Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Bardzo głodny owczarek niemiecki prosi właściciela o jedzenie. Nie można przestać się śmiać
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 19.09.2020 00:20

Bardzo głodny owczarek niemiecki prosi właściciela o jedzenie. Nie można przestać się śmiać

owczarek niemiecki
fot. hansbenn, Pixabay

Owczarek niemiecki poprosił swojego pana o dokładkę. Wszystko jednak dokładnie przemyślał, tak żeby zapewnić sobie sukces. Jego prośby są przezabawne, a właściciel nie mógł powstrzymać się od nagrania zwierzaka. Gwarantujemy, że również się uśmiejecie.

Owczarek niemiecki postanowił dać swojemu panu do zrozumienia, że jest głodny. Jak wiemy, owczarki to bardzo mądre psy i potrafią wskazać na to, czego chcą. Ten pies podbija wyświetlenia w internecie.

Owczarek niemiecki chce dokładkę

Pies, pomimo że dostał właśnie posiłek, domaga się dokładki. Postanawia uderzać łapą w pustą miskę, by uświadomić swojemu panu, że jeszcze się nie najadł. Mężczyzna podejmuje rozmowę z pupilem. Można pęknąć ze śmiechu 🙂

Owczarki niemieckie są słynne ze swojej inteligencji. Z tym psem można naprawdę nawiązać porozumienie. Są pojętne, mają uparty charakter, są zadaniowe. Nie odpuszczają sobie z lenistwa, to psy czynu. W tym przypadku właściciel nie ucieknie od dołożenia przysmaku do miski psa.

  1. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  2. Suczka została znaleziona zagłodzona na środku drogi. Z desperacji próbowała zjeść koc
  3. Matka zobaczyła, jak pies rzuca się na jej córeczkę. Później zrozumiała, że zwierzę ją ratuje

Owczarek niemiecki to bardzo inteligentna rasa

Owczarki niemieckie to bardzo popularna rasa ze względu za swoje wszechstronne predyspozycje. To pies zadaniowiec, dlatego świetnie się sprawdza w roli psa policyjnego bądź stróżującego. Pierwotnie był to pies pasterski. W tym momencie psy te są często wykorzystywane w terapii leczenia traum i zaburzeń psychicznych. Często można spotkać owczarka w roli przewodnika.

Owczarek niemiecki to też doskonały towarzysz dla rodziny, nawet z bardzo małymi dziećmi. Jest wierny i kochany, jednak wymaga odpowiedniego wychowania. Ten pies potrzebuje mnóstwa uwagi, musi być wyżyty fizycznie i umysłowo. Jeśli nie poświęcimy mu należytego skupienia i nie zadbamy o jego rozwój, mogą kształtować się w nim złe zachowania, nad którymi będzie nam ciężko zapanować. Jednak dobrze wychowany pies, ze zrównoważoną psychiką to istny skarb dla swoich właścicieli.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO: