Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna włożył psa do walizki i wyniósł z domu. Wszystko, co działo się później, łamie serce
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 10.03.2020 14:51

Mężczyzna włożył psa do walizki i wyniósł z domu. Wszystko, co działo się później, łamie serce

mężczyzna
Fot. unsplash.com Farzan Lelinwalla

Mężczyzna postanowić przemycić swojego pupila w nietypowe miejsce. Spakował psa do walizki i po prostu wyszedł z domu. W jakim celu? Historia tego psa doprowadza do łez.

Jakiś czas temu na portalu reddit.com pewien mężczyzna opisał niewiarygodną historię z udziałem swojego wiernego pupila. Jej finał sprawia, że do oczu same napływają łzy. A to wszystko, aby zobaczyć uśmiech bliskiej jego sercu osoby. Od teraz walizka kojarzyć będzie mu się już tylko z tym spotkaniem.

Mężczyzna spakował psa do walizki

Żona pewnego mężczyzny złożyła mu nietypową prośbę. Otrzymała od lekarzy poważną diagnozę i musiała przebywać w szpitalu i choć mogli ze sobą rozmawiać, to kobieta nie mogła już samodzielnie jeść, ani pić, a rokowania dotyczące jej zdrowia nie były najlepsze. Żona wyznała, że bardzo chciałaby zobaczyć ich psa. Mężczyzna nie wahał się długo i zamienił życzenie w czyn.

Był to owczarek australijski, ważący blisko 50 kilogramów, więc mężczyzna był zmuszony sprytnie go ukryć. W tym celu wybrał sporą walizkę, do której schował czworonoga. Zwierzę w podróży zachowywało się nad wyraz spokojnie. Gdy dotarli do szpitala, mąż wytłumaczył personelowi, że ma w środku kilka niezbędnych rekwizytów dla żony, tymczasem w środku znajdował się ich ukochany pies.

  1. Golden retriever oglądał bajkę. Zobaczył smutną scenę i zareagował zupełnie jak człowiek, niesamowite
  2. Przestraszeni mieszkańcy nie wychodzili z domów, bo po ulicy chodził lew. Nie mogli uwierzyć, gdy poznali prawdę
  3. Suczka, która była prawdziwą gwiazdą internetu nie żyje. Świat pokochał ją za nietypową urodę

Jego żona umierała w szpitalu

Umierająca żona bardzo cierpiała w szpitalu i zażywała środki przeciwbólowe. Kiedy mężczyzna znalazł się na sali, jego ukochana była jeszcze pogrążona we śnie. Mąż powoli otworzył walizkę, a ze środka momentalnie wyskoczył pies i szybko znalazł się na łóżku swojej pani. Grzecznie ułożył pyszczek na jej klatce i patrzył jej w oczy. Kiedy żona nareszcie się obudziła, zaczęła krzyczeć z bólu.

Owczarek natychmiast zaczął ją lizać, aby przynieść choć trochę ukojenia i cicho jęknął, jakby bał się reakcji pracowników na szczeknięcie. Kobieta przytulała zwierzę prawie godzinę i nareszcie się uśmiechała. Niedługo małżeństwo zostało przyłapane przez jedną z pielęgniarek, ale tak bardzo wzruszył ją ten widok, że odpuściła temu państwu upomnienie.

Kilka dni po tym poruszającym spotkaniu, żona przegrała walkę i odeszła. Pogrążony w żałobie mężczyzna już na zawsze zapamięta ten dzień i walizka będzie mu przypominać o jej uśmiechu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mężczyzna

Pewien uroczy owczarek został ukryty w walizce w szczytnym celu.

mężczyzna

Umierająca kobieta chciała odbyć z nim swoje ostatnie pożegnanie.

mężczyzna

Od teraz walizka będzie przypominać mężczyźnie o tym dniu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziecko ruszyło w stronę Husky’ego. Reakcja psa rozkłada na łopatki, tata wszystko nagrał
  2. Owczarek niemiecki orientuje się, że obcy mężczyzna chce podejść do dziecka. Zareagował natychmiast
  3. Pitbull znalazł sobie nietypowego przyjaciela. Zdjęcia zwierzaków są przeurocze
  4. Co lubi kot? 8 rzeczy, które koty uwielbiają najbardziej na świecie

źródło: popularne.pl