysiące bezdomnych psów bez szans na adopcję Czy koty mogą pić mleko? Obalamy wszystkie mity Służba Ochrony Kolei zajmuje się nadzorowaniem miejsc i szlaków, gdzie najczęściej dochodzi do kradzieży i dewastacji infrastruktury kolejowej. Psy są szkolone, by pomagać w codzienne pracy, ale także w łapaniu przyłapanych na gorącym uczynku osób. W tym przypadku pies zareagował nieomylnie.

owczarek niemiecki
13.03.2020 11:36 Owczarek niemiecki spotkał małego słonia. Właściciele bali się, ale nikt nie mógł przewidzieć takiej reakcji

Owczarek niemiecki o imieniu Duma spotkał na swojej drodze chorego słonia. Zwierzęta spotkały się w ośrodku Thula Thula Rhino Orphanage w Południowej Afryce. Słoń trafił tam po tym, jak został odrzucony przez swoje stado. Pewnego dnia owczarek niemiecki przyszedł odwiedzić swojego „nowego kolegę”. Opiekunowie bali się najgorszego po spotkaniu zwierząt. Owczarek niemiecki to pies bardzo odważny, który nie boi się niczego. Nie straszne jest mu nawet spotkanie z wielkim ssakiem, jakim jest słoń. Gdy ostatnio pies tej rasy podszedł do słonia, wydarzyło się coś niezwykłego.

owczarek niemiecki
12.03.2020 14:36 Owczarek niemiecki reaguje na tajemniczy gest policjanta. Odpowiedź psa odbiera mowę

Owczarek niemiecki pracował jako pies policyjny. Jego niesamowita reakcja na gest policjanta podbiła cały Internet. Pies zachował się niczym człowiek i posłusznie wykonał polecenie. Wszystko to uwieczniono na rozbrajającym wideo.Uczenie czworonogów magicznych sztuczek nie jest wcale takie proste i wymaga naprawdę dużo cierpliwości. Niektóre psy wyróżniają się na tle innych niezwykłą inteligencją i przyswajają wiedzę znacznie szybciej. Do jednej z takich ras należy z pewnością owczarek niemiecki. Czym zaskoczył internautów?

owczarek niemiecki
09.03.2020 17:09 Owczarek niemiecki orientuje się, że obcy mężczyzna chce podejść do dziecka. Zareagował natychmiast

Koty i mity na ich temat. 7 najczęściej powielanych mitów Mogłeś zostać oszukany podczas zakupów. Krytyczne wyniki kontroli, wszystko wyszło na jaw Golden retriever oglądał bajkę. Zobaczył smutną scenę i zareagował zupełnie jak człowiek, niesamowite Wyszkolony owczarek niemieckiPsy, dzięki swojej niezwykłej intuicji, potrafią wyczuć niebezpieczeństwo na kilometr i odszyfrować nasze ukryte zamiary. Jeżeli tylko poddamy je specjalnej tresurze, sprawimy, że ich zmysł jeszcze bardziej się wyostrzy, ale bez obaw, nie oznacza to, że przestaną być naszymi kochanymi pupilami, wciąż skorymi do zabawy. Owczarek niemiecki stanął w obronie dziecka, do którego chciał podejść obcy mężczyzna. Pies wykazał się nadzwyczajną czujnością, na jego reakcję nie trzeba było długo czekać. To urodzony obrońca. Psy to najlepsi przyjaciele człowieka i wierni, życiowi kompani, którzy potrafią wyczuć niebezpieczeństwo i stanąć w obronie swojego właściciela. Wyszkolony owczarek niemiecki pokazał, że nie ma z nim żartów i bezpieczeństwo jego małej pani jest dla niego najważniejsze. Na wideo widać jak zwierzę wykonuje polecenia zaledwie 5-letniej dziewczynki, osłania ją własnym ciałem, a następnie rzuca się na mężczyznę, który próbuje zrobić dziecku krzywdę. Taki psi przyjaciel to prawdziwy skarb. Posłuszny, lojalny a do tego niezwykle odważny. Przestraszeni mieszkańcy nie wychodzili z domów, bo po ulicy chodził lew. Nie mogli uwierzyć, gdy poznali prawdę Suczka, która była prawdziwą gwiazdą internetu nie żyje. Świat pokochał ją za nietypową… Kot namawia pana, by wpuścił do domu nowego kolegę. Nie ma pojęcia, kogo… Szczeniak, który wygląda jak śmieszny kot. Internauci szaleją na jego punkcie źródło: kochamyzwierzaki.pl Pies obronił dziecko, a jego wyjątkowe zachowanie zostało uwiecznione na filmiku, który ma już ponad 5 milionów wyświetleń. Owczarek niemiecki zaimponował internautom na tyle, że nagranie z jego udziałem zostało udostępnione już 150 tysięcy razy. Wyszkolony owczarek niemiecki to nie tylko wspaniały obrońca i opiekun, ale również idealny rodzinny pies. Protection Dogs Plus ze Stanów Zjednoczonych, to organizacja, która zajmuje się tresurą psów, a dokładniej owczarków niemieckich oraz belgijskich. Ich szkolenia, sprawiają, że każdy opiekun czworonoga będzie czuł się bezpieczny. Wystarczy tylko spojrzeć, jak zwierzak broni 5-letniej dziewczynki.

