Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna znęcał się nad bezbronnym, chorym kangurem. Znajomi śmiali się i wszystko nagrywali
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 23.01.2020 12:17

Mężczyzna znęcał się nad bezbronnym, chorym kangurem. Znajomi śmiali się i wszystko nagrywali

kangur
facebook.com/pg/sad.kangaroo/

Mężczyzna w Australii brutalnie pobił bezbronne zwierzę. To nagranie zostało opublikowane przez jego znajomych, którzy śmiali się do rozpuku, wyraźnie świetnie się bawiąc. Przerażający akt okrucieństwa wobec zwierząt, tym bardziej oburzył opinię publiczną, jako że w tym momencie australijskie zwierzęta i tak już okropnie cierpią.

Przemoc wobec zwierząt to jedna z najgorszych rzeczy, jakich można się dopuścić. Robienie krzywdy bezbronnym istotom, które nie mają jak się obronić to coś przerażającego, co budzi w nas wszystkich wewnętrzny sprzeciw. Jednak wciąż zdarzają się zwyrodnialcy tacy jak ten mężczyzna, którzy tak okropne akty traktują jako rozrywkę.

Mężczyzna bił bezbronnego kangura

Na nagraniu widzimy scenę przerażającą. Osoby, które nie potrafią znieść widoku brutalnego znęcania się nad zwierzętami, nie powinny oglądać tego wideo. Mężczyzna uderza pięścią w głowę leżącego na ziemi kangura. Zwierzę najprawdopodobniej ma uszkodzony kręgosłup, nie może się bronić. Prawdopodobne zostało wcześniej potrącone samochodem przez tych samych ludzi.

Mężczyzna najpierw wielokrotnie uderza pięścią w głowę bezbronnego zwierzęcia, potem widzimy, jak parodiuje ruchy bokserskie i znowu uderza zwierzę. Biedny kangur nie może nawet się osłonić, leży tam, zmuszony do cierpienia w milczeniu, podczas gdy otaczający je ludzie się z niego śmieją. Ten mężczyzna nie byłby taki odważny, gdyby kangur był w pełni sił.

Powszechne oburzenie

Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals rozpoczęło już dochodzenie w tej sprawie. Jak powiedział ich rzecznik, wszystkie doniesienia o przemocy wobec zwierząt traktują bardzo poważnie. Nagranie wzbudziło również oburzenie opinii publicznej.

— Po absolutnej dewastacji buszu przez pożary, które zabrały życia 500 milion zwierząt, włącznie z kangurami i koalami, ten barbarzyńca, socjopata, zachowuje się w taki sposób? Naprawdę? Zamknąć ich! — napisała jedna z komentujących osób.

ZOBACZ NAGRANIE:

Wideo, na którym mężczyzna okłada kangura to naprawdę straszny widok.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Albert Wójcik – przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
  2. Biznesinfo – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  3. Iberion – grupa mediowa przyszłości

źródła: wiadomosci.radiozet.pl