Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Mężczyzna

Mężczyzna

Psy
02.11.2020 22:50 Słowa tego mężczyzny powinien przeczytać każdy, kto myśli o psie. Są do bólu szczere

Psy to nie tylko najlepsi przyjaciele, ale również wierni kompani i towarzysze życia. Zastanawiasz się nad adopcją czworonoga? Koniecznie przeczytał słowa mężczyzny, które szturmem obiegły sieć. Właściciel owczarka niemieckiego napisał porażającą prawdę. Jego wyznanie, spotkało się z ogromnym zainteresowaniem i poruszeniem wśród internautów.Zwierzaki diametralnie zmieniają nasze życie. Bez względu na to, czy bardziej wolimy psy, koty, chomiki czy króliki, ich pojawienie się pod naszym dachem, diametralnie zmienia nasze życie. Wystarczy zaledwie chwila, aby każda decyzja, którą podejmiemy, zaczęła być podporządkowana temu małemu, futrzanemu stworzeniu. Pewien mężczyzna we wpisie na Facebooku wyjawił całą prawdę na temat adopcji. Jego słowa wywołały poruszenie

kot
02.08.2020 16:07 Bezdomny kot wskoczył na przechodnia i nie chciał odejść. Mężczyzna nie miał wyboru

Kot mieszkający na ulicy postanowił, że na własną rękę -a może raczej łapę – znajdzie sobie dom. Bezpański zwierzak po prostu wybrał sobie losowego przechodnia i… wskoczył mu prosto w ramiona. Ponieważ nie chciał sobie iść, mężczyzna uznał, że nie ma wyboru – ten dzień zmienił jego życie na zawsze.Zwykły spacer, na który wybrał się mężczyzna, okazał się przełomowym momentem w jego życiu. Zauważył małego kotka, który nie pozwalał mu odejść. Mężczyzna uznał, że nie ma innego wyboru, niż zaprosić zwierzaka pod swój dach.

pies
01.08.2020 11:12 Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie

Pies uwielbiał pływać, właściciel często więc zabierał go na plażę. Ten dzień miał się niczym nie różnić od pozostałych. Nigdy nie stało im się nic złego podczas relaksu – aż dotąd. Po wyjściu z morza mężczyzna przeżył istny horror. Samotny facet uwielbiał chodzić nad morze ze swoim psem, ale po tym, co przytrafiło im się tym razem, na pewno kolejną wizytę przemyśli milion razy. Przeżył prawdziwy horror. Nie potrafił uwierzyć w to, co go spotkało.

mężczyzna
11.07.2020 18:38 Myślał, że nikt ich nie widzi. Żona przyłapała go z psem na kanapie i nagrała wszystko

Mężczyzna sądził, że nikt nie widzi jego wyczynów na kanapie. Kiedy żona dostrzegła, co jej mąż wyprawia z psem, postanowiła się ukryć i wszystko nagrać. Teraz wideo może zobaczyć cały świat! Nagranie błyskawicznie okrążyło sieć. Pies to najlepszy przyjaciel człowieka i ciężko nie stwierdzić, że pomiędzy czworonogiem a jego właścicielem powstaje niezwykła więź. Nieraz zdarza się, że pupile potrafią zaskoczyć nas swoim zachowaniem, a my zauroczeni ich wygłupami zupełnie tracimy dla nich głowę. Zupełnie tak, jak ten mężczyzna!

mężczyzna
17.06.2020 17:23 Mężczyzna ściął ogromne drzewo. W środku było żywe zwierze, nie wierzył własnym oczom

Praca pilarza nie jest najprzyjemniejszą rzeczą na świecie. Ścinanie drzew wymaga mnóstwo wysiłku fizycznego, bywa też niebezpieczne. Osoby pracujące w ten sposób nie lubią zatem rzeczy, które by je rozpraszały, jako że to tylko dodatkowo je naraża. Zresztą, taka niespodzianka jak ta, której doświadczył ten mężczyzna, dla nikogo nie byłaby mile widziana. Mężczyzna, który ścinał drzewo, nie podejrzewał, że spotka go tak niemiła niespodzianka. Kiedy zorientował się, że w środku pnia znajduje się wciąż żywe zwierze, nie wierzył własnym oczom i natychmiast postanowił uwiecznić porażające odkrycie. Niewielu widziało coś podobnego. Ciężko kryć zdziwienia.