owczarek niemiecki
04.03.2020 16:12 Owczarek niemiecki pozował z nastolatką do zdjęcia. Dziewczyna będzie tego żałować do końca życia

Owczarek niemiecki, z którym nastolatka postanowiła zrobić sobie zdjęcie, okazał się nieprzewidywalny. Młoda dziewczyna z pewnością zapamięta ten dzień do końca życia i więcej nie popełni takiego błędu. Nasi pupile bywają prawdziwym powodem do dumy, a właściciele psów często traktują swoje czworonogi jak modeli. Z jednej strony nic w tym dziwnego. Niektóre psy mają wręcz wrodzony talent i nierzadko zastępują profesjonalistów w kampaniach największych domów mody. Z drugiej strony, należy pamiętać, że to tylko pies, który również potrzebuje własnej przestrzeni. Ten owczarek niemiecki podczas wspólnej sesji zrobił coś, co na długo zapadnie w pamięci jego nastoletniej pani. Sesja z psem Sesja z psem okazała się nie najlepszym pomysłem. Choć zwierzę uważane jest za najlepszego przyjaciel człowieka, pamiętajmy, że wciąż to tylko zwierzę, którego zachowań często nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Kiedy 17-latka chciała wykonać wspólne zdjęcie ze swoim psem, nagle doszło do tragedii. Sporych rozmiarów owczarek niemiecki, który zawsze wykazywał się łagodnym usposobieniem, nieoczekiwanie rzucił się na nastolatkę. Owczarek niemiecki pogryzł nastolatkę Owczarek niemiecki pogryzł nastolatkę po twarzy, a młoda dziewczyna trafiła do szpitala. Stan i obrażenia nastolatki były na tyle poważne, że czekała ją ponad dwugodzinna operacja, podczas której lekarze założyli 40 szwów, między innymi w okolicach oczu i ust. 17-latka opublikowała zdjęcia po zabiegu na swoim Twitterze. Dlaczego owczarek niemiecki był agresywny? Pogryziona dziewczyna nie wierzy, że pies zrobił jej krzywdę celowo. Jak przyznała w rozmowie z argentyńską gazetą codzienną La Nacion, owczarek niemiecki mógł zachować się agresywnie z wielu powodów. Nastolatka sądzi, że mogła dotknąć jego biodra czy zbyt mocno oraz gwałtownie go przytulić i tym przestraszyć, gdyż jest on już starym psem. 17-latka powoli dochodzi do siebie. Historia dziewczynki potwierdza, że przy zwierzętach powinniśmy jednak zachować zdrowy dystans. Szczególnie tych dużych. Zobacz zdjęcia: @LaruSanson, Twitter 17-latka chciała zrobić sobie zdjęcie z psem. @LaruSanson, Twitter Nieoczekiwanie owczarek niemiecki rzucił się na dziewczynkę, która po przewiezieniu do szpitala miała wykonaną 2-godzinną operację. @LaruSanson, Twitter Nastolatka nie wierzy, że jej pupil mógł zrobić to specjalnie. Artykuły polecane przez redakcję Lelum: To koniec walki Krzysztofa Krawczyka z koronawirusem Wyszła na jaw cała prawda o rozstaniu Zamachowskich Szczena pokazał swoją „malutką”. Do sieci trafiło niebywałe nagranie źródło: wprost.pl

zwierzęta
01.03.2020 15:32 Dziecko kopie i szarpie owczarka niemieckiego. Rodzice nie reagują, było o krok od tragedii

Owczarek niemiecki to bardzo popularna rasa, zatem dużo osób decyduje się na jego zakup. Jednakże decydując się na nowego pupila, nie wszyscy pamiętają, że jest to w końcu zwierzę. Musimy mieć na uwadze, że w kontaktach z człowiekiem, a zwłaszcza z dziećmi trzeba być wyjątkowo ostrożnym, bo nie zawsze możemy przewidzieć, jak zachowa się zwierzak. Jakiś czas temu w internecie pojawił się filmik, na którym znajduje się małe dziecko i owczarek niemiecki. Często w sieci pojawiają się informacje o tragedii, kiedy niewinne dzieci zostają zaatakowane przez psy. Maluchy w kontaktach ze zwierzętami zachowują się bardzo różnie, natomiast w gestii rodziców jest, by być czujnym w każdym momencie. Tym razem rodzice stracili z oczu swoją pociechę, która jako pierwsza zaczęła atakować i zaczepiać owczarka niemieckiego.

