Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Owczarek niemiecki zaopiekował się małym jelonkiem. Niezwykła czułość groźnego psa
Angelika Bielska
Angelika Bielska 04.06.2020 21:15

Owczarek niemiecki zaopiekował się małym jelonkiem. Niezwykła czułość groźnego psa

Owczarek niemiecki
olx.pl
Owczarek niemiecki to cudowny pies. Przekonała się o tym właścicielka, prowadząca gospodarstwo domowe, która może liczyć na pomoc swojego psa. Opiekuje się on zwierzętami, które ta do siebie przygarnia. Pupil bardzo odpowiedzialnie podchodzi do swojej roli, troszcząc się o jelonki.

Pewna kobieta ma swoją farmę, znajdującą się w stanie Ohio w USA. Jak stwierdziła w rozmowie z Bored Panda – hoduje zwierzęta, jednak nie w celu ich spożycia. Amerykanka opiekuje się nimi, a w obowiązkach pomaga jej pies, owczarek niemiecki, którego zdjęcia trafiły do sieci i rozczuliły tysiące.

Owczarek niemiecki na farmie

Na farmie znajduje się Sarge – dziewięcioletni owczarek niemiecki. Właścicielka zapewnia, że to bardzo czuły i kochany towarzysz jej jelonków. Zwierzęta te często są schorowane lub ranne – wymagają one stałej opieki. Tę opiekę jest im w stanie zapewnić Sarge, świetnie odnajdujący się jako towarzysz i niańka jelonków.

Właścicielka gospodarstwa może pochwalić się także hodowlą innych zwierząt. Na swoim Instagramie z dużą częstotliwością publikuje ona zdjęcia zwierząt. Jej wpisy to idealny dowód na to, różne gatunki zwierząt są w stanie świetnie ze sobą współgrać i koegzystować.

Owczarki niemieckie są świetnymi kompanami do życia

Owczarki niemieckie sklasyfikowane są do psów pasterskich. Świetnie odnajdują się na farmie, w polu, i opiekując się innymi zwierzętami. To rasowe psy o pięknym wyglądzie. Sarge jest też dowodem na to, że zwierzaki mają ogromne serca i mnóstwo cierpliwości.

Może pora zastanowić się nad takim czworonożnym przyjacielem?