mężczyzna
30.03.2020 22:14 Właściciel zabrał pitbulla do psiego fryzjera. Zostawił go tam na kilka lat

Mężczyzna twierdzi, że właściciel budynku nie pozwolił mu dłużej trzymać psa, więc ten postanowił zostawić go w zakładzie groomera – psiego fryzjera. Nie podjął się poszukiwania nowego domu, pozostawił go na łasce nieznajomych. Pitbull mieszkał w ciasnym zakładzie przez kilka lat. Właściciel odwiedzał go sporadycznie. Pitbull został porzucony przez właściciela u psiego fryzjera. Mężczyzna zostawił nieświadomego psa u groomera i nigdy po niego nie wrócił. Na szczęście, losem psiaka zainteresowali się właściciele salonu fryzjerskiego. Postanowili, że tam zamieszka.

pies
17.03.2020 09:23 Pies został wpuszczony na sale szpitalną. Zwierzę zobaczyło właściciela i zareagowało w niewiarygodny sposób

Pies był głównym wsparciem swojego Pana w chorobie. Gdy został wpuszczony na salę szpitalną, zwierzę zachowało się w niesamowity sposób. Lekarze byli pod wrażeniem tego niezwykłego przypadku. Właściciel wkrótce oddał mu prawdziwy hołd. Na początku chłopak nie był pewien, czy chce mieć psa, ale kiedy tylko ich oczy spotkały się w schronisku, od razu połączyła ich szczególna więź. Przez ponad 14 lat Ben i jego pies Denali byli najlepszymi przyjaciółmi i podróżowali razem po świecie. Niestety, po zdiagnozowaniu u właściciela choroby ich życie całkiem się zmieniło. Mężczyzna trafił do szpitala, a pupil chciał wspierać go jak tylko mógł. Kiedy pojawił się na sali w szpitalu, wszyscy byli zdumieni jego postawą. To niesamowita historia. U właściciela zdiagnozowano raka Ben Moon w 2004 roku otrzymał od lekarzy diagnozę – rak jelita grubego. Od tego momentu życie przyjaciół bardzo się zmieniło. Nie mogli już dłużej prowadzić swojego ulubionego koczowniczego trybu pełnego nieoczekiwanych przygód. Ben wkrótce trafił do szpitala, a jego pupil chciał być w trudnych chwilach blisko niego. Kiedy pies został wpuszczony na salę szpitalną, tak mocno przywarł do łóżka swojego ukochanego właściciela, że nikt nie był w stanie go stamtąd wypędzić, nawet lekarze. Pies nie opuszczał swojego pana nawet na krok. Ich historia opowiada o prawdziwej miłości, lojalności i wzajemnej wdzięczności. Kiedy Ben nareszcie wrócił do zdrowia, powiedział, że to wszystko zawdzięcza swojemu przyjacielowi. Denali był przy nim i nie oczekiwał niczego w zamian. Po prostu leczył go swoją obecnością i dzięki niemu nigdy się nie poddał. Pies i jego pan byli nierozłączni Dziesięć lat po tym, jak mężczyzna wygrał walkę z chorobą, zaobserwował coś niepokojącego u swojego pupila. Dowiedział się, że czworonogowi nie zostało już wiele czasu. Poruszony tym faktem właściciel postanowił oddać mu przepiękny hołd, nagrywając wideo w każdym ulubionym zakątku, który razem odwiedzili. Miesiąc od nagrania pies zaczął mieć ciężki kaszel i jego pan wiedział, że stan się pogarsza. Zabrał przyjaciela na plażę, gdzie spędzili miło wieczór, a rano jego wzrok powiedział mu wszystko. Denali odszedł mając 14 lat, ale jego dusza nadal jest zawarta w wyjątkowym nagraniu, które obejrzało już prawie dwa miliony osób, a sam film zdobył mnóstwo nagród. Zobaczcie sami. ZOBACZ ZDJĘCIA: Pies i jego właściciel byli nierozłączni do ostatniej chwili. Mężczyzna oddał mu hołd na wyjątkowym wideo.

mężczyzna
10.03.2020 14:51 Mężczyzna włożył psa do walizki i wyniósł z domu. Wszystko, co działo się później, łamie serce

Mężczyzna postanowić przemycić swojego pupila w nietypowe miejsce. Spakował psa do walizki i po prostu wyszedł z domu. W jakim celu? Historia tego psa doprowadza do łez. Jakiś czas temu na portalu reddit.com pewien mężczyzna opisał niewiarygodną historię z udziałem swojego wiernego pupila. Jej finał sprawia, że do oczu same napływają łzy. A to wszystko, aby zobaczyć uśmiech bliskiej jego sercu osoby. Od teraz walizka kojarzyć będzie mu się już tylko z tym spotkaniem. Mężczyzna spakował psa do walizki Żona pewnego mężczyzny złożyła mu nietypową prośbę. Otrzymała od lekarzy poważną diagnozę i musiała przebywać w szpitalu i choć mogli ze sobą rozmawiać, to kobieta nie mogła już samodzielnie jeść, ani pić, a rokowania dotyczące jej zdrowia nie były najlepsze. Żona wyznała, że bardzo chciałaby zobaczyć ich psa. Mężczyzna nie wahał się długo i zamienił życzenie w czyn. Był to owczarek australijski, ważący blisko 50 kilogramów, więc mężczyzna był zmuszony sprytnie go ukryć. W tym celu wybrał sporą walizkę, do której schował czworonoga. Zwierzę w podróży zachowywało się nad wyraz spokojnie. Gdy dotarli do szpitala, mąż wytłumaczył personelowi, że ma w środku kilka niezbędnych rekwizytów dla żony, tymczasem w środku znajdował się ich ukochany pies. Golden retriever oglądał bajkę. Zobaczył smutną scenę i zareagował zupełnie jak człowiek, niesamowite Przestraszeni mieszkańcy nie wychodzili z domów, bo po ulicy chodził lew. Nie mogli uwierzyć, gdy poznali prawdę Suczka, która była prawdziwą gwiazdą internetu nie żyje. Świat pokochał ją za nietypową urodę Jego żona umierała w szpitalu Umierająca żona bardzo cierpiała w szpitalu i zażywała środki przeciwbólowe. Kiedy mężczyzna znalazł się na sali, jego ukochana była jeszcze pogrążona we śnie. Mąż powoli otworzył walizkę, a ze środka momentalnie wyskoczył pies i szybko znalazł się na łóżku swojej pani. Grzecznie ułożył pyszczek na jej klatce i patrzył jej w oczy. Kiedy żona nareszcie się obudziła, zaczęła krzyczeć z bólu. Owczarek natychmiast zaczął ją lizać, aby przynieść choć trochę ukojenia i cicho jęknął, jakby bał się reakcji pracowników na szczeknięcie. Kobieta przytulała zwierzę prawie godzinę i nareszcie się uśmiechała. Niedługo małżeństwo zostało przyłapane przez jedną z pielęgniarek, ale tak bardzo wzruszył ją ten widok, że odpuściła temu państwu upomnienie. Kilka dni po tym poruszającym spotkaniu, żona przegrała walkę i odeszła. Pogrążony w żałobie mężczyzna już na zawsze zapamięta ten dzień i walizka będzie mu przypominać o jej uśmiechu.

mężczyzna
23.02.2020 16:17 Uratował suczkę przed pewną śmiercią. Podziękowała mu w najpiękniejszy sposób

Mężczyzna uratował życie pewnej suczce uwięzionej w klatce. Na jej widok wzruszył się tak bardzo, że nie mógł powstrzymać się, aby ją ocalić. To, jak pies mu się odwdzięczył, zaskoczyło go i urzekło. Pewien mężczyzna uratował bezbronną suczkę zamkniętą na farmie w Kambodży. Gdyby nie on, pies zostałby wkrótce zabity i przerobiony na mięso. Wdzięczna psina nie mogła powstrzymać radości za ten heroiczny gest. Kim był jej tajemniczy bohater?

kotka
26.01.2020 16:41 Znalazł na ulicy maleńkie kocięta. Bez wahania oblał je kawą, internauci mu przyklaskują

Kotki skazane były na pewną śmierć. Przypadkowy mężczyzna znalazł porzucone maleństwa na ulicy. Bez chwili wahania oblał je gorącą kawą. Internauci byli zachwyceni jego postawą i mu przyklaskiwali. Nagranie, które wrzucił do sieci, obejrzane zostało ponad 4 tysiące razy, a udostępnienia wydawały się nie mieć końca. Mężczyzna troje porzuconych kociąt dostrzegł w trakcie porannego powrotu z pracy. Bezduszny właściciel pozostawił je na ulicy. Szalejący na zewnątrz śnieg i ujemna temperatura niemal odebrały im życie. Odnalazł niepowtarzalny sposób, aby uratować im życie.

szczeniak
24.01.2020 17:02 Szczeniak miał problemy ze słuchem. Niewiarygodne, kto postanowił go adoptować

Szczeniak nie miał łatwego startu. Piesek był ostatnim ze swojego rodzeństwa, który został adoptowany, wcześniej zawsze pomijany i ignorowany. Wszystko przez to, że nie słyszy. Ostatecznie został przygarnięty przez mężczyznę, który miał jeden, niezwykły powód, aby się nim zająć. Ta para tworzy naprawdę wzruszający duet. Ludzie zdecydowanie mniej chętnie wybierają do adopcji niepełnosprawne psy. Obawiają się wiążących z tym obowiązków, nie chcą się tym zajmować. Chcą, żeby ich zwierzę było idealną maskotką, w zajmowanie się, którą nie trzeba wkładać żadnej pracy. Dlatego własnie przez dłuższy czas ten szczeniak nie mógł znaleźć dla siebie domu.

kangur
23.01.2020 12:17 Mężczyzna znęcał się nad bezbronnym, chorym kangurem. Znajomi śmiali się i wszystko nagrywali

Mężczyzna w Australii brutalnie pobił bezbronne zwierzę. To nagranie zostało opublikowane przez jego znajomych, którzy śmiali się do rozpuku, wyraźnie świetnie się bawiąc. Przerażający akt okrucieństwa wobec zwierząt, tym bardziej oburzył opinię publiczną, jako że w tym momencie australijskie zwierzęta i tak już okropnie cierpią. Przemoc wobec zwierząt to jedna z najgorszych rzeczy, jakich można się dopuścić. Robienie krzywdy bezbronnym istotom, które nie mają jak się obronić to coś przerażającego, co budzi w nas wszystkich wewnętrzny sprzeciw. Jednak wciąż zdarzają się zwyrodnialcy tacy jak ten mężczyzna, którzy tak okropne akty traktują jako rozrywkę.

foka
06.01.2020 20:45 Płetwonurek nagrywał film pod wodą. Nagle podpłynęła do niego foka i zrobiła niesamowitą rzecz

Foka to zwierzę, które chyba każdemu z nas automatycznie przywodzi na myśl cyrkowe sztuczki. To jednak skojarzenie dosyć kreskówkowe i nikt raczej nie spodziewałby się, że to zwierzę samo z siebie zainicjuje kontakt z człowiekiem. Dlatego ten nurek doznał głębokiego szoku, kiedy zobaczył, co robi zbliżające się do niego zwierzę! Niezależnie od tego, jak przyjemnie i bajkowo kojarzy nam się jakieś stworzenie, wszyscy wiemy, że dzikie zwierzęta to dzikie zwierzęta i nie powinniśmy zakłócać ich spokoju. Co, jednak jeśli to ono postanowi, że chce zaprzyjaźnić się z nami? Ten nurek nie miał zbyt dużego wyboru, kiedy dzika foka sama do niego podpłynęła i zrobiła coś niezwykłego.

Owczarek
06.01.2020 12:11 Owczarek niemiecki uratował mężczyznę, który chciał wskoczyć pod rozpędzony pociąg

Owczarek niemiecki okrzyknięty został zaszczytnym mianem psiego bohatera. Czworonóg uratował mężczyznę, który chciał skoczyć pod rozpędzony pociąg. Zwierzę, widząc go na torach kolejowych, zareagowało błyskawicznie. Gdyby nie refleks i natychmiastowe działanie, próba samobójcza mężczyzny zakończyłaby się powodzeniem. Owczarki niemieckie to niebywale inteligentne i błyskotliwe czworonogi. Nie bez przyczyny uznawane są za jedna z tych ras, która w Polsce cieszy się największym powodzeniem. Oprócz tego spełniają one wszystkie warunki, które stawiane są psom policyjnym. Ich refleks i szybkość działania są w tym przypadku niezastąpione.

Pies
29.12.2019 12:28 Zawiozła psa do fryzjera. Gdy odebrała go po kilku godzinach nie mogła uwierzyć własnym oczom

Fryzjer powinien być osobą zaufaną, niezależnie od tego, czy oddajemy w jego ręce własne włosy, czy te należące do naszego zwierzęcia. Niestety, jak pokazuje ten przykład, ludziom trzeba patrzyć się na ręce, szczególnie jeśli chcemy się upewnić, że wszystko będzie tak, jak sobie to wymarzyliśmy. Właścicielka tego pięknego samojeda od teraz zastanowi się dwa razy, zanim powierzy go w ręce psiego stylisty. Po tym, co zrobił psu ten fryzjer, chyba nikt jej się nie dziwi. Takie zachowanie ze strony profesjonalisty powinno być niedopuszczalne, a jednak fryzjerzy bardzo często kompletnie ignorują zalecania klientów.

mężczyzna
21.12.2019 18:25 Niechcący zostawił otwarte drzwi do mieszkania. Rano zastał w nim niespodziewanego gościa

Facet zupełnie przypadkowo pozostawił na całą noc otwarte drzwi wejściowe do swojego mieszkania. Kiedy się przebudził w domu czekała na niego niespodzianka. Nieproszony gość, który postanowił go odwiedzić, najwidoczniej świetnie czuł się w jego skromnych progach i nic nie wskazywało na to, by kiedykolwiek miał zamiar je opuścić. Intruz w mieszkaniu w dość krótkim czasie stał się ulubieńcem całej rodziny! Z reguły potencjalni właściciele zwierząt przez dłuższy czas zastanawiają się, czy kupno lub adopcja czworonoga na dłuższą metę okaże się dobrą decyzją. Chcą mieć pewność, że nowy członek rodziny wpasuje się do ich codziennych nawyków, a oni będą w stanie zagwarantować mu wszystko, czego potrzebuje. Niektórzy jednak nie mają wyboru, a los podejmuje decyzje za nich!

facet
21.12.2019 09:38 Facet włożył palce do dziury, którą zauważył w ziemi. Pożałował swojej decyzji, nie przewidział tego, co się zaraz stanie

Facet w ramach wyzwania postanowił włożyć palec do dziury, którą dostrzegł w ziemi. Wystarczyła chwila, by naprawdę mocno pożałował decyzji, którą podjął. Swoją lekkomyślność mógł przypłacić życiem. Nie bez przyczyny coraz częściej słyszy się, że niekiedy ludzie mają więcej szczęścia niż rozumu. Nie ulega wątpliwości, że nie wszystkie decyzje, które mamy okazję podejmować są przemyślane. Od czasu do czasu spontaniczność bierze górę, a my robimy coś, czego już za chwilę mocno żałujemy. Tak było właśnie w przypadku mężczyzny, który w ziemi dostrzegł tajemniczą dziurę. Chcąc zaimponować swoim internetowym znajomym, ogłosił challenge. Mało brakowało, a pożegnałby się z życiem.

19.12.2019 13:42 Mężczyzna chciał skrzywdzić dwie dziewczynki. Nie miał szans z pitbullem, który szybko zareagował

Pitbull uratował dziewczynki przed groźnym mężczyzną. Jego reakcja była tak gwałtowna, że nie miał możliwości wygrać walki z broniącym dzieci psem. Dzięki temu zwierzęciu nie doszło go ogromnej tragedii. Pies nie czekał ani chwili, by rzucić się na faceta, który chciał zgwałcić dwie, małe dziewczynki. Rodzina miała wiele szczęścia, że posiadała tak czujnego psa. Nie chcemy myśleć, co wydarzyłoby się, gdyby nie instynktowna reakcja.

Bezdomny pies
17.12.2019 21:05 Bezdomny pies biegł za autobusem. Kierowca zatrzymał się, życie mężczyzny nie było już takie samo

Bezdomny pies był bardzo zdeterminowany, by dogonić jadący autobus. Gdy kierowca zatrzymał się, życie czworonoga zupełnie się odmieniło. To historia, która ściska za serce! Jaypee Barcelina, wsiadając do autobusu w Quzeon City na Filipinach, zupełnie nie spodziewała się tego, co wydarzyło się chwilę później. Kobieta była świadkiem niezwykłego zajścia, w którym główną rolę odegrał… bezdomny pies i kierowca pojazdu.

mężczyzna
16.12.2019 13:59 Właściciel zabrał pitbulla do psiego fryzjera. Zostawił go tam na kilka lat

Pitbull został porzucony przez właściciela u psiego fryzjera. Mężczyzna zostawił nieświadomego spa u groomera i nigdy po niego nie wrócił. Na szczęście, nad losem psiaka zlitowali się właściciele salonu fryzjerskiego. Postanowili, że tam zamieszka. Mężczyzna twierdzi, że właściciel budynku nie pozwolił mu dłużej trzymać psa, więc ten postanowił zostawić go w zakładzie groomera – psiego fryzjera. Nie podjął się poszukiwania nowego domu, pozostawił go na łasce nieznajomych. Pitbull mieszkał w ciasnym zakładzie przez kilka lat. Właściciel odwiedzał go sporadycznie.

zachowanie psa
15.12.2019 12:19 Przywiązał swojego psa do auta i ciągnął po ulicy. Twierdzi, że chciał go ukarać

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka, szkoda, że w drugą stronę zazwyczaj to nie działa. Ludzie potrafią okazać się najgorszymi wrogami tych wiernych, kochających nas z całego serca zwierząt. Tak było w przypadku tego mężczyzny, który swojego psa potraktował bestialsko, przywiązując go do jadącego samochodu. Ten przypadek okrutnego traktowania zwierzęcia został nagłośniony przez media w całej Europie, jako że dopuścił się go wysoko postawiony urzędnik państwowy. To straszne, że nawet taka osoba nie zastanowiła się dwa razy przed popełnieniem takiego czynu. Poraniony pies trafił pod opiekę weterynarza, jednak jego właściciel nie czuje wyrzutów sumienia.

Mężczyna
14.12.2019 21:21 Mężczyzna strzyże bezpańskie psy, żeby szybciej znalazły dom. Zmiana jest niesamowita

Mężczyzna wpadł na wyjątkowy pomysł, by pomóc bezpańskim psiakom przebywającym w schronisku nieco szybciej znaleźć kochające rodziny i dach nad głową. Kiedy jego poczynania ujrzały światło dzienne, niemal natychmiast okrzyknięty został mianem superbohatera. Miłośnik zwierząt zupełnie darmowo strzyże psy. Metamorfozy, których dokonuje, są niewiarygodne. Niektórzy właściciele zwierząt zupełnie pozbawieni są serca i jakichkolwiek uczuć. Wielu z nich zapomina, że nasi czworonożni przyjaciele podobnie jak ludzie mają uczucia i rozumieją, o wiele więcej niż mogłoby się wydawać. Inność w społeczeństwie od zawsze spotyka się krytyką. To właśnie dlatego tak wiele osób decyduje się na porzucenie swojego psa lub oddanie go do przytułku dla zwierząt.

Mężczyzna
12.12.2019 09:17 Otwock: mężczyzna zabrał córce psy. Włożył je do pralki i włączył tryb wirowania

Mężczyzna, który zabrał psy swojej córce dopuścił się karygodnego czynu. Za swoje zachowanie zmuszony będzie podnieść najwyższą karę. Aż trudno w to uwierzyć, ale bezduszny facet włożył je do pralki i włączył tryb wirowania. Bezbronne zwierzaki umierały w okrutnych katuszach. Niektórzy ludzie całkowicie pozbawieni są serca i rozumu. To, co zrobił pewien mężczyzna, nie powinno się wydarzyć. Według doniesień policji sam nie jest w stanie stwierdzić, dlaczego dopuścił się takiego czynu, ani co tak naprawdę nim kierowało. Jedno jest pewne, jego córka nigdy mu tego nie wybaczy. Niektóre osoby po prostu nie powinny mieć styczności ze zwierzętami.

tata
29.11.2019 14:56 Tata zgubił chomika córki. Wiadomości, które od niego dostała doprowadziły ją do łez

Tata pod nieobecność córki miał pilnować jej chomika. Było to ukochane zwierzątko dziewczyny, więc opiekę nad nim powierzyła najbardziej zaufanej osobie, jaką zna. Pech chciał, że chomik uciekł. Ojciec wpadł w panikę i w tej sytuacji napisał do córki kilka słów. Wiadomości, które otrzymała sprawiły, że jej serce rozpadło jej się na kawałki. Ten tata za sprawą swojej szczerości i wielkiego serca został ulubieńcem internautów. Nikt by się nie spodziewał, że ucieczka chomika tak bardzo może poruszyć dorosłego, wysoko postawionego mężczyznę. Ta sytuacja pokazała, jakim człowiekiem jest naprawdę.

kurczak
29.11.2019 12:15 Chciał tylko kupić jednego kurczaka. Odjęło mu mowę, gdy zrozumiał, co się stało

Kurczak z likwidowanej fermy miał zostać kupiony przez tego mężczyznę w promocyjnej cenie. Jak się bardzo szybko okazało, internetowa licytacja, w której wziął udział miała pewien haczyk. Chyba nigdy nie zapomni dnia, w którym się na nią zdecydował. Steve Morrow z miasta Hamilton dokonał fatalnego zakupu. Kiedy brał udział w licytacji na portalu aukcyjnym Trade me, nie spodziewał się, że zmieni ona jego życie. Decyzja o zakupie kurczaka okazała się dużo poważniejsza, niż myślał!

mężczyzna
29.11.2019 09:19 Włączył kamerę w domu i wyszedł. Jego pies zrobił rzeczy, które rozdarły mu serce, nigdy już go nie zostawi

Mężczyzna chciał wiedzieć dokładnie, jak zachowywał się jego pies, kiedy on wychodził na cały dzień do pracy. Postanowił więc do psiej obroży zamontować kamerę, która przez te długie godziny miała rejestrować zachowanie zwierzęcia. To, co zobaczył na powstałym nagraniu, sprawiło, że z trudem powstrzymał łzy. Każdego chyba ciekawi, czym zajmują się jego zwierzęta, kiedy nie ma ich z nimi. Jak się okazuje, prawda nie jest zbyt zabawna. Wideo, które opublikował mężczyzna, tylko wyraźniej dowodzi tego, co psi behawioryści sugerowali już od dłuższego czasu. Kiedy je zobaczycie, już nigdy nie będziecie chcieli zostawić pupili samych.

24.11.2019 14:12 Mężczyzna na złość ojcu zabił 19 kaczuszek. „Wpadł w szał”

Mężczyzna zabił 19 bezbronnych kaczuszek. Wpadł w szał po tym, jak pokłócił się ze swoim ojcem. Postanowił „zemścić” się na nim w najgorszy możliwy sposób, krzywdząc niewinne stworzenia. Ten agresywny człowiek miał na celu zranić swojego ojca. Potrzebował jak najszybciej wyładować złe emocje, które skumulowały się wewnątrz mężczyzny. Niestety, w złym momencie pojawiły się małe kaczuszki, które padły ofiarą furiata.

rodzina
16.11.2019 16:13 Rodzina pochowała ukochanego psa. Kilka godzin później otworzyli frontowe drzwi i zamarli

Rodzina nie mogła uwierzyć w to, co się wydarzyło. Wszystko zaczęło się od wypadku ich ukochanego psa. Dalsza część historii to już prawdziwy horror. Ten dzień zapamiętają na zawsze. Dla prawdziwych miłośników zwierzaków każda śmierć niezależnie od tego, czy jest to pies, czy rybka to prawdziwa tragedia. Takie sytuacje smucą dorosłych, ale przede wszystkim dzieci. Płacz i tęsknota maluchów jest tak silna, że rodzice niejednokrotnie muszą kłamać na temat tego, co wydarzyło się ze zwierzątkiem. Głęboko wierzą w to, że ich dzieci niebawem zapomną o pupilu, lub przyzwyczają się do nowego. Ta rodzina przeżyła jednak coś bardzo nietypowego.

  • 1
  • 2