Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Tata zgubił chomika córki. Wiadomości, które od niego dostała doprowadziły ją do łez
Martyna Derdak
Martyna Derdak 29.11.2019 14:56

Tata zgubił chomika córki. Wiadomości, które od niego dostała doprowadziły ją do łez

tata
twitter.com/stephyj725

Tata pod nieobecność córki miał pilnować jej chomika. Było to ukochane zwierzątko dziewczyny, więc opiekę nad nim powierzyła najbardziej zaufanej osobie, jaką zna. Pech chciał, że chomik uciekł. Ojciec wpadł w panikę i w tej sytuacji napisał do córki kilka słów. Wiadomości, które otrzymała sprawiły, że jej serce rozpadło jej się na kawałki.

Ten tata za sprawą swojej szczerości i wielkiego serca został ulubieńcem internautów. Nikt by się nie spodziewał, że ucieczka chomika tak bardzo może poruszyć dorosłego, wysoko postawionego mężczyznę. Ta sytuacja pokazała, jakim człowiekiem jest naprawdę.

Tata opiekował się chomikiem córki

Daniel Veerman jest 53-letnim prawnikiem, który ma córkę i syna. Jakiś czas temu rozwiódł się z żoną, tak więc wychowuje dorosłą już dziewczynę sam. Pod jej nieobecność dogląda chomika, którego karmi, a nawet czasami głaszcze. Jest to ukochane zwierzątko jego córki.

Pewnego dnia, tata postanowił, że umyje chomikowi klatkę. Kiedy ją czyścił, spostrzegł, że w międzyczasie zwierzątko wydostało się na wolność. Nie miał pojęcia, gdzie mogło uciec. Ta sytuacja sprawiła, że wpadł w wielką panikę.

Jego 19-letnia córka, Steph postanowiła, że udostępni na Twitterze wiadomości, które napisał do niej tata zaraz po tym, co się wydarzyło. Dziewczyna była pod wielkim wrażeniem tego, jak dobrym człowiekiem jest jej ojciec.

Jak zareagował tata na ucieczkę chomika?

Ucieczka chomika bardzo zaskoczyła ojca. Wpadł wręcz on w pewnego rodzaju panikę, ponieważ nie dość, że bardzo polubił to małe stworzonko, to nie chciał, także zawieść swojej córki. Zaczął wysyłać do niej wiadomości, w których okropnie przeprasza ją za to, co się stało. Nie mógł uwierzyć w to, że nie potrafi znaleźć chomika w całym domu. Postanowił, że jeżeli nie odnajdzie zguby, nie pójdzie jutro do pracy, aby szukać go nadal.

Oczywiście córka kazała natychmiast uspokoić się ojcu. Tata jednak kompletnie nie słuchał tego, co dziewczyna do niego mówi. Postanowił, że stworzy pułapkę, w którą złapie chomika. Zostawił otwartą klatkę i porozrzucał smakołyki. Dookoła rozsypał mąkę, aby w razie powrotu małego stworzonka, mógł zobaczyć jego ślady.

Finalnie, tata spostrzegł chomika w nocy, kiedy maluch biegł do jedzenia. W tym momencie Danielowi spadł kamień z serca. Kiedy chomik stanął na opakowaniach po płytach, aby się oczyścić, mężczyzna od razu go złapał. Córka nie mogła wyjść z podziwu, do jakich poświęceń jest zdolny jej tata.

– Zawsze wiedziałem, że ma wielkie serce i zrobiłby dla mnie wszystko. Ta sytuacja tylko to udowodniła – tłumaczy Steph.

Jak wspomina córka, paradoksem sytuacji jest to, że jej ojciec to osoba wyjątkowo konserwatywna i twardo stąpająca po ziemi. Z zawodu jest prawnikiem, więc sprawia pozory niezwykle surowego człowieka. Steph podkreśla, że tata całkowicie się zmienia wtedy, kiedy chodzi o zwierzęta lub dzieci.

– Mój tata i ja jesteśmy bardzo blisko od zawsze i na zawsze!- Powiedziała dziewczyna w rozmowie z serwisem boredpanda.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tata

Tata był bardzo szczęśliwy, kiedy odnalazł chomika.

tata

Zwierzątko przysporzyło rodzinie wiele nerwów, ale na szczęście wszystko zakończyło się dobrze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze tylko trzy dni i na półki trafi hit. W sobotę Lidl przeżyje oblężenie
  2. Włączył kamerę w domu i wyszedł. Jego pies zrobił rzeczy, które rozdarły mu serce, nigdy już go nie zostawi
  3. Chciał tylko kupić jednego kurczaka. Odjęło mu mowę, gdy zrozumiał, co się stało
  4. Szczeniak namawia kota na wspólną zabawę. Mina mruczka mówi więcej niż tysiąc słów
  5. Adoptowanego psa zostawili ze świnką i włączyli kamerę. Oglądając co jej zrobił po prostu padli
źródło: boredpanda.pl