Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owczarek niemiecki zobaczył swojego pana po wielu miesiącach rozłąki. Reakcja porusza do łez
Kamil Olek
Kamil Olek 23.11.2021 12:53

Owczarek niemiecki zobaczył swojego pana po wielu miesiącach rozłąki. Reakcja porusza do łez

owczarek niemiecki
fot. screen / Rumble Viral / YouTube

Zoolodzy od lat wysuwają najróżniejsze teorie dotyczące najróżniejszych emocji zwierząt, w tym także psów. Wspólny dla większości z nich jest fakt, że mogą one odczuwać między innymi tęsknotę – udowadniają to między innymi dziesiątki opublikowanych w sieci reakcji czworonogów. Jednym z nich jest owczarek niemiecki o imieniu Freya – suczka, która nie widziała swojego właściciela przez długi czas.

Owczarek niemiecki w końcu spotkał swojego pana

Bohaterką historii jest suczka, która – z powodu planów zawodowych swojego pana – przez kilka miesięcy pozostawała pod opieką jego matki.

Mimo najlepszych warunków Freya wielokrotnie pokazywała, że tęskni za swoim właścicielem. Kiedy nadszedł więc dzień jego powrotu, tymczasowi opiekunowi postanowili nagrać reakcję psa.

Opublikowany materiał rozpoczyna się od powitania matki i syna. Kobieta zmierza następnie w kierunku drzwi wejściowych, za którymi czeka już owczarek niemiecki. Po chwili Freya wybiega na podwórko, gdzie dostrzega długo niewidzianego właściciela.

Jej reakcja jest niezwykła. Pies nie może ustać w miejscu – skacze i kręci się, popiskując jednocześnie z podekscytowania, by finalnie przytulić się do ukochanego właściciela.

Całość nagrania obejrzeć można na YouTubie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy, muzyk odszedł na zawsze. Miał 49 lat
  2. Policja w nocy opublikowała nagranie z granicy. Wystarczyło 29 sekund
  3. Nie mieści się w głowie, co zrobiło TVP tuż po informacji o zatrzymaniu Tuska