Owczarek niemiecki
25.02.2020 19:39 Owczarek niemiecki myślał, że jego psi przyjaciel nie żyje. Jego niezwykłą reakcję nagrano

Owczarek niemiecki przekonany był, że jego psi przyjaciel nie żyje. Właściciele czworonogów nagrali niebywałą reakcję psiaka i podzielili się nią w sieci. Filmik w mgnieniu oka stał się wirusowy, a komentarze wyrażające wzruszenie wydawały się nie mieć końca. Czy pies może płakać? Zachowanie tego psiaka jest najlepszą odpowiedzią. Owczarki niemieckie to jedna z tych ras, która od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Czworonogi oprócz łagodnego usposobienia, mogą poszczycić się nadzwyczajną inteligencją i rezolutnością. Oprócz tego rozumieją o wiele więcej, niż mogłoby nam się wydawać. Reakcja owczarka, który przekonany był, że jego przyjaciel zmarł, dosłownie chwyta za serce.

Owczarek niemiecki
21.02.2020 09:41 Ogromny owczarek zbliża się do szczura. Ciężko uwierzyć, co dzieje się dalej

Owczarek niemiecki postanowił nieco bliżej poznać się ze.. szczurem. Reakcja czworonoga, kiedy zbliża się do zupełnie nieznajomego gryzonia, jest wprost niewiarygodna. Naprawdę ciężko uwierzyć w to, co dzieje się dalej. Nic dziwnego, że nagranie dokumentujące poczynania psa wywołało w sieci tak ogromne zainteresowanie i odzew Internautów. Tego nikt nie mógłby się spodziewać. Owczarki niemieckie to jedna z tych ras psiaków, które w Polsce cieszą się największą popularnością. Ich łagodne usposobienie, chęć do zabaw i zamiłowanie do przebywania na świeżym powietrzu przyczynia się do tego, że decydują się na nich zarówno rodziny wielodzietne, jak i aktywni i niezależni single. Oprócz tego czworonogi te są niebywale inteligentne i rezolutne. Ten futrzak jest najlepszym dowodem potwierdzającym słuszność tych słów.

owczarek niemiecki
30.01.2020 15:05 Owczarek niemiecki mix Golden Retriever. Szczeniak tej dwójki jest niesamowicie piękny

Owczarek niemiecki skrzyżowany z Golden Retrieverem skradł serca milionów ludzi na całym świecie. Szczeniaki tej dwójki są tak piękne, że nie sposób jest przejść obok nich obojętnie. To zupełnie zrozumiałe, że niemal każdy pragnie, by stać się jego szczęśliwym posiadaczem. Tak energetyczne połączenie nie ma prawa się nie udać. Zarówno owczarek niemiecki, jak i Golden Retriever od lat znajdują się w czołówce najpopularniejszych czworonogów. Nie ma tym nic dziwnego. Ich niebywała inteligencja w połączeniu z łagodnym usposobieniem to tylko nieliczne auty, które czynią z nich psy idealne. Co powiecie na mix tych dwóch ras? Gwarantujemy, że jeśli chociaż raz zobaczycie ich zdjęcia, nie będziecie w stanie wymazać ich z pamięci. Ich pyszczek jest niesamowicie piękny.

owczarek niemiecki
28.01.2020 16:52 Owczarek niemiecki skrzyżowany z wilkiem. Ich szczenięta są pięknymi i niebezpiecznymi zwierzętami

Owczarek niemiecki to jedna z najbardziej popularnych ras psów w Polsce i na świecie. Ta rasa skrzyżowana została z wilkiem, co dało niesamowity efekt w postaci pięknych szczeniąt. Krzyżówki są piękne – ale też niebezpieczne! Los psów i ludzi jest ze sobą skorelowany od tysięcy lat. Psy wywodzą się od wilków, które w przeciwieństwie do nich są dzikie i unikają ludzi jak ognia. Co więc stanie się, gdy owczarek niemiecki i wilk będą mieć dzieci? Efekt jest piękny, lecz zwierzęta te mogą być bardzo niebezpieczne!

małżeństwo
24.01.2020 11:54 Owczarek niemiecki został zaatakowany przez matkę, jako szczenię. Atak na zawsze zmienił jego wygląd

Owczarek niemiecki zawsze odbiegał wyglądem od innych przedstawicieli swojego gatunku. To było pokłosiem niefortunnej sytuacji w jego dzieciństwie, kiedy to piesek został zaatakowany przez swoją matkę. Wiele osób było przekonane, że nigdy nie uda mu się znaleźć kochającego domu. Niestety, wiele osób wciąż ma problem z tym, żeby zaakceptować psa, jeśli zwierzę nie jest idealne, takie jak sobie wy marzyliśmy. Wiele osób odrzuca te zwierzęta, które kochają je całymi swoimi sercami, które niczego bardziej nie pragną niż ciepła domu, tylko dlatego, że wyglądają albo zachowują się nietypowo. Ten owczarek niemiecki jest właśnie taki — nietypowy.

owczarek niemiecki
21.01.2020 15:55 Chciał zamienić owczarka niemieckiego na chihuahue, wystawił ogłoszenie. Komentujący nie zostawili na nim suchej nitki

Owczarek niemiecki miał zostać wymieniony na mniejszego psa, najlepiej rasy chihuahua. Ogłoszenie takie jakiś czas temu trafiło do sieci i wywołało istne poruszenie. Komentujący nie zostawili na ogłoszeniodawcy suchej nitki, a lawina komentarzy wydawała się nie mieć końca. Spotkaliście się kiedyś ze stwierdzeniem, że pies to nie zabawka? Ten mężczyzna najwidoczniej o tym zapomniał. Nie od dziś wiadomo, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Oprócz wypełnienia pustki w mieszkaniu przynosi domownikom niesamowitą radość i w jednej chwili może stać się pełnoprawnym członkiem naszej rodziny. Jest wierny, oddany, a dla swojego właściciela jest w stanie zrobić dosłownie wszystko. Problemy zaczynają się, kiedy zwierzak zbyt szybko się znudzi. Wówczas najprostszym sposobem niektórym wydaje się… sprzedaż lub wymiana na innego czworonoga.

Owczarek niemiecki
15.01.2020 09:30 Owczarek niemiecki i mały chłopiec. Rodzice byli poruszeni, gdy odkryli, co razem robią

Owczarek niemiecki i mały chłopiec to jedno z tych połączeń, które nie może się nie udać. Rodzice byli zszokowani, gdy odkryli, co razem robią. Zastanawiasz się, czy owczarek niemiecki jest agresywny? Poczynania tej dwójki nie pozostawiają żadnych wątpliwości@ Owczarek niemiecki jest jedną z tych ras, na które najczęściej decydują się rodziny wielodzietne. To zupełnie zrozumiałe. W końcu zwierzaki na tle wszystkich pozostałych czworonogów wyróżniają się nieprawdopodobną łagodnością. Oprócz tego uwielbiają długie zabawy z naszymi najmłodszymi domownikami. Nagranie, które jakiś czas temu obiegło sieć, jest najlepszym dowodem świadczącym o słuszności tych słów!

Owczarek
12.01.2020 17:06 Owczarek niemiecki skorzystał z toalety, jak człowiek. Właściciel wszystko nagrał, niewiarygodne

Owczarek niemiecki zaskoczył swoich państwa i wielu, wielu internautów swoją niespotykaną zdolnością. Mianowicie, pies potrafi załatwić swoje potrzeby zupełnie jak człowiek, w toalecie. Musiał podpatrzyć to u swojego pana. Ten wszystko nagrał, inaczej nikt by mu nie uwierzył. Wideo jest naprawdę imponujące. Kto wiedział, że zwierzęta tak potrafią? Nasze psy uczymy różnych sztuczek, z których jedne są mniej, inne bardziej imponujące. Zwierzęta proszą, aportują i przynoszą nam drobne przedmioty. Czy widzieliśmy jednak żeby któryś, tak jak potrafi to ten owczarek niemiecki, załatwił swoją potrzebę w toalecie, naśladując swojego właściciela?

suczka
09.01.2020 17:33 Owczarek niemiecki cudem przeżył po tym, jak został znaleziony w rzece. Ktoś przywiązał mu kamień do szyi

Owczarek niemiecki przeżył prawdziwy koszmar. Suczka cudem została uratowana, po tym jak bestialsko potraktowali ją jej właściciele. Niestety, o przemocy wobec zwierząt słyszy się coraz częściej. Czemu ludzie dopuszczają się tak okropnych czynów wobec zupełnie bezbronnych istot? Tego nie dowiemy się nigdy. Niestety o tym, że właściciel, który do tej pory był twoim najlepszym przyjacielem, może okazać się potworem, przekonała się na własnej skórze Bella — owczarek niemiecki z Nottingham.

owczarek niemiecki
07.01.2020 12:45 Sąsiedzi bali się tego owczarka niemieckiego. Pewnego dnia jego właściciel uchwycił jego spotkanie z listonoszem

Owczarek niemiecki budził postrach wśród wszystkich sąsiadów. W całej okolicy był uznawany za agresywnego. Pewnego dnia jego właściciel przyłapał go z listonoszem i był tak zaskoczony, że szybko złapał za kamerę i wszystko nagrał. Jaka rasa kojarzy nam się z bardzo wiernymi psami? Jaką rasę najczęściej wybierają ludzie, którzy nie chcą tylko psa rodzinnego, ale także psa stróża? Odpowiedź jest jedna – owczarek niemiecki. Tak było też w tym przypadku. Pies wzbudzał strach wśród sąsiadów. Pewnego dnia właściciel zauważył, że zbliża się listonosz. Owczarek niemiecki zareagował natychmiast.

Owczarek
06.01.2020 12:11 Owczarek niemiecki uratował mężczyznę, który chciał wskoczyć pod rozpędzony pociąg

Owczarek niemiecki okrzyknięty został zaszczytnym mianem psiego bohatera. Czworonóg uratował mężczyznę, który chciał skoczyć pod rozpędzony pociąg. Zwierzę, widząc go na torach kolejowych, zareagowało błyskawicznie. Gdyby nie refleks i natychmiastowe działanie, próba samobójcza mężczyzny zakończyłaby się powodzeniem. Owczarki niemieckie to niebywale inteligentne i błyskotliwe czworonogi. Nie bez przyczyny uznawane są za jedna z tych ras, która w Polsce cieszy się największym powodzeniem. Oprócz tego spełniają one wszystkie warunki, które stawiane są psom policyjnym. Ich refleks i szybkość działania są w tym przypadku niezastąpione.

owczarek niemiecki
03.01.2020 17:29 Owczarek niemiecki został zaatakowany przez inne psy. Kamery miejskie uchwyciły, co zrobił pies zaraz po

Owczarek niemiecki zadziwił wszystkich. To, co zrobił ranny pies, jest niewiarygodne. Po chwilach grozy, szczęśliwy właściciel odzyskał swojego najwierniejszego przyjaciela. Historia Silli, 9-miesięcznej suczki, mogła zakończyć się tragicznie. Pies okazał się jednak bardzo inteligentny. Sam znalazł wyjście z kryzysowej sytuacji, tym samym wprawiając wszystkich w osłupienie!

Rasy psów
31.12.2019 12:49 Owczarek niemiecki, który oszukał przeznaczenie. Ma dwa lata, a wciąż wygląda jak szczeniak

Szczeniak czy dorosły owczarek niemiecki? Pomimo tego, że pies już dorosłym zwierzęciem, wciąż wygląda jak mały, uroczy szczeniaczek. Chociaż wydaje się to spełnieniem marzeń każdego właściciela, niestety pani pieska wcale nie ucieszyła się, kiedy zauważyła, że jej zwierzę rośnie dużo wolniej, niż powinno. Od początku obawiała się choroby. Wiadomo, że każdy dobry właściciel kocha swojego zwierzaka najbardziej na świecie. Jednak każdy musi przyznać, że marzył czasami, żeby jego zwierzę pozostało małym, uroczym, szczeniaczkiem. Nikt z nas jednak nie życzyłby psu żadnej choroby, a tak niestety jest w przypadku tego zwierzęcia. Owczarek niemiecki cierpi na rzadkie zaburzenie.

ukryta kamera
30.12.2019 21:30 Ukryta kamera wyjawiła, co robi pies, gdy jego pana nie ma w domu. Nikt nie miał o tym pojęcia

Owczarek niemiecki został nagrany przez ukrytą kamerę. Okazuje się, że taki sprzęt może być bardzo przydatny, szczególnie gdy zastanawiamy się, co nasz pupil robi, będąc samemu. To nagranie wyjawiło, czym dokładnie zajmuje się pies pod nieobecność pana. Nikt nie miał o tym pojęcia! Nagranie pokazało, co owczarek niemiecki robi, gdy tylko jego pan opuści dom i pójdzie do pracy. Nikt nie miał o tym pojęcia – wszyscy podejrzewali, że pies smacznie śpi i grzecznie czeka na powrót właściciela. Ukryta kamera ujawniła prawdę.