Wyszukaj w serwisie
Psy Koty Inne zwierzęta Nasze ZOO Głosem eksperta Pozostałe quizy
Swiatzwierzat.pl > Pozostałe > Pies został wpuszczony na sale szpitalną. Zwierzę zobaczyło właściciela i zareagowało w niewiarygodny sposób
Zuzanna Niedzielska
Zuzanna Niedzielska 17.03.2020 09:23

Pies został wpuszczony na sale szpitalną. Zwierzę zobaczyło właściciela i zareagowało w niewiarygodny sposób

pies
Fot. fot. youtube.com / Ben Moon

Pies był głównym wsparciem swojego Pana w chorobie. Gdy został wpuszczony na salę szpitalną, zwierzę zachowało się w niesamowity sposób. Lekarze byli pod wrażeniem tego niezwykłego przypadku. Właściciel wkrótce oddał mu prawdziwy hołd.

Na początku chłopak nie był pewien, czy chce mieć psa, ale kiedy tylko ich oczy spotkały się w schronisku, od razu połączyła ich szczególna więź. Przez ponad 14 lat Ben i jego pies Denali byli najlepszymi przyjaciółmi i podróżowali razem po świecie. Niestety, po zdiagnozowaniu u właściciela choroby ich życie całkiem się zmieniło. Mężczyzna trafił do szpitala, a pupil chciał wspierać go jak tylko mógł. Kiedy pojawił się na sali w szpitalu, wszyscy byli zdumieni jego postawą. To niesamowita historia.

U właściciela zdiagnozowano raka

Ben Moon w 2004 roku otrzymał od lekarzy diagnozę – rak jelita grubego. Od tego momentu życie przyjaciół bardzo się zmieniło. Nie mogli już dłużej prowadzić swojego ulubionego koczowniczego trybu pełnego nieoczekiwanych przygód. Ben wkrótce trafił do szpitala, a jego pupil chciał być w trudnych chwilach blisko niego. Kiedy pies został wpuszczony na salę szpitalną, tak mocno przywarł do łóżka swojego ukochanego właściciela, że nikt nie był w stanie go stamtąd wypędzić, nawet lekarze.

Pies nie opuszczał swojego pana nawet na krok. Ich historia opowiada o prawdziwej miłości, lojalności i wzajemnej wdzięczności. Kiedy Ben nareszcie wrócił do zdrowia, powiedział, że to wszystko zawdzięcza swojemu przyjacielowi. Denali był przy nim i nie oczekiwał niczego w zamian. Po prostu leczył go swoją obecnością i dzięki niemu nigdy się nie poddał.

Pies i jego pan byli nierozłączni

Dziesięć lat po tym, jak mężczyzna wygrał walkę z chorobą, zaobserwował coś niepokojącego u swojego pupila. Dowiedział się, że czworonogowi nie zostało już wiele czasu. Poruszony tym faktem właściciel postanowił oddać mu przepiękny hołd, nagrywając wideo w każdym ulubionym zakątku, który razem odwiedzili.

Miesiąc od nagrania pies zaczął mieć ciężki kaszel i jego pan wiedział, że stan się pogarsza. Zabrał przyjaciela na plażę, gdzie spędzili miło wieczór, a rano jego wzrok powiedział mu wszystko.

Denali odszedł mając 14 lat, ale jego dusza nadal jest zawarta w wyjątkowym nagraniu, które obejrzało już prawie dwa miliony osób, a sam film zdobył mnóstwo nagród. Zobaczcie sami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

pies

Pies i jego właściciel byli nierozłączni do ostatniej chwili.

pies

Mężczyzna oddał mu hołd na wyjątkowym wideo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niebywałe skutki kwarantanny we Włoszech, zwierzęta „przejęły” miasto. Zdjęcia zapierają dech
  2. Bezwarunkową miłość poznasz dopiero wtedy, kiedy pokocha cię pies
  3. Owczarek niemiecki pojawił się na komisariacie. Niebywałe, co wydarzyło się po chwili
  4. Rasa, która przyciąga swoją brzydotą. Niestety, psy żyją bardzo krótko

źródło: webniusy.pl