Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owczarek niemiecki ugryzł 17-latkę w twarz podczas zdjęć. Mamy zdjęcie po ataku
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 11.05.2020 12:32

Owczarek niemiecki ugryzł 17-latkę w twarz podczas zdjęć. Mamy zdjęcie po ataku

Owczarek niemiecki
twitter.com

Owczarek niemiecki ugryzł 17-latkę w twarz, podczas gdy dziewczyna pozowała z nim do zdjęć. Z początku pies był łagodny i grzecznie pozował do zdjęć. Jednak po chwili w reakcji na zachowanie nastolatki ugryzł ją w twarz. Mógł być to wynik obrony na jakiś niejasny dla niego gest dziewczyny. Mamy zdjęcia, które zrobiono tuż po ataku. Dziewczyna ma na twarzy 40 szwów!

Owczarek niemiecki miał być jedynie modelem. Nie należał do 17-latki, tylko do jej przyjaciółki. Być może ten fakt także zaważył na zachowaniu psa. Jego agresywna reakcja musiała być bowiem odruchem obronnym. Pies źle odczytał intencje przytulającej go do zdjęcia dziewczyny.

Owczarek niemiecki zaatakował twarz 17-latki

Nastolatka odwiedziła swoją koleżankę. Postanowiła zrobić sobie sesję z jej psem. Owczarek jest już sędziwy wiekiem, co zresztą dobrze widać na fotografiach. Dziewczyna pozowała w towarzystwie psa nad brzegiem basenu. Podczas zdjęć nawet go przytulała.

Pies musiał w pewnym momencie źle odczytać, któryś z jej ruchów i postanowił się bronić. Być może dziewczyna dotknęła jakiegoś jego newralgicznego miejsca lub zdenerwowała go nadbierną bliskością. Zwierzęta odbierają taką postawę jako zagrożenie i zaczynają się bronić.

  1. Zdarza ci się krzyknąć na psa? Nigdy więcej tak nie zrobisz, gdy dowiesz się, jak się wtedy czuje
  2. Rekiny zaatakowały młodych surferów w Australii i w Kalifornii. Przerażające nagranie z jednego z ataków trafiło do sieci
  3. Porzucona suczka zobaczyła swoich właścicieli w schronisku. Była pewna, że przyszli po nią, niestety

Zdjęcia poharatanej twarzy

17-latka natychmiast udała się do szpitala. Lekarze założyli jej aż 40 szwów. Dziewczyna zdecydowała się udostępnić zdjęcia z nieudanej sesji ku przestrodze. Nastolatka chce zwrócić uwagę, że należy, szczególnie z obcymi psami postępować odpowiedzialnie. Jeśli nie mamy z nimi bliskiej relacji, musimy uszanować przestrzeń psa.

Każdy nieprzemyślany ruch człowieka, który pies może odczytać, jako atak jest narażeniem naszego zdrowia i życia. Zwierzęta nigdy nie chcą nam docelowo zrobić krzywdy, chcą się po prostu bronić. Zanim więc zaczniemy przytulać obce zwierzę, dobrze się zastanówmy i czytajmy jakie sygnały pies nam wysyła. Niestety, podobnych historii wydarzyło się więcej.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

owczarek niemiecki

17-letnia Argentynka przeżyła atak psa przyjaciółki. Nic nie wskazywało na to, że zwierzę jej nie ufa lub nie lubi.

owczarek niemiecki

Owczarek jest sędziwy. 17-latka przyznaje, że musiała go dotknąć w jakiś sposób, który zdenerwował psa.

owczarek niemiecki

Widać, że nastolatka obejmuje psa, podczas gdy ten ją atakuje. Wygląda na to, że naprawdę dziewczyna przekroczyła przestrzeń psa.

owczarek niemiecki

Na twarzy nastolatki znajduje się aż 40 szwów. 17-latka nie chce, by psa uśpiono. Uważa, że nie jest on agresywny, tylko walczył o swoje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Położył na chodniku miskę z wodą, a na jej dnie zainstalował kamerę. Zobaczył nagranie i nie mógł powstrzymać śmiechu
  2. 8-tygodniowy szczeniak dostał czkawki. Nagrano przeurocze zachowanie psiaka
  3. Golden retriever koniecznie chciał być pogłaskany po głowie. Nie wiedział, że przeszkadza panu w pracy
  4. Wyszła z mieszkania i zostawiła włączoną kamerę. Po zobaczeniu nagrania już nigdy nie opuści domu
  5. Niezwykła przyjaźń jelonka i króliczka. Ludzie mogą uczyć się od zwierząt, prawda?
  6. Wstrząsające znalezisko w lesie. Policja szuka winnych krzywdy zwierząt

źródło: onet.pl