Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Mężczyzna chciał skrzywdzić dwie dziewczynki. Nie miał szans z pitbullem, który szybko zareagował
Martyna Derdak
Martyna Derdak 19.12.2019 13:42

Mężczyzna chciał skrzywdzić dwie dziewczynki. Nie miał szans z pitbullem, który szybko zareagował

pixabay.com, Momonator

Pitbull uratował dziewczynki przed groźnym mężczyzną. Jego reakcja była tak gwałtowna, że nie miał możliwości wygrać walki z broniącym dzieci psem. Dzięki temu zwierzęciu nie doszło go ogromnej tragedii.

Pies nie czekał ani chwili, by rzucić się na faceta, który chciał zgwałcić dwie, małe dziewczynki. Rodzina miała wiele szczęścia, że posiadała tak czujnego psa. Nie chcemy myśleć, co wydarzyłoby się, gdyby nie instynktowna reakcja.

Mężczyzna miał brutalne zamiary

Pewnej nocy mężczyzna o imieniu Andy postanowił włamać się przez okno do pokoju dwóch sióstr. Jedna z nich miała 6 lat, natomiast druga zaledwie 3. Facet miał na celu zgwałcenie dziewczynek. Dzieci miały wiele szczęścia, że właśnie tej nocy spał z nimi ich ukochany pitbull.

Kiedy mężczyzna doszedł do łóżka jednej z dziewczynek, pies od razu ruszył do ataku. Zwierzę było bardzo zaspane, jednak to nie powstrzymało go, przed uratowaniem dzieci. Kiedy Andy ściągnął spodnie, pitbull gwałtownie ruszył do ataku. 52-latek był bardzo zaskoczony i nie miał pojęcia co zrobić z agresywnym psem.

Pitbull doszczętnie pogryzł pedofila

Mężczyzna, włamując się do domu, nie spodziewał się, że wydarzy się coś tak abstrakcyjnego. Kiedy pitbull dopadł pedofila, nie było już miejsca na ucieczkę. Pies pogryzł faceta w taki sposób, że nie był on w stanie podnieść się z podłogi. Mężczyzna tak krzyczał, że obudził rodziców dziewczynek, których sypialnia znajdowała się piętro niżej.

W momencie, gdy weszli do sypialni dzieci, Andy leżał na podłodze i płakał z bólu. Pitbull pogryzł go tak, że mężczyzna zaczął się wykrwawiać. Pies okaleczył między innymi jego genitalia. Rodzice nie czekając nawet chwili, wezwali odpowiedni służby.

Napastnik trafił do szpitala, gdzie lekarze zajęli się jego ciężkim stanem. Oczywiście poinformowano, także policję, która od razu przeprowadziła w tej sprawie wstępne śledztwo. Przebieg zdarzeń był dość oczywisty i nie pozostawiał wiele wątpliwości. Mężczyzna został oskarżony o napaść na tle seksualnym na niepełnoletnich osobach. Dodatkowo pogryzienie było tak silne, że został on okaleczony na całe życie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pitbull

Gdyby nie pitbull, doszłoby do ogromnej tragedii.

pitbull

Pedofil włamał się do pokoju dziewczynek przez okno.

pitbull

Za karę mężczyzna został okaleczony na całe życie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Twój pupil przykłada głowę do ściany? Natychmiast zabierz go do weterynarza
  2. Właściciel chciał, żeby jego pies „wyglądał groźniej”. Zrobił mu niedopuszczalną rzecz
  3. Pies został wyrzucony przez właściciela z jadącego samochodu. Potrąciły go trzy następne auta
  4. Kotka urodziła 11 kociąt. Weterynarz zbadał ją i dokonał niezwykłego odkrycia
  5. Uwielbiany pies milionów telewidzów nie żyje. Zmarł po nieudanej operacji

źródło: kochamyzwierzaki.